Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lucim
21. aug 2009

emily a kde chces rodit? myslis, ze Lucka pocka na termin? ostatne deturence boli tiez v termine? 🙂

emily3
21. aug 2009

lucim na Kramaroch a teraz tam robia cestu a je urobena jednosmerka..da sa tam dostat iba z mesta a rano je to neskutocne kolko je tam aut a trolejbusov.... 😒

lucim
21. aug 2009

jooo, videla som v spravach, strasne nieco tie obchadzky, ktory pako to vymyslel... 😒

emily3
21. aug 2009

keby aspon na zaciatku prazdnin, ale uz sa blizi skolsky rok, vsetci sa vracaju domov a ma to trvat do 10.9. to tu bude psycho

loss
22. aug 2009

ahojte
u nas uz vyzera ze bude prsat 😔
ako sa van dari_
emily tak o tyzden je babenko na svete 🙂

lia
22. aug 2009

dobre ranko 🙂
u nas uz prsalo a je zamracene,neverila som,ze Ilovi vyjde predpoved 😖
emily,ty uz len par dni a Lucinka bude domka 😵
cau lossik,tiez nemozes spavat??

zuzkaprofant
22. aug 2009

cafte u nas prsi od vcera a sa ochladilo z 38stupo na 18 ta sa teism konecne sa da dychat a maly dufam ze bude spokojnejsie spinkat
co mate dens na plane mi ideme na nakup a budeme doma ja budem spat lebo ma boli hlava ako kona som nevyspata z celeho tt ze ledva chodim 😀 😀
no co tehulky tu nespavost poznam velmi dobre teraz by som spala ale uz maly mi nedovoli on mi stava uz opol 5 a tak uz o pol 8 hod cerstvy ako rybicka a uz by sa len hral 😀

bianca
22. aug 2009

ahoj

u nas dalsia hrozna noc.Skoro vobec som nespala.Mala stale place a place........

lolka
22. aug 2009

caute zienky 😉
petru, ty vestica - ze chlapca 😀 ale beriem, ved sa tu cakaju same dievcata - teus okrem teba - 😀
emily, mne sa dnes snivalo, ze si bola u nas na navsteve aj s 2 detickami a zacala si rodit, tak sme ta supovali do porodnice 😀 😀 tak aby si nebola prekvapena, ked porodis skor 😀 😀

lolka
22. aug 2009

bianca a co je malinkej ? je chora ?
inak, to pocasie mi uplne vyhovuje, konecne je trochu prijemne 😉
my momentalne upratujeme - teda muzik vysava a umyva dlazku 😀 😀 ja este zvladnem kupelku, upeciem babovku a mam hotovo 😵

bianca
22. aug 2009

lolka neviem co sa deje.Mozno zuby.Do pusinky si neda siahnut tak netusim.Dnes so sebou este aj paradne tresla a ma sram cez celo.Uz ju nestiham akosi ustrazit.

lia
22. aug 2009

bius 😖 co to moze byt?? 😖 boooze,uz sa tesim na taketo veci ked nebudem vediet co bude chudiatku ☹

loli,aj mne to vyhovuje 🙂

emily3
22. aug 2009

lolka tak uz rodis za mna ? 😉
zatial som v pohode, a na porod to nevyzera, alebo to nestiham vniomat..v piatok v poradni mi nepovedala nic niveho, iba ze sa to hybe... 😒 ..nie som o nic mudrejsia a ani oni...
dnes sme boli cely den vonku aj ked prsalo, deti vyfasovali gumaky a prsaky a behali po vonku a mi sme si grilovali na partizanskej luke..bolo prijemne, lebo nelialo a neprazilo slnko..vratilisme sa az vecer...

lia to este ani netusis co vsetko budes musiet s dietatom absolvovat, choroby, urazy...a pod. a potom skola kruzky, vztahy, kamarati, spoluziaci, ucitelka.....a koncim,nechem strasit 😉

lia
22. aug 2009

:- 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bianca
22. aug 2009

emily a ja pokracujem

lia ale ked sa na teba 1x pozrie,ked ho dokazes 1x utisit,ked sa 1x usmeje a neskor ked sa bude vediet pritulit,ked budes citit ze ta to stvorenie potrebuje a hlavne teba najviac na celom svete.......................no ten pocit sa vobec neda opisat

ja ked spatne spominam na prvu noc(teda tretiu po cisarsky) ked tam mala lezala a otovrila okale a kukala na mna tak uprene az ma zamrazilo a rozmyslala som na co asi tak asi o mne mysli.Vobec mi nezapinalo ze babo nevidi na viac ako 30 cm a ja som sa normalne bala odvratit pohlad lebo som mala pocit ze ma normalne skuma.Do konca zivota nezabudnem na ten pohlad

lia
22. aug 2009

na ten pocit sa tesim 😵

emily3
22. aug 2009

lia je to uzasny pocit drzat a pozerat sa na ten uzlicek...a ty ho budes mat prva a stale pri sebe...tak si to uzi..deti tak rychlo rastu a kazde obdobie ma svoje caro..
my sme smanzelom skonstatovlai ze uz si velmi nepamatame nasich prvych 😒 ..zda sa nam to neskutocne ze boli malinki....treba si uzivat kazdy cas... 😉 aj teho tak rychlo preleti ze sa nenazdas..

petruci6
22. aug 2009

ja som moju nemala prva,az po 2hod ked som sa prebrala uz bola pochytana polkou rodiny a personalu 😀

bianca
22. aug 2009

aj nasu mal MM skor ako ja.Mne ju doniesli az na JIS.ku akoze na kojenie ☹

petruci6
22. aug 2009

oni si to nepamataju,to je hlavne 😉

bianca
22. aug 2009

petru kde mas fotecky?Neukazes Lindusku?

cucuska
autor
22. aug 2009

ahojte. Emka pokraćuje bezlienkové obdobie, ale samozrejme že na spanok ma plinoču len cez deň nie. co nove????

habibi78
23. aug 2009

cucus blahozelam, my sa k tomu asi nikdy nedopracujeme..... 😖 😀

cucuska
autor
23. aug 2009

ďakujem, a prečo habi??? každé dieťa má svoj čas 🙂

emily3
23. aug 2009

ahojte
habi kazde dieta ma svoj cas, ale okolo tych dvoch rokov sa to nauci..ai nas Miso sa nepyta, jedine ked striehnem ja a davam ho na wc ( on chodi na wcko cikat, lebo aj jeho surodenci cikau na wc...nocnik mame ale ho nepouziva) ale este sa tam nevykakal,..jediny uspech je ked oznami ze ma " be" v plienke..tak vela trpezlivosti..
jaaj som sa nevyspala, okolo druhej som sa zobudila a potom som nemohla zaspat, aj mi tvrdlo brucho, a hlavou sa hmyrili myslienky..a tak zaspala som az po 5 hpd..a teraz klipkam ocami, ale detvaky stale nieco vyzaduju 😝 ...asi ich necham u babky z drhnem domov sa vyspat.

bianca
23. aug 2009

cucus toj e parada.Emka si zasluzi odmenu

habibi presne ako pisu kocky.kazde dieta ma svoj cas

emily pokial ich mas kde nechat tak sup tam s nimi.Mne by uplne stacilo mat taku moznost aspon na hodinu tyzdenne

emily3
23. aug 2009

no deti konecne spia, ale dnes som nic nerobila, boli sme u babky, na chvilu sme deti vyhodili von , zostali len najmladsi, ( bratranec o tri mesiase starsi od Miska) klasica natahovali sa kvoli jednej hracke, to bol boj... 😅 ...a isli sme domov peskom, nie je to daleko k nam, ale aj tak som isla z nohy na nohu..dnes mam taky divny pocit, ze by to kazdu chvilu malo prist, ale neviem... 😅
a doma som hned lahla a nehla, esteze bol ocko doma a postaral sa o mladez..teraz som sa zobudila 😅

lante
23. aug 2009

Emili, ale máš skvelý termín 😀 Na moje okrúhle narodky 😝

emily3
23. aug 2009

ahoj lante, teba som dlho nevidela..no este nerodim, kludne tomoze byt toho 2.9. len uz mi z toho hrabe... 😅
neviem...
ako sa ma Misiacik? 😉 a Vilko si zvyka na svojho braceka?

petruci6
23. aug 2009

a na liduskine meniny 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre