Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
29. apr 2009

cafteja som este pokope od 4rana mi je zle na vracanie alen ma napina a nic a hlava ma boli asi stlaku bo u nas je zmena prsi a ochladilo sa poriadne maly tu kopoe rucky nozky hore dole ale vonku sa mu nechce
dnes mame 3r,. vyrocie svadby tak by to bol pekny darcek 😀 😀
inac ja som pribrala asi tak 26kg hore dole 2kg 😀

lia
29. apr 2009

zuzi 😀
vracala si??ako to??

zuzkaprofant
29. apr 2009

nie lne ma napinalo nic neslo, keby islo tam by bolo dobre len ja neivem dako vracat , no uvidime vcera som schutou zjedla troska s kolozvarskej kapusty a to ja uz take nemozem jest ☹ sa smejem ako na zacatku tehu som grcala ta to ci nie je rozlucka s bruskom ze maly sa tlaci vonku 😀 😀

stankatt
29. apr 2009

Zuzi 🙂 sup sup rodit, co chces byt jak ja? v 42tt? 😀

zuzkaprofant
29. apr 2009

no to povec malemu ........xixixii........jemu je u mamicky dobre

petruci6
29. apr 2009

alebo ja 41tt? 😀

stankatt
29. apr 2009

Petru sme si ich ponosili 😀 😀 😀

petruci6
29. apr 2009

stacilo na cely zivot 😀

zuzkaprofant
29. apr 2009

to az take zle bolo................xiixii

stankatt
29. apr 2009

Zuzi jasne ze nieeeeeeeeeee 😀 😀 😀 ale ta ulava po porode 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petruci6
29. apr 2009

u mna tyzden po porode ulava 😀

svetluska.p
29. apr 2009

stani, letime teraz v piatok. noo, uz ma zacina chytat cestovna. dnes zehlim. vcera som prala a upratovala 😀 . potom bol u nas Jozkov brat a ja som im nechcela dat kolac aby nenatrusili 😀 😀 😀 😀 😀 .

svetluska.p
29. apr 2009

linduske gratulujem aj ja 🙂 .

petruci6
29. apr 2009

dakujeme 😉
a co si dala nakoniec?

stankatt
29. apr 2009

svetlus 😀 😀 😀 😀 si im mala dat papierove tacky - by nenarobili riad 😀

svetluska.p
29. apr 2009

stanka 😀 😀 😀 , to mi nenapadlo. dostali rizoto a duseny zeleninu.

petruci6
29. apr 2009

😀 zadne maso??????

smejko1
29. apr 2009

ahojte, gratulujem ku 4 mesiacom

ma nehnevajte s tou vahou, ja mam stale brucho....... 😠

ja mam satku, baby bjorn a objednanu maduncu / tiez pod vplyvom tem tu....... satka je super vec... odporucam zabezpecit, pre male babo elasticka ideal

baby bjorn pouziva muz, nechce sa mi to prestavovat a tak som objednala maduncu

mjaly mi spi horsie a horsie........ po hodine a pol sa budi a teraz je cele rano nervozny, uz neviem co s nim

cmuky vsetkym

petruci6
29. apr 2009

smejko to bude tym ekzemom,urcite ho to svrbi
neskrabe sa?
skus tam kupit excipial u lipolotio a natieraj ho

smejko1
29. apr 2009

peti to neni tym, on chce papat....... jeho to nesvrbi, on to ma len take suchucke..... uz som si opisala ten nazov a pojdem sa popytat do lekarne..... dik

a tiez vcera som ochutnala zo spagiet a tam bol cesnak tak ho asi dost teraz naduva, ale nevedela som odolat....... fnuk

petruci6
29. apr 2009

ved prave,ze je to suche
ja som to mala s Lindou tiez,nespala mi vobec,len sa jedovala a mrncala,ale uz je ok

bianca
29. apr 2009

nazdar kocky

sloniiicek
29. apr 2009

ahojte babulky. tak mi uz dve noci vnoci zapasime so zaspavanim. nakolko ju oducam od toho, aby mi zuzlala bradavku. presvedcilo ma to pred par dnami, ze musim s tym nieco spravit. lebo som mala tak bolavu bradavku, ze som ju nemohla poriadne kojit a pri kojeni to bolelo. takze sme tuto noc boli 2 hodiny hore a plakala (den predtym 3 hodiny). a potom mi zaspala v naruci. spolu sme lezeli. stale jej chodim davat cumlik, ktory vyhadzuje a plienocku, lebo s tou zaspava. a tiez ju vnoci vyhadzuje. a jeduje sa. ale zaujimave je, ze cez den mi vie sama zaspat v postielke a aj o 20.h zaspinka sama. ale vnoci je to zle. vzdy jej dam trochu cucnut, a ked citim, ze uz len zuzle, tak jej prehodim cumlicek a dam ju do postielky.
ako vy uspavate vnoci vase deturence? vdaka moc za radu.

bianca
29. apr 2009

sloni nasa sa naje o 20 hodine,dam ju do postielky a vidim ju az o 7 rano ale nasa nie je dojcena tak je to asi ine

cucuska
autor
29. apr 2009

😀 😀 ahojte. Zas som tu dlho nebola, nejak to nestiham a tak som len zosondovala situáciu, vid=im že zuzka je stále pokope 😀 malému sa asi nechce isť von
a zbadala som že :

LIA - GRATULUJEM 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nech pekne rastiete a nech ste zdraví a nech je všetko OK a už teraz sa teŠim na vienoce že tu bide zas o jednu maminu viac 😀 😀 😀 😀 😀 Gratulujem

slonicek _ my sme nemali s tymto problem a keď Že už nekojime tak ti teraz je moja rada na nič, ale keď som kojila, hovorim mala nemala s tymto problem bola naučena na cumik. Držte sa

habibi78
29. apr 2009

cafte babule...
lia, blahoželááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám , tfuj, nech pekne rastiete 😵 😵 😵 😵 😵

zuzi, ty si ešte kinderko? Myslela som, že ked sa vrátim z dovolenky, že už bude malý vonku a on nič..... 😀

svetlus, kam letíš? nestíham čítať historiu..... 😕 😉

cucuska
autor
29. apr 2009

babule riešim dilemu. Chceme isť s manželom cez leto na dovlenku do Chorvacka autom a mam trochu strach ako to zvládne Emka, takže dilema je ísť či neísť 🙄

smejko1
29. apr 2009

adi, ked to vyriesis tak mi daj vediet, mne maly cez den aj v noci len na prsku zaspi....... alebo v kocariku...... uz bude mat pol roka, tak by som ho rada naucila na nove sposoby .... tj. dala do postielky povedala dobru noc a maly by spinuskal do rano....... ako bezbolestne nato?? 😀

cucuska
autor
29. apr 2009

smejko no tak to neviem, mne takto Emka zaspavala ale teraz keď ma už skoro 1,5 roka si zmyslela že chce mať len maminku a tak keď nezaspi na flaške, tak si mamka musi k nej %lahnúť a nechať nech sa hrá s jej vlasmi potom vyjdem zo spalne ako mechom praštená, vlasy mam ako bosorka a polovicu vytrhanu, nejnovšie ju nechám totál unaviť nech na tej flaške zaspi, vlasov je málo 😀

lia
29. apr 2009

cucus,habibi,dakujeme,dufam,ze vsetko pojde tento krat hladko.
je mi strasne zle babule,uz ani neviem ci sa mam najest alebo nie ☹ najprv ked som sa najedla,tak to preslo,teraz mi to pomoze len na chvilinku aa stale ta tazoba...
ja teda vela znesiemcucus,ja by som isla urcite.zvladne,ved cesty su super do HR
smejus 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre