Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
24. aug 2009

lolka pekne brusko
lius no to pojde tak rychlo ked porodime asi 3,4 babatko pri prvom to ide pomalsie moj maly tiez si davam na cas 26hodin 😀 😀
ja si ani neviem taku rychlofku porod predstavit 😀

stankatt
24. aug 2009

Emili gratulujemeeeeeeeeeeee🙂)))))))))))))))))))))))))

trpezliva
24. aug 2009

ahojte, fakt emilyn porod mozeme vsetky zavidiet. a podla jej hlasu v telefone tipujem, ze ani na dalsie babo nebudu dlho cakat.. 😉 . emily, uzite si prvu noc s Luckou, je to kraaasne. 🙂 🙂
ja sem nestiham ani chodit citat...Lili ma take sople, ze fuuuj, tecie jej z nosa cely den a je taka umrncana, ani sa jej necudujem, ja mam nadchu od soboty a tiez som to tazko prezivala v tomto teple. aj hlava ma bolela a chcelo sa mi lezat, ale toto je este horsie ked je aj ona chora. v stredu mame ist do Rima a neviem co robit, lebo okolo 6000 SK by nam prepadlo, skyeurope letenky co sme si kupili este v januari sa nedaju stornovat.
isli by ste s chorym babom? resp. ma len sople, ale je uplakana, vkuse mi len na rukach visi, ked uvidi vreckovku, nedajboze vysavac, tak place o zivot. je mi luto take male chudatenko vlacit po letiskach a do horucavy v Rime, no aj tych penazi mi je luto..a do Rima sa potom min. 3roky nedostaneme s dvomi detmi.
tak toto je teraz nasa dilema, fakt neviem co robit. asi kaslat na peniaze, ze????

habibi78
24. aug 2009

trpezlivka, lia, loss, lolka, teuska..... predbezné poradie dalsich porodov.... a nie ze sa budete predbiehat...... 😀 😀 😀

lia
25. aug 2009

habibi,neboj,ja necham kiku najprv odrodit,aj ona rychlo urcite odrodi 🙂
kikus,asi ti neporadim,ked je na tom zle,chod s nou k lekarke,ale asi ked ma sople,nic prijemne,dutiny zacpate,no neviem.zakon schvalnosti,ze?? 😖

zuzkaprofant
25. aug 2009

cafte kikus chod s malou ku dokyneda jej dake lieky a chodte do rima a hotovo

lolka
25. aug 2009

kika, no mas to tazke, ale tiez by som s nou utekala este k doki, nech ti da popripade nieco silnejsie pre malu. a ma aj horucku alebo len nadchu ? ale asi by som to riskla a isla....

petruci6
25. aug 2009

baby ja som mala rychlejsi porod ako emily, za 15min od prveho rezu bola vonku 😀 😀 akurat,ze si to nepamatam 😀

lia
25. aug 2009

petru 😀 😀

teuska
25. aug 2009

caute babenky 😀
Baby nebojte sa aj prveho porodu. Mne bolesti zacali o 1.30 a o 4.45 bola mala na svete. 😀
Chcela by som taky aj druhy 😀 😀 😀

Kika a nemas niekoho, kde by si malu nechala?

bianca
25. aug 2009

cafff

tak to ja si pamatam vsetko s porodu-teda pokial mi ukzali malu.Potom ma prispal

trpezliva
25. aug 2009

ahojteee..niekto z vas mi poslal sms a ja neviem kto..dakujem velmi pekne. si ma povzbudila, ze aj vy mavate sopliky a nic to nie je.
uz sme zrusili hotel, takze "len" letenky by prepadli...manzel uz povedal v robote, ze nikam nejde...
ale mna to tak mrzi, ked porovnam dnesny stav Lili, tak je to omnoho lepsie ako vcera. uz je aj vesela, boli sme doobeda na ihrisku tak sa vyjasila. a sople jej odsavam, ine priznaky nema. nemate niektora odsavacku na baterky? je dobra? pozerala som v lekarni ju mali, za 39 eur, ale neviem ci je silna a ci to nie je zbytocne kupovat.
tak fakt este uvazujem, ze presvedcim manzela a nakoniec zajtra odletime...pokial su to len tieto sople, tak by sa to dalo vydrzat.
len este emila niekomu musime zavesit na krk, nasim sa narodili steniatka, tak tam nemoze 😠 .
este sa ozvem, idem rychlo vyhladat ci by sa dal zabookovat novy hotel.
manzel o tom este nevie, uz je aj tak dost nahnevany, ze furt vymyslam a neviem sa rozhodnut, ale je to tazke, vsak sami viete, lebo babo nevie povedat ako sa citi, musime my predvidat. 😖

bianca
25. aug 2009

Kika ja by som asi sla.Kamoska bola teraz s 10 mes. babom v Rime a to mala otitidu a ATB.To my az zle prislo ale ked ma Lili iba sople,no to sa da nie?

lolka
25. aug 2009

kikus, ja by som sla, ved ked nema horucku a uz sa citi lepsie....s dvoma detmi uz budete mat vacsi problem

trpezliva
25. aug 2009

lolka, dik za IP. kukla som to ubytko, je paradne, presne take sme hladali aj my..lenze uz maju obsadene az do soboty. a je aj lacnejsie ako to nase povodne.
ale uz ma manzel zrusil, ze sa nikam nejde. ze nie je saso, aby to furt menil...
on vravi, ze pojdeme ked uz budu deti vacsie...tak 4-5rocne, ze si to aj oni trosku uziju. no co ja viem...
nevolali ste niekto s emily?

sloniiicek
25. aug 2009

caute kocky. tak to som prisla prave v tom najlepsom. supeeeer. gratulujeeem emily. lucka ma presne take miery ako mala martinka. uplne presne. a to fakt za dve hodky porodila. 😉 parada.

lolka
25. aug 2009

kikus, skoda...... ale ved Rim stoji uz min.1000 rokov, tak vas este par rokov pocka 😉

emily3
25. aug 2009

ahijte zeny, tak ako sa mate,
mala je rozkosna a je taky dudlosko ako jej surodenci, skusim hodit nejake foto ked budem mat cas, prave som z maturovala s nootebookom..ci ako s ato pise 😅 a pripojila na siet

petruci6
25. aug 2009

ako sa citis? mas bolesti? mliecko je?

lolka
25. aug 2009

ahoj emily, ako sa citis ? malinka je dobra ? uz sa tesime na foto 😉

emily3
25. aug 2009

mam sa celkom fajn, az na poporodne krce... 😝
noten porod to bola rychlovka, myslela som ze tie kontrakcie prejdu...ale rano mi bolo na nic a kontrakcie sa shustovali a boli silnejsie a ja sama s detmi doma, manzel v trencine...panika..tak som nalozila deti do auta a odviezla k mojim rodicom , doma bol len bracho, mame som volala , sa ponahlala z roboty domov....a jaa som cakala ze to prejde..ale nepreslo potom kazdych 5min kontrakcie som to tam predychavala...4min...ja bez odvozu...stale som cakala ze plany poplach...potom kamarati ze ma ovezu...ale o pol dvanastej som uz vedela ze autom nestihame na kramare...zavolala som si sanitku, dofrcali, nalozili ma , za 5min sme boli na kramaroch, rovno hore na sal..To bolo asi o dvanastej....uz som bola otvorena na 7.8....na sale mi pustili vodu a mala sa uz talcila von...nestrihali ma ani ma nenatrhla, takze ma nezasivali...tak som v pohode..fuj som bola rada jak blcha ked mala vyliezla von...a hned mi ju dali na brucho..tak sme sa k sebe tulkali...manzel to nestihol, prisiel az hodinu po porode....no necakali sme, nedalo sa...
a je velka dudloska ako jej surodenci, mliekoo este nemam, ale myslim ze sa uz zacne tvorit, lebo je mala stale na mne...
vyspata velmi nie som, lebo stale nieco....vizity, dotazniky...telefony.....mala...
som na nadstandarte pre tri, ale som sama na izbe, tak mame pohodicku...uzivam si to ze nemusim skakat okolo deti a stale nieco riesit...

bianca
25. aug 2009

emily tak prijemne sa to cita 😵 som rada ze ste ok

cucuska
autor
25. aug 2009

Jeeeej EMYLI to bol expres pôrod, krásne miery, krásny rýchly pôrod , no parádička. MOc moc moc moc gartulujeme a už sa tešime na Luckine fotky 🙂

cucuska
autor
25. aug 2009

superrrrrrrrr normálne ti ten pokoj tera závidím .)🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 rajeme veľa zdravíčka

petruci6
25. aug 2009

emily uplna paradicka,to by si mali precitat vsetky prvorodicky 🙂

stankatt
25. aug 2009

Emily no super porod 🙂

lia
25. aug 2009

no krasne,ako z knizky emily 😵 😵 😵
este raz gratulujem a prajem vela zdravia,mliecka a tebe oddychu 😵

veva1
25. aug 2009

emily gratulujem 😵
baby aj ja chcem este rodit 😅

petruci6
25. aug 2009

coooooooo? rodit?? ja uz nikdy
ale keby to za mna niekto odrodil,tak v pohode zoberiem dalsie babo 😅

veva1
25. aug 2009

no ja kedze som sa este stale pri tomkovi nevyspala tak mne staci zatial iba rodit 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre