Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
15. apr 2009

kikus gratulujeeeeeeemeeeeeeeeee 😀 😀 😀 dalsia tehulka 😀 kto bude dalsi? 😀 😀 😀
Smeji ajoj, mame sa fajn mame 5 zubov a 6ty sa crta 😎 tak uz cakame... v noci uz nepapame iba sem- tam... ale uz pohodicka 🙂

trpezliva
16. apr 2009

ahojteeee, este sa neradujeeeem, ale dakujem za gratulacie.
stanka, zavidim, ze sem/tam sa ti monika zobudi v noci, keby ste videli nas harmonogram, skoro na hodinu presne sa budila tuto noc. prvy krat sice az o 1, ale potom o 2,3,4 a 6:00. to k nej vzdy napochodujem, nakojim, vratim a kym ja zaspim, tak mozem k nej znova ist. ked si to predstavim, ako som pri prvom tehu sedela na PNke s prekrizenymi nohami len aby sa neico nestalo, tak teraz je to presne opak. cez den mam Lilusku zavesenu na rukach vkuse, ked ideme von, tak emila na druhej ruke, no a hlavne ten spankovy deficit..teraz ona este spinka, ale mne to uz nejde, lebo mi bolo hrozne zle a musela som sa ist najest.
lante,fakt ved ty uz mozes pomaly rodit. a na mene ste sa uz zhodli?

petruci6
16. apr 2009

ahojte tehulky,

zuzka je este kinderko?

kikus potichucky gratulujem 😉

aj my sme mali vcera taku noc,ze bola hore kazdu hodinu v noci,ale z toho,ze ju svrbela pokozka ☹ asi mame ekzem
chudatko,od narodenia ma problem s pokozkou
uz som vyskusala vsetko mozne,ku koznej velmii nechcem ist,na vsetko vypisuju iba horm masti,tak surfujem po nete a zistujem co komu zabralo

cucuska
autor
16. apr 2009

Jeeeeeej Kikuš to je paradička, gratulujem, ďalšia do klubu tehuliek. Baby to je krása a nádhera a nadhera a krása. SOm z vás totalne vytešená. A moc vám držim palčeky a na doalku hladkám všetky brušinká 😀 😀 😀

stankatt
16. apr 2009

ahojte, Kikus myslime na teba 😉 , Monika spinkala od 20tej do 4tej, dala som jej cajik a spala este do 7mej 😀 kikus ked je na UM tak sa to da postupne upravit, aby si odvykla papat v noci 😉 jedna z maaaaaaala vyhod UM 😝

emily3
16. apr 2009

kikus super, neboj bude vsetko ok, tesim sa. no druhe teho uz nebude take ako prve, lebo budes musiet behat okolo svojej prvej ratolesti. ja by som spala cele dni a nemozem, sice detvaky mam z domu ale Misko je vymyselnik, videla si ho 😉 .
skus postupne LIli ponuknut cajik miesto seba, uz je dost velka aby si na to zvykla. 😉

idem utorok na ultrazvuk, trocha mam obavy, lebo male velmi necitim... 😢 no nechcem strasit, dufam ze to je ok.)

petruci6
16. apr 2009

emily su na to cviky,ked sa velmi nehybe babo aby si ho zobudila
aj bershke sa velmi Sarinka neozyvala a aka je z nej kocka 😉

kika to vazne mozes kojit kolko chces,ked si tehu? aj pocas celeho tehu? 😕

emily3
16. apr 2009

petruci myslim ze sa da kojit pocas tehotenstva. zalezi asi od doktora. mne odporucil prestat, ale keby som neprestala asi by nevadilo, len vtedy to bolo take zvlastne, Misko grckal z nicoho nic. vyzeral vpohode a ako som ho nakojila, vsetko vygrckal...neviem ci to bolo kvoli tomu ze som bola tehotna, ale ked som mu nedala moje mlieko prestal grckat..tak som ho odstavila radsej.

cucuska
autor
16. apr 2009

Emily A Lante vám tie brusinká krásne rastú, juuuuuj 😅

lolka
16. apr 2009

ahojte 😉
kika, dobre to pokracuje, sa tesim s tebou, na nablizsej kontrole urcite uvidite aj fazulku so srdieckom 😉
magdi, dakujeme za jarny pozdrav, natalka je slniecko 😵
petru, chuda Linduska,taketo trapenia ma, snad jej to rychlo prejde
😵

zuzi, kinderkooooo, malickemu sa von veru nechce aj ked mu urcite dohovaras 😀 aj tak vykukne na svet, kedy bude on chciet 😉 tych par dni uz nejako zvladnes 😉

emily, pri tvojich dvoch sibaloch mas urcite v brusku babu, uz teraz sa setri, aby stihala surodencom. Monika by sa urcite potesila sestricke, ze ?

tarinka333
17. apr 2009

Ahojte mamicky, chcem sa Vas opytat, ako skoro ste po MA otehotneli opat? A povedal Vam nejaky lekar, co mohlo byt dovodom MA? Ja som tyzden po MA, stale na to myslim a velmi sa bojim, ze sa to zopakuje znova ☹ Dakujem.

petruci6
17. apr 2009

tarinka mne sa to podarilo po roku,ale niektorym babam tu aj skor
je mi to luto 😔

dolezita je hlavne psychika,musis mysliet pozitivne,ze to na druhy x vyjde a podari sa 😉
drzim place

sloniiicek
17. apr 2009

tarinka - mne kazali cakat 3-6 mesiacov. ale ja som po 2 mesiacoch otehotnela znova.

sloniiicek
17. apr 2009

jeeeeeeej kika. som na teba myslela uz par dni. aj som ti volala, ale si mi nezdvihala. tak supeeeeer. zatial gratulujem. si sa mohla ozvat a som ti mohla postrazit lili. a mohli sme sa stretnut v meste. 😉

bianca
18. apr 2009

cafte.Som tu dlhsie nebolaaaaa

P.S.:prepadla som zavislosti na facebooku.No des

tarinka my sme sa zacali snazit po 3 mrche a po 4 som bola tehuuuuuuuuuuuuuuuu.Prajem vela sil

bianca
18. apr 2009

Kika gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

loss
19. apr 2009

JEJ AJ JA STRASNE DRZIM PALCE NECH STE KIKI OBAJA V PORIADKU A KRASNE RASTIETE 😵
DLHO SOM TU NEBOLA ALE VIDIM ZE BRUSKA A AJ DETURENCE RASTU
CUCKA STALE TI VOLAM A TELEFON NEFUNGUJE?

bianca
19. apr 2009

lossik ahojky

zuzi ako?Hlas sa

emily3
19. apr 2009

Ahojte, vcera sme uspesne oslavili Lilkyne prve narodeniny 😀 , najviac tam vyvadzali moji dvaja starsi experti, aspon bolo o zabavu postarane 😅 zamykali dospelych na terazse, a stale pustali ruzoveho plameniaka pesnicku dookola az to Martin nevydrzal a zavrel plameniaka do komory a nahovoril Monike ze tam maju kostru. potom sa panicky bala ist len okolo dveri 😀 😅 ... no moje tornada...
prisli sme domov pred deviatou, kym sme sa ulozili ale zalomili to v podstate hned a spali az do rana 😉

cucuska
autor
19. apr 2009

ahojte babule. AKo sa máte????
Moc sa tešim som nejaká plná šťastia a energie, pozdravujeme všetku mamule, snažilky i čakatelky 😀

emily3
19. apr 2009

cucska super mozes poslat to statie aj nam 😉 😀 😀 😀 😀
konecne zaspala aj Mon, doteraz tu buntosila..caka nas narocny tyzden. Mon ma mat zajtra spev a zaroven skusanie so skoly ( maju v utorok vystupenie v dome kultury a v pondelok maju generalku , tak som zvedava ako to zorganizujeme...utorok idem na ultrazvukpoobede, Mon ma mat vystupenie a vytvarku 😝 ...mamina sa asi rozkraja... v stredu mam koncert ja a v sobotu hram na koncerte v zrkadlovej sieni o 12.00 a Monika ma spievat na druhom koncerte o 14.00 v Palfyho palaci 😝 to tiez neviem ako budeme stihat....
a mimochodom vo stvrtok mam skusku, co som este nevidela a neviem ci uvidim 😅 bude to zabava

petruci6
20. apr 2009

zuzka este neporodila??dlho sa neukazala
podme ju dnes odrodit 😀

lucim
20. apr 2009

dobre ranko, slniecka
rodime dnes zuzku? tak jej vestim rychly priebeh . 🙂

trpezliva
20. apr 2009

ahojte. party bola super, este teraz nachadzam pohare a jedlo zasunute na rozne miesta, niektori hostia su fakt kreativni. hore na skrini bol napr.pivovy pohar, to sa tam musel niekto na stolicke postavit, ci co....
emilyne deti su super, jedno zivsie ako druhe, mojmu martinovi sa velmi pacili, aj on by chcel take sikovne deti. vesali sa mu na ruky, nohy...a s tou kostrou to dobre vymyslel, nie? 😵
takze zuzka dnes rodi??? krasny datum sme jej vybrali. 😀 😝
lossik, dakujem. tesim sa aj ja, len keby sa dali tie neovlnosti preskocit, tak by to bolo uplne super. dnes som v polke uspavania dostala "chut" zvracat, tak ked som Lilusku polozila do postielky, jasne ze sa rozplakala a kym som z wcka dosla spat, mohla som zacat cele uspavanie od zaciatku. na stastie teraz spinka,ale je to riadna fuska, aj cez den hocikedy chudatko ma vidi zvracat. sestra ma take tehu, ze jej vobec nic nie je, ach ako jej zavidim.no ale nebudem tu fnukat, viem, aky to je zazrak otehotniet a co by ste za to niektore dali, takze sa tesim aj tym nevolnostiam. 😅

bianca
20. apr 2009

hojte

zuzku som vcera citala v nekej teme a pozerala som fotecky a tehotenstvo jej neuveritelne pristane.Hlavne tie posledne foto su uzasne

kika chudatko.Ja ked si predstavim nevolnosti tak mi je hned nevolno 😝 mne bolo zle do ukonc.6 mes rano,na obed,vecer i v noci som sa budila na to.Este ze vynasli haslerky inak by to bol horor

a kto je po Zuzinke?Lante?

zuzkaprofant
20. apr 2009

cafte ja tu mam maminu a ked neporodim pri nej tak ja uz neviem jjooooooooooj nachodila som sa od rana tolko po byte vsetko jej musim 15krat ukazovat zabuda kde co je 😀 😀 😀 ale uz navarene a napecene skoro mame
malemu sa nechce ist von na obed ma stale prejde vsetko a zase nic s porodu 😀 😀

cucuska
autor
20. apr 2009

Ahoj Zuzka moc ti držime palce a nech sa už malinký vypýta na svet. brsko máš krásne veľké juuuj, a naozaj ti to tehotenstvo parádne pristane.

Babule ja mám dnes o 17:00 skúšku, prosím držte mi palce a aspoń na sekundu si na mňa spomeňte, je to zabiják. ďakujem vopred. ☹
PAPA

emily3
20. apr 2009

Ahojte
zuzka to mas krasne brusino..mas co nosit, to bude valibuk ako sa patri 😀 😉
cucska drzim ti veeelmi silno palce. ( ja mam dve skusky za sebou a dalsie pred sebou..a ucit sa mi veminechce a nevladzem a nemam ani kedy 😒 , ale snad to nejak zvladnem...

lucim
20. apr 2009

cucus palce drzim a nepustim, ale ty si sikulka, ty to spravis, myslim na teba 😉

zuzi sme s tebou, uz to nejak dobojuj. 🙂

stankatt
20. apr 2009

Ajojte
cucus drzime palceky 😉
Luci uz si doma? ci ece chodis do robotky? som zabulla 😝
Zuzi nadherne brusinko 😉
Kiku, v ktorom tt si?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre