Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
15. jún 2009

No to neviem ale mna dnes dako brusko boli uz som bola 3 krat na zachodiku 😀 mne pomohlo to pivo bo ja a zapcha stale to iste

uvidime dnes kolko mliecka budem mat maly spinka sem tam pokrici ale spinka aj kukam dake oblecko pre neho na krstinky aby bol fesny

petruci6
15. jún 2009

zuzi oranzova je dobra 😉 to znamena,ze sa napil uz aj zadneho mliecka
problem je pri spenenej a vodovej kaki

emily3
15. jún 2009

kika za chvilku budes v polovici tehu 😉 , to leti...
lia ako sa mas? mas nejake foto?

Misko uz treti den sa ako tak pyta na wc. este ma plienky, ale niekedy sa sam vypyta, s kakom je to horsie, to este nepochopil ze aj to sa robi tam 😅 ..ale je sikulak...dufam ze do septembra to uz bude lepsie.

zuzkaprofant
15. jún 2009

dik petru a ked kaka taky akoby hlien vies take natahovacie oranzove to je asi tiez dobre ze?

Emily maly je sikulka to bud rada ze sa pyta ja mam kamosku co jej mala 4 rocka nosi este plenky

emily3
15. jún 2009

tak dnes konik nesiel, aspon mne 😅 ..manzelik sa nastastie vratil...povedali si s kolegom, ze sa im tam neoplati spat...ze tolko daju aj za cestu...ale je to aj tak jedno, lebo isiel vecer na nejaku fusku..detvaky miesto o siedmej prisli domov o stvrt na devet a este teraz tu vymyslaju 😠 ....a moje ucenie je ......vo hviezdach, klasika, detvaky mi to robia na schval, vzdy ked mam pred skuskou vtedy najviac vymyslaju a ja si mozem naplanovat kazdu sekundu, oni to v zapeti zmenia 😠 ...idem ich tam prisrobovat...dobru nocku

lia
16. jún 2009

emily,odpovedala som ti vcera,ale uz prestal ist kon akuart 😅
mam sa fajn 🙂 ,akurat sa zase cpem 😅 😀
foto nemam,lebo doky minuly tt nerobil utz 😒 talk hadam je v poriadku 🙂

trpezliva
16. jún 2009

ahojte,ani mne nesiel konik.
idem z poradne,mimino je 14+4 dni velke, takze mozno nakoniec ma este aj Lia predbehne s porodom. 😀 ae vsetko je v poriadku,dostala som aj fotku. 17.7. idem na morfo ultrazvuk a tam sa dozviem aj pohlavie. dnes nic nevidela medzi nozickami, podla mna by tam uz gulky boli, kebyze to je chlapec. no uvidime.
ale odmietla som AFP testy, dufam, ze som spravila spravne. nechcem sa stresovat s vysledkami, takze radsej si hovorim, ze su aj tak nepresne.
Emily,prajem vela energie s ucenim. zabudla som ti odpovedat, ze kupko Rosnicka stoji tusim okolo 80 SK pre dospeleho../sorry, ja stale v korunach rozmyslam/
zuzi, bud rada ze ma kako, to by bolo horsie, keby tyzden nekakalo vobec. 😎 😵

lucim
16. jún 2009

ahojteeee, podavam spravy, vcera po kontrole - neotvarame sa este, mame 2800g, vsetko ako ma byt, nikam sa NEPONAHLame ... A ja mam coraz opuchnutejsie nohy a funim.

trpezliva
16. jún 2009

jej,super,luci...bude to 7.7.uvidis. 🙂

lia
16. jún 2009

lucim 😀 😀
tak uz len take dva tt ,poriadne zafunis a matysek je pri mamicke 😀 😀
jaaja,tak na morfo pojdem asi az v 22tt,ty budes v kolkatom vtedy??

stankatt
16. jún 2009

ahojte 🙂 luci super... uz to mas za par 🙂, Kikus bude to chlap uvidis 🙂 Lius ako sa mas? Brusko rastie? za chvilu uz budu aj pohyby 😉

petruci6
16. jún 2009

luci na moje narodky 26.6. 😉

lia
16. jún 2009

tesim sa stanka velmi 🙂
uz konecne sa k niecomu blizime 🙂
brusko rastie 🙂 ale teraz tak pomalsie,mne hned vyslo zo zaciatku a teraz sa pomaly spaja s hornym 😅

petruci6
16. jún 2009

pekna 15 😵 😵 joooooj ked si spomeniem,ze aj ja som tak bola pred rokom ani neverim,ze to tak rychlo ubehlo

lia
16. jún 2009

dakujem petru 😵 😵

stankatt
16. jún 2009

petru veru leti to... takto pred rokom- 17/6 som mala nastup na MD... 🙂 Lius uzi si to, je to krasne obdobie... a veru obcas mi je luto, ze uz to mam za sebou 🙂

petruci6
16. jún 2009

ja som rada,ze mam po porode 😀

lia
16. jún 2009

my mame zajtra vyrocie 😵
krasne je az po narodeni,ked na vlastne oci mate pred sebou vlastne zdrave babenko 😉

stankatt
16. jún 2009

Lius aj tehu je super... ten pocit, ze mas v brusku babatko... a jasne po porode je to naj 🙂

sloniiicek
16. jún 2009

caute kocky. tak my chodievame plavat. je to uplne super a martinka je nadsena. 😀 strasne sa jej to paci. a nechce vyjst z vodicky. 😀

a stvornozkuje o dusu. 😀 vsade beha a vsetko skuma. je podarena. vcera si na seba vyliala krhlu.

smejko - gratulujem k spaniu. asi to musim aj ja uz konecne skusit. lebo martinka sa opat zhorsila v spanku.

zuzkaprofant
16. jún 2009

cafte , petru preco az take zle to bolo 😀 ja by som rodila ale s epi to bolo super bez by som nezvladla
inac dievcata co sa plati za krs co ste davali fararovy bo moja mamina ma vsery vytocila ze u nieco treba dat do vrecka 😠 😠
a od kolkeho mesiaca moze maly ist na kupko a kupat sa

sloniiicek
16. jún 2009

zuzka - my sme neplatili nic za krst. a s tym kupkom by to zaujimalo aj mna. tak poradte.

zuzkaprofant
16. jún 2009

slonik ani do vrecka ste nic nedali 😀 😀 😀
inac davali ste babatka ockovat bo mi zatial nedavame maleho az neskor musim sa poradit s dakym na aek choroby je dobre ockovat a na co nie lebo tu sa nemusi ak rodic nechce nie je to povinne

bianca
16. jún 2009

ahojky.nemala som cas pisat len obcas nieco precitat.Boli sme doma a tam mam o zabavu postarane

cucuska
autor
16. jún 2009

ahojte ako sa mate? Dlho som tu nebola nestáčim čitať 😅

petruci6
16. jún 2009

zuzi my sme dali za krst 10Eur, je to na tebe kolko chces dat a ci vobec nieco chces dat,je to "na kostol" nemusis dat nic ked nechces

co sa tyka toho porodu,tak ja uz NIKDY v zivote aspon cisarsky,to bola hrozna bolest celych 24hod po
nemozem porovnat normalny porod,ale urcite je lepsi

bianca
16. jún 2009

zuzi my sme davala na kostol to co sa vyzberalo na hostine.U nas sa zbiera na kociar a na kostol

lia
16. jún 2009

ved to,ja som bola cely zivot za cisarsky,ale teraz ani za svet,dufam,ze mi nebude sudeny schvalne 😒

stankatt
16. jún 2009

cafte 😉 Lius, ked budes v 42tt bude ti jedno ako, hlavne nech uz je vonku 😀

stankatt
16. jún 2009

A inak, Minika zacala stvornoskovat.... cim dalej, tym jej to lepsie ide 😝 , tak je vsade kde chce...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre