Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
22. máj 2009

zuzka krasne 😵

loss
22. máj 2009

dakujem aj ked ja este nie som rozhodnuta to cucus ma prehovorila ze nech to zverejnim ja som v soku ze som tehu 😔 rozumiete mi

cucuska
autor
22. máj 2009

idem sa mrknú´t na fotečky zuzka

sloniiicek
22. máj 2009

losssssssssssss - co to tu ciiitam. ty si tehu??????,

loss
22. máj 2009

no

sloniiicek
22. máj 2009

tak gratulujem. 🙂

loss
22. máj 2009

no zatial neviem ci tie tt budu pribudat 😔

cucuska
autor
22. máj 2009

budú budú budú baby poporte ju

zuzka ste skvelí a krásni 😀

evitkamalicka
22. máj 2009

lossik jasne, ze budu...nad inym ani neuvazuj

loss
22. máj 2009

evi dakujem

sloniiicek
22. máj 2009

tiez sa pridavam. 🙂 vsetko zvladnete. 🙂 😀

loss
22. máj 2009

dakujeme

lante
22. máj 2009

Júú ja už len tak sporadicky nakukujem a čo nevidím 😀 Lossíííík, paráda. Jasné, že tt budú pribúdať. To máš ako ja tiežz som nevedela ako som k tomu prišla ( z jediného pozabudnutia) a hen čo mi tu svieti.
Inak včera som bola na predposlednej kontrole. Poslednú mám budúci týždeň, na Viliamkove meniny a potom o ďalší týždeň vo štvrtok alebo piatok nastupujem do pôrodnice na predoperačné a 8.6. by mal byť deň D.

bianca
22. máj 2009

looooooooooos gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

decka pomoc.Malej zahnisalo hnusne ocko.

lante
22. máj 2009

Bianca, s tým ti nepomôžem ☹ To sme zatiaľ nemali..........našťastie.

bianca
22. máj 2009

lante ani my.A to je dnes po ockovani

lante
22. máj 2009

Myslíéš, že to bude reakcia na očkovanie? 😲

emily3
22. máj 2009

losss gratulujem, o tom ani neuvazuj ze tyzdne nebudu pribudat....teste sa z noveho cloviecika a Nellinka bude mat surodenca, bude sa mat s kym hrat... 😉 ( viem ze t onie je lahke sdetmi, ale ked je tu, je pre radost..) tesime sa ..tak druhe kolo 😀 😉

cucuska
autor
22. máj 2009

bianca : optalmo septonex a potierať repikom, nie kamilkami lebo tie vysušujú o dva dni mate po chorobe
loss sa tešime na pribudajúce týždne
Takže babule naozaj sa tu rozbehlo druhé kolo PARÁDiČKA 😀 😀 😀 😀

bianca
22. máj 2009

cucus my bylinky nemozem koli riziku alergie

cucuska
autor
22. máj 2009

ale tie kvapky skus možno to je len prievan a ak to neprejde alen sa do nedel nezlepši tak k očn=emu 😉

bianca
22. máj 2009

cucus uz sme cistili.Statocna bola chudatko moje.Teraz sa k tomu este ripojila teplota po ockovani.To bude noc.Manzel dosiel nakoniec z roboty skor a siel kupit kvapky.

loss
22. máj 2009

uz som zo skoly damka hruza

smejko1
23. máj 2009

ahojte uz sme na slovensku........ 😀 takze o tyzden doficime do medickej zahrady............ jupiiii

lia
23. máj 2009

ahojteee

lossik verejne gratulujemmmmmmm a bud vdacna za ten pokladik v brusku 😉 😵
smejusssss,ty tajnostkarkaaaaa 😀 😀 😀 😀 no vitajte na sk!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

petruci6
23. máj 2009

ahojte,
chvilu sa tu neukazem a dalsia tehula 😀 😀 to co??? lossik gratulujem 😉

smeji vitaj na SR 🙂 budes mat s kym kocikovat konecne 😵

este sa tu par dni neukazem,aby ste vsetky otehu 😀 😀 😀

mne nic take nehroziiiiiii,jedine duch svaty 😀 😀

trpezliva
23. máj 2009

ahojteeee...ja len rychlo...lossik, super, super, kazde tehu je zazrak, takze gratulujem. zvladnete to neboj 🙂 .l ja uz sa hrozne tesim na nase babo, doteraz som si to az tak neuvedomovala, ale ako mi rastie brusko, tak sa z neho vytesujem.
smejko, tak ste doma! konecne. aka bola cesta?
takze stretko je v Medickej??? tam sa tazsie parkuje, ale hadam to nejako zvladneme. tak o kolkej o 16tej si o 15tej? alebo to dame kto moze pride skor, kto nie, tak neskor. ja sa na vas uz velmi tesim.
petru, no veru, nabuduce ked prides, tak bude dalsia tehula. sice netusim kto, ale mozno lolka? 😅 😅
tak pekny vikend baby, dnes vecer nam pride muzik, ideme ho cakat o 19tej na stanicu. bude prekvapeny ako krasne Liluska chodi. za ten cas co bol prec sa z nej stala este vacsia sikulka. a hlavne uz ju nekojiiiiim treti den. 😅

loss
23. máj 2009

caute

vsetkym dakujem
dnes som zdrhla zo skoly vobec sa mi tam nechcelo byt a zacal sa ohlasat ten krpec prve zvracanie mame za sebou 😠

smejko1
23. máj 2009

ahojte, ja teda neviem ci v medickej ako ste sa dohadovali? alebo chcete ako minule pri auparku, kde sa da lepsie parkovat? mne je to fuk, ved kocikovat mozem hocikdde........ inak Vam poviem, ze po sr chodit s kocarikom to je iny adrenalin.... na urady sa nedostanem po schodich........ do obchodikov tiez nie, cest vynimkam..... no ucim sa - zvykam si.........
teda podme do auparku, tam sa da aj cikat....... co VY nato? ja mozem cca okolo 15stej prist a pred siedmou odidem, ideme kupat..... OK?

cesta bola ok, isli sme 2 dni, prespali sme za prahou a bolo to super, len moj fesak nie aby v auticku stale spinkal..... on hodil svoj rekord v nespinkani 5 hodin....... uz som fakt nevedela ako ho zabavit

liuska, kde je foto drobca?? nech skontrolujeme machulku 😉

loss
23. máj 2009

takze baby nechame si ho vo stvrtok dam vediet ci je vsetko OK a aky sme velky drzte nam palce 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre