Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
24. jún 2009

lia na zaciatku babo vela spinka a malo taha,preto treba odsavat,aby sa ti aj rozbehlo mliecko a aby sa ti nezapallili kozenky

trpezliva
24. jún 2009

baby, Lolka ma dnes sviatok!! Vsetko naaaaaj!!! Zaspievajme jej spolocne Happy Birthday to youuuuuu!! prajeme vela zdravia a bezproblemove tehu az do konca.

trpezliva
24. jún 2009

jej, fakt, to nalievanie prs to je iny zazitok!! ja som nevedela co to je..take brnenie a potom ako keby ti isla elektrina do prs..no neda sa to opisat. ale potesi ta to uvidis, lebo sa budes tesit, ze sa ti tvori mliecko...aspon ja som to tak mala. 🙂

emily3
24. jún 2009

Lolka vseeetko len to naaaaaj...prijmi velke gratulaaaacieeee 😀 😀 😀 😀 😀

stankatt
24. jún 2009

ahojte aj my lolke gratulijemeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

lia
24. jún 2009

az zajtra kikušššš 😀 😀 😀 😀 my sme dobre,ja som jej pred troma tt uz gratulovala 😀 😀

sloniiicek
24. jún 2009

jej, lolka. tak gratulujemeeeee aj my. jedine co ti budeme priat, aby si uspesne zvladla cele tehu a mohla sa tesit z drobceka.

petruci6
24. jún 2009

peti vsetko naj naj k narodkam,ale ten najkrajsi darcek uz mas v brusku 🙂 zelame nech rastie do krasy

zuzkaprofant
24. jún 2009

cafte gratulujem aj jaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 😉
lia ved uvidis ako to citit ked sa ti cecicky naplnia jooooj to aspon mna tak boli taha brutal niekedy to je hned siidem odsavat alebo maleho davam nech si potaha potom je to take odlahcenie 😀 😀
dievcata moj maly je chorucky mam sopliky a pokasliava boli sme aj u dokyny a ze je to len prechaldnutie tak mu striekavam moje mliecko a asi to aj pomaha len neviem odsat sopliky mu

lolka
24. jún 2009

baby, dakujeeeeeeeeeeeeeem, ale lia ma pravdu 😀 😀 narodky mam az zajtra 😀 😀 dnes mam este 29r. 😵 ale nevadi, dakujem, ja uz svoj darcek mam v brusku tak sa vytesujem cely mesiac 🙂 🙂 🙂
dnes som bola na krvi a mam uz aj tehu-knizku 😉

lolka
24. jún 2009

zuzi, prajem skore uzdravenie malickemu 😵
ja mam problem neosablit kolegovcov na obede
😖 snazim sa to nejako predychavat.....

zuzkaprofant
24. jún 2009

lolka co to kukaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam gratulujeeeeeeeeeeeeeemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee christianko ti drzi pesticky 😉

evitkamalicka
24. jún 2009

loli gratulujem k tehu knizke a zajtrajsim narodeninkam 😵

cucuska
autor
24. jún 2009

zuzka akú máš odsávačku na soplíky???? Ja mam pri malej odsávcku na vysávač, ale teraz je nejaká nová na baterky a prenosná a vhodná hlavne pre dojčatá, naša Emka je už na ňu veľká

emily3
24. jún 2009

ahojte
zuzi a mas odsavacku? su rozne typy, my sme pouzivali taku hadickovu, jedna ide do nosteka druhou sajes..a ked som manzelovi hovorila ze chcem na vysavac, ma zrusil 😒 , ale teraz ked bol Misko chory a stale soplavy som ju aj tak kupila a je to dobra vec, rychlo vysaje sopliky a poriadne...sice Miso pri tom ziape ako tur, ale trva to pol sekundy..

bambi7
24. jún 2009

cafte babule co to citam lolkaaaaaaaaaaaaaaaa GRATULUJEMMMMMM to je super spravaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzkaprofant
24. jún 2009

no mna zrusil muz ze mu mozog tym vysajem ja mam taku co je taky balonik na konci ale tym neviem robit nejdu sopliky ale o 2tt ideme na sk tak si kupim tu na vysavac , a je dobra aj ta na baterky co poviete by so tu kupila aby mi nehucal vysavac bo martina slahne ked uvidi ako soplke malemu vysavam hned ma vystahuje zdomu

inac emily ako stihas vsetko okolo domacnosti ja sa od rana motkam a nic som neurobila teraz varim obed 😀

petruci6
24. jún 2009

ja som svoju odsavacku na baterie predala,lebo som ju nepouzila ani raz
zakazali nam to v nemocke,ze to vysusuje sliznicu a male si to vykychne samo,alebo vatovou tycinkou mu pomoct

emily3
24. jún 2009

zuzka nestiham.. 😅 , lae dvaja su z domu a mam doma len Miska a to sa da..len sa praveze tocim okolo domacnosti a uz som sa zabudla hrat 😔 , ked si predstavim ako som sa hravala s Mon a citala jej knizky a tak..a teraz to Misovi nerobim... 😒 ..teda nie az tak intenzivne, ale zase sa on zahra s detskami tak neviem co je lepsie...a pradlo mi doma stoji, tvoria sa kopy, a najhorsie je ze doobeda to upracem a poobede ako pridu detvaky je to zase hore nohami...nevyjadrujem sa k tomu.

emily3
24. jún 2009

zuzka nostek s tymi vatovymi tycinkami, ale je to blbe ze taky mali a ma plny nostek ☹ tvoje mliecko by mu malo pomoct, utieraj a priprav sa na to ze deti rastu so soplikmi... 😒 Misovi utieram sople stale, ale teraz sa mu to konecne trocha lepsi tak snad zase nehupne do " sviecok pod nosom".
to som nemala rada, ked babatko malo plny nostek, to ledva dycha, potom nemoze poriadne papat...

bianca
24. jún 2009

kuknem po dlhsej dobe a neverim vlastnym ociam.Lolka gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

smejko1
24. jún 2009

ja si odsavacku na vysavac neviem vynachvalit, ved mu to nerobis 3 hodiny. ... prave to je lepsie, ze je to chvilka a babo a netrapi....... ale je to kazdej maminky rozhodnutie.....

dnes sme boli plavat a bolo to uzasne. naozaj

loli blahozelam ku tehu knizke....... a aj ku zajtrajsim okruhlym narodkam.......vitaj v klubeeeeeeeeee 😉

emily3
24. jún 2009

ahoj smejko, tak Damianko velky plavec. nasi maju tiez radi vodu, ale do bazena sa velmi nedostaneme. Monika chodi teraz plavat zo skoly 7dni, kazdy den, v piatok koncia.

lolka
24. jún 2009

bianka, bambi, zuzi dakujem 🙂
vytahovanie soplikov s vysavacom znie dost drasticky, ale ked to pomaha a je to rychle, tak je to asi dobre 😅

smejko, aj vy mate doma rybicku ? 😅 😉 aj ja by som chcela chodit s mimcom plavat 🙂

emily3
24. jún 2009

lolka ako sa mas? este ta bolia krize?
ta odsavacka je dobra, my sme mali tu najlacnejsiu a trapilo sa dieta aj my, na vysavac znie drasticky ale vytiahne sopliky a dieta ma pokoj..sice nas Miso pri tom reve,ale robi take taky , ze donesie odsavacku strci vysavac do sasuvku, odsavacku na vysavac..nachysta si to a zdrhne 😀 ..moja svagrina ma uz vycvicene deti ze drzia ako hluchy dvere a ten starsi si sdam vysava sople... 😉

cucuska
autor
24. jún 2009

Naša Ema tiež reve ale potom jej je dobre keď môže dýchať, ked bola mala tak jej to vôbec nevadilo ako nahle dosiahla rok, je to horor 😀

emily3
24. jún 2009

cucska mas sa ze mas po skuskach. mne zostali tie dve a teoreticky by som mala ist teraz v piatok, ale uz a nevladzem ucit, a v sobotu ideme na svadbu, tak uz chystam veci pre deti, manzela ( teraz som robila modnu prehliadku mojmu muzovi, lenze vsetky saty co mam su na stihlu postavu a teraz na mne vyzerali smiesne, obrovske brucho a zadok to ani nehovorim 😅 (lodny kufor) ale nakoniec sme sa zhodli na ciernych nohaviciach a na to volnu bluzku ciernu s cervenymi kvetinkami, alebo cervene tricko...tak viac som zo svojej skrine nevydolovala, som rada ze nepojdem v nocnej koseli 😅 😀 )
takze sa na tie skusky momentalne vykaslem, a citim ze nieco na mna lezie, boli ma hrdlo a zacinam soplit...teraz ja, tak sa tesim..deti su z toho ako tak vonku a teraz to lezie na mna 😒

lante
25. jún 2009

Jéééj Lolka, blahoželám..........iba nakukujem a čo nevidím 🙂

Vysávačova odsávačka soplíkov je skvelá vec...........Vili sa naposledy snažil povysávať tie sople z nosa už aj sám.

trpezliva
25. jún 2009

baby, Lolka ma dnes sviatok!! Vsetko naaaaaj!!! Zaspievajme jej spolocne Happy Birthday to youuuuuu!! prajeme vela zdravia a bezproblemove tehu az do konca.
DEJA VU!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

emily3
25. jún 2009

kika 😀 😀 😀 😀 😀
baby uz dlho sme sa mali " dobre" tento tyzden sme s muzom tukli do auta pred nami, na stastie sa nic nestalo, on mal len trosku skrabnuty blatnik..ale nase auto ma predok pokrceny, odpadla znacka...a dufame ze to neodniesol chladic. tesie nam chladnicka, zle sa zatvaraju dvere netesni a tecie nam pracka...a dnes som bez hlasu zase ja, uz vecer som citila ze ma skrabe v hrdle a rano som uz nerozpravala...v sobotu mame ist na tu svadbu a ta nie je v Blave ale v Novom meste... 😖 😒 ...ledva sme teraz zaplatili dovolenku ...a vsetko sa nam kazi...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre