Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

janula_nz
18. aug 2009

ahojte. prisla som sa po dlhej dobe na vas pozriet. ako sa vam dari? 🙂 hadam si uz ani nepamatate na mna 😀

lolka
18. aug 2009

petru, homeo mam, muzik mi kupil ipecacuhuanu - ci tak nejak 😅
janula, ahoooooj, jasne, ze si pamatame 😉 ako sa mas ?

cucuska
autor
18. aug 2009

janula ahoj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ ty sa pochláľ . ako sa máš ?

cucuska
autor
18. aug 2009

losssik - bude to chlap jak HORA 😉

janula_nz
18. aug 2009

no ani sa nemam cim chvalit. alebo zeby hej? kupila som si auto aj dom a uz nerobim profi od augusta. a priatela mam v afrike na misii este do oktobra, tak si s laurou nazivame same. ostatne postarom.

lolka gratulujem k tehu a poriadne si ho vychutnavaj. ide vsetko tak ako ma? 🙂

citam, ze uz ste zacali podaktore druhe kolo, tak vsetkym drzim palceky, nech su deturence krasne a zdrave.

cucus ako sa ma emka? to je uz velka slecna. ale to leti, tie deti rastu ako z vody zo dna na den 😵

bianca
18. aug 2009

janula cau 🙂

lol ja sa budem opakovat ale mne pomahali na nevolnosti haslerky.Normalne ich neznasam ale haslerky som cucala aj v noci lebo ja som sa na to aj v noci budila tak okolo 2 rano.Az na to ze ja som neblinkala mne len non stop bolo zle.No humas az do 6 mes

loss
18. aug 2009

cauky janula 🙂
cucka vecer uz som aj foto nachystala 😉

trpezliva
18. aug 2009

ahojteeee....lossik, ja tiez tipujjem chlapceka!!! Norko a Nelly 🙂 .
ja som dnes bola v poradni, ale mi nic nerobili, len som tam dlhooo cakala aj s Lili, ked sme isli donutra tak uz bola nervozna a len vykrikovala, takze som sa snazila byt vnutri co najkratsie. testy na cukor mam dobre, to ma tesi.. no a uz vazim 55 kg! tolko novinky od nas.
lolka, neviem co ti poradit na grckanie, treba len vydrzat, mne to preslo asi tak v 15tyzdni.
jasne janulka ze si ta pamatame...aj evelyin by sa tu mohla niekedy ukazat zo starej partie.
a cakame na dalsiu novu tehulku!!! zeeeeee baby????

lolka
18. aug 2009

janula, zatial je vsetko ok, krpec pekne rastie 😉
bianca, jasne, pamatam si, ze ti pomahali haslerky. ja cukriky tiez mozem, mam v robote plny suflik, ale nejem ich furt 😅

baby, do kedy ste uzivali kys.listovu ? niekde pisu, ze staci do 3m.a niekde, ze aj pocas kojenia, ze pomaha k tvorbe mlieka ......a potom si vyber 😕

trpezliva
18. aug 2009

lolka, ja som tusim brala sem tam aj neskor..ale teraz napr. neberiem vobec. uz si sa objednala k Holanovi???
to uz by si aj mohla na ten velky ultrazvuk v 20tyzdni sa objednat, on ma veeelmi veeela mamiciek, tak aby si si mohla vybrat termin aky chces. uvidis aky to bude paradny zazitok, potom mozete v Auparku hned nakupit veci pre chlapceka alebo dievcatko. 🙂

emily3
18. aug 2009

Ahojte, jeej janula a teuska sa ozvali supoer.
teus ako sa citis? uz si prekrocila krizovu hranicu nie? drzkajte sa ..

ja som stale 2v1,a uz zase nemam cas mysliet na porod 😅 ...zajtra idem s Mon na chirurgiu kvoli ruke, dostane sadru, vo stvrtok davam deti ku kamaratke, a v piatok budu u babky a ja sa budem terigat na kramare cez mesto..tesim sa 🙄 ...

dnes sme boli u mojej sesternici, ( ma tiez tri deti) takze pohroma, a potom sme sa este zastavili u mojej sestry ( ona ma len 5deti 😅 ) takze dalsia pohroma a pred chvilou sme dorazili domov a Mo s Ma ze chu ist este von, ( funguju na nejake tajne zalozne zdroje) a ja uz nevladzem pohnut ani prstom 😝

loss typujem dievca 😉 uvidime aj tak je to 50 na 50

bershka
18. aug 2009

lolka. mojko zlaté, keď budeš grckať, spomeň si na mňa 😉 😉 😉

zuzkaprofant
18. aug 2009

kika ty si kolko uz pribrala ze ma iba 55kg tolko kg som mala ani nepamatam 😀
somn zvedava ci ma niekto predbehne vahou ja som pribrala cez 26kg 😀

veva1
18. aug 2009

ahojte
caf janula
los- tiez myslim dievca 😉

lolka
19. aug 2009

kika, vcera som sa uz konecne objednala k Holanovi - hned po tvojej urgencii 😅 😅 a mala si pravdu, prvy
mozny termin bol na 24.9., to koncim 21tt, takze termin uz mam a veeeeelmi sa tesim 😉 a vaha 55kg je dobra, nie? ved mas v brusku babetko !

emily, vy to mate na kazdy smer vesele 😀 je vobec vo vasej rodine niekto, kto este nema deti ? myslim dospelych ludi 😀 😀

loooooooss, tak kto sa skryva v tvojom brusku ? fesak alebo fesanda ??? nenapinaj nas 🙂

bianca
19. aug 2009

loss cakam 😀 zatial vyhrava dievcatko.A mas pravdu ze ked sa pozeram na tie vecicky po Barci .... no bola by to skoda vyhodit

petruci6
19. aug 2009

ahojte,
tak som prisla kuk na loss-no ako? tiez tipujem babu 🙂
emily este si tu?
ako sa citis? poslikovia su?

lolka
19. aug 2009

petru, emily podla mna porodi za pochodu, medzi navstevami, detskym ihriskom a napominanim deti 😀

petruci6
19. aug 2009

to je mozne 😀 skusena maminka,uz vie co robit,ako dychat,ako tlacit 😀

lolka
19. aug 2009

lossik, haloooo, kde si ?

bianca
19. aug 2009

po emily koho odrodime?

loss
19. aug 2009

ahojte
na sono ideme az o 14h ale len co sa vratime dam vediet,hlavne na nas myslie nech je vsetko OK

loss
19. aug 2009

jej bia Bramborka aá za chvilinku rocik 🙂

bianca
19. aug 2009

loss no ani sa mi verit nechce ze uz rok.Vcera som zacala trenovat na narodeninovu tortu.Chcela som objednavat ale vcera sa mi na 1 pokus celkom podarila taka jednoducha

bianca
19. aug 2009

loss ponahlaj sa domov

petruci6
19. aug 2009

cakameeeeeeeeee 😀

loss
19. aug 2009

caute caute nedockavky
no mam take spravy nijake,krpec sa stale otacal chrbatikom ked sme ho chceli opingat z inej strany tak si tvaricku zakryvalo rucickami takze fotka len jedna a doktor ani nechcel povedat co to bude no nakoniec nam povedal ze na 90% je to babulka.Tonko povedal ze mu to nevadi ale.....myslim si ze stale dufa ze sa to zmeni ja som rada a hlavne sme stastni ze je male OK a zdravucke 😵
takze teraz zacnem triedit mena 🙂

bianca
19. aug 2009

losss to je super sprava.Hlavne ze je v poriadku bobo male

loss
19. aug 2009

bia tak tak bolo to mile tak sa tlacilo na placentu asi je to baba a hanbi sa 😀

bianca
19. aug 2009

loss ja som nevedela do konca co je lebo sa strasne hambila 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre