Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
24. júl 2009

caf loli,
aj ja som uz tulen,ale neviem ci si mam lahnut alebo sadnut,secko ma boli ☹

lolka
24. júl 2009

lius a nemavas krce v nohach? ja mavam nadranom ako keby merave nohy pripadne krce 😖 davam si magnesium

lia
24. júl 2009

ake si davas??ja si davam v ampulkach,to je silnejsie
krce teraz nemam,ale stale puchnem ,az ma slapy bolia 😖 nezmestim sa ani do slapiek,duplom do tenisiek nie

lolka
24. júl 2009

mne uz trosku vycnieva brusko, ked sa vratime z dovci, hodim nejake aktualne foto 😵
lius a kde mas ty fotecku, este ta drahy stale neodfotil alebo ???

lolka
24. júl 2009

davam si tablety 500 mg, ciste magnesium
idem do sprchy...

lia
24. júl 2009

odfotil,zajtra dam,ja uz mam dost velke,ale on nevie fotit,tak neviem ci nieco uvidite 😀
ok loli,papa

lolka
24. júl 2009

dobru nocku

lucim
25. júl 2009

ahojte maminky a kinderka 🙂
kika ten kocik je fakt dobry, kup. 😉
tehulky sem s bruskami 🙂
my uz mame vypestovanu druhu bradu a velke liciska, musim tiez nafotit. moje brucho uz fotit nebudem 😝
stanka, uz ste zdravi?

stankatt
25. júl 2009

caf Luci, uz sme zdravi... ani b netusi, co to bolo... ale hlavne ze je to prec 🙂
Maly je fakt peknucky... na spapanie... 🙂

cucuska
autor
26. júl 2009

ahojtem no hlásim sa z výletu. Bolo superrrrr, síce celý deň pršalo, boli sme len vo vnútrri, ale aj tak bolo veľmi dobre 🙂
Taaaka som bola rada že som ich po dlhej dobe videla. A malá??? Ráno sa zobudila o pol 7 a mz sme odcházdali o pol 8, hneď nam zaspala a spala 3/4 cesty, takže super. Tam sa musela najsamprv oťuka´t a potom sa už predvádzala 🙂
No nasmilai sme sa. Nepodarilo sa mi ju na obed uspať, zak odkvecla o pol5 na pol hodinu a pokračovala v predvadzani. A okolo 7 sme šli domov, lebpo tata je rozhodca a volali mi, že dnes musi isť piskať jeden turnaj tak sme šli skôr aby sa v noci vyspal. No proste super deň 🙂

bianca
26. júl 2009

ahojte

Luci maly je uzasny.Fajnucky buclatucky.No na spapanie.Dobra praca 😉

lucim
26. júl 2009

cucus tak ste mali pekny vylet 🙂
stanka, bianka dakujeme, vsak ho aj opapavam ocmukavam 😉

lia
26. júl 2009

cucus,kde ste boli na vylete??
svetovy je matysek 🙂 ,fakt na spapanie.je aj dobrunky luci??v pohode kojis??nemas alebo si nemala s nicim problemy??
loli,kedy ficite??

lucim
26. júl 2009

lia je to zlaticko, aj ked nas obcas potrapi kolika, ale nie casto. kojim, budem aspon rok, klop klop, chcem.. 😉 papa v intervaloch od 1,5 hod do 4.
coraz viacej sme do neho zalubeni.
a ty to ako zvladas, prezivas? vsetko v poho? a co robota a toto teplo?

lia
26. júl 2009

tak super,bodaj by sa vsetky deti take dobrunke rodili 😵
ja v pohode,len ma zacina boliet hrdlo ,zapchaty nos mam a z toho ma boli hlava,neviem ci si mam nieco dat,ja som moc neni na lieky.
som na rizikovom a tie horka su hrozne,ale chuti mi az moc 😅

lia
26. júl 2009
loss
26. júl 2009

caute caute
lius si krasna buduca maminka a kolko si pribrala? 🙂

lia
26. júl 2009

dakujem lossik 🙂
co ja viem??uz asi 6kg asi
teba kedy uvidime??

lucim
26. júl 2009

lius si krasna maminka s krasnym brusinom 🙂
na nadchu si daj kludne nejaku morsku vodu ... mar, sterimar, alebo vincentku ... zazraky to nerobi, ale trosku ulavi. popripade aj pinosol mozes.
a na hrdlo nejake pastilky, ja som mala preventan, tam nie je ziadna chemia alebo mullerove pastilky s lisajnikom.

lucim
26. júl 2009

alebo homeopatika - nadcha euphorbuim spray a hrdlo homeogene.

lucim
26. júl 2009

lossik nellynka je kuzelna 😅 , ale fakt by to chcelo aj nejake to rduhe brusko vidiet na fotkach 😉

lia
26. júl 2009

dakujem 🙂
ten zapchaty nos mam z alergie a ta morska sol mi nepomaha
dnes sme boli kupit manzelovi nieco a dala nam preventan pastilky,tak mozem to aj ja??a cmulat??lebo ona povedala,ze zapit a na letaku je napisane,ze cmulat

lucim
26. júl 2009

homeopatia na alergiu je Luffa compositum - sprej

lia
26. júl 2009

asi to cele mam aj z alergie,aj to hrdlo,aj nos,aj hlava 😖

lucim
26. júl 2009

preventan sa urcite cmula ! 😉 este mi napadlo homeo na alergiu - rhinallergy - cmulat. 😉

lia
26. júl 2009

tak co je lepsie??homeopatika sa mozu aj v tehu??nebude to vadit malinkej??

lucim
26. júl 2009

vsetko co som ti napisala sa moze v tehu, nic malinkej neskodi. ele ani to nie je tak silno ucinne ako ozajstne liek

lia
26. júl 2009

no vyskusam 🙂

lucim
26. júl 2009

treba vyskusat. a je mozne, ze zapchaty nos budes mat dlhsie ... tehu priznak. 😒

lia
26. júl 2009

to viem,chvilku mi to povolilo a asi to je tu naspat 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre