Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
16. dec 2008

peti,my sme s tebou stale 😉 😀
a co ti povedal na tie bolesti dr??on ti nepovedal,ci do buduceho tyzdna uz rodis??

zuzkaprofant
16. dec 2008

ahoj petru no vidis pomalicky uz to bude 😉 😉 inac ako sa citis

petruci6
16. dec 2008

nepovedal,on hovori kazdy tyzden,ze ked to na mna pride mam ist rovno na salu,ked nie,o tyzden kontrola
tak ju este popocuval,lebo som mu hovorila,ze sa uz menej hybe,ale vraj je to ok,ze tam uz nema miesto

ja som tusila,ze mi odteka voda,ale myslela som,ze je to len vytok,co ked mi takto bude odtekat,az kym nebude mat v com plavat a nic sa nebude diat?? 😕

bershka
16. dec 2008

ahojte kočenky. ako? ja hroozne.

včera som si ľahla unavená ako pes o 11. a zaspala som o 2. toto mávam každý deň. som zúúúúúúfalááá

bershka
16. dec 2008

baby, idem variť guláššš. potom sa vám ozvem.

petruci: myslíš, že ti odteká potroche voda? fúúha, ja neviem, či by som to vedela nejak odhadnúť... 😅

petruci6
16. dec 2008

bersh zvykaj si,ja som sa nevyspala ani jednu noc od 5.mes 😒

bershka
16. dec 2008

peti: prečo? čím to je? malá nekope, čučí, nebudí ma, tak ja neviem.... stále ma akoby v nohách svrbeli žily. mangel povedal, že som ho furt okopávala

petruci6
16. dec 2008

neviem cim to je bersh,ale lepsie to uz nebude ani po porode
asi aby sme si zvykali na to nocne vstavanie 😀

bershka
16. dec 2008

peti: no neviem, čo je horšie.... nespať keď môžeš, alebo keď nemôžeš...

ale myslím, že v tých múdrych tehu knižkách je napísané, že nespavosť v 3. trimestri je ok

bershka
16. dec 2008

ja mám pocit, že keď si ľahnem, že mám energie, že neviem, čo s ňou a nedokážem ležať. v noci som sa od manžela odsťahovala, lebo som ho zobudila mojim mrvením a sadla som si na gauč vedľa. po sediačky som zachrápala. aj knihu som pred tým čítala.... dnes pôjdem asi na prechádzku pred spaním, nech sa mi vyvetrá mozog

petruci6
16. dec 2008

skus si dat teple mlieko s medom vecer 😉

bershka
16. dec 2008

cica, mlieko? mlieko som pila naposledy keď som mala 6 a skončilo na stole.... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

petruci6
16. dec 2008

😀 😀 ani kakavko nevypijes?
ja tiez nemusim mlieko,ale to je jedine co mi zabera na palenie zahy

zuzkaprofant
16. dec 2008

mne je dnes tak nijak u naj je hmla a take pocko akoby malo snezit , prsat 😒 ani sediet ani stat dako mi nie je naj

petruci6
16. dec 2008

ja mam nizky tlak od rana, v poradni som mala 100/60,bolo mi tam aj dobre blbo z toho vydychaneho vzduchu
a to som uz mala aj kavu

baby ja mam straaaaaaaaach,vsade pisu,ze voda nema odtekat,ze je to nebezpecne,tak preco ma pustil domov?? ☹

zuzkaprofant
16. dec 2008

no aj ja mam asi si dam kavu bo na grc mi je
petu neboj sa nemate znameho dokyho vies ze by viacej prihladol na teba, inac ja som tiez nepocula ze odteka pomalicky stale som si myslela ze naraz odtecie ze az susedov vytopis 😀

petruci6
16. dec 2008

nemam znameho,ale toto je primar,tak haadam vie co robi,najlepsie by bolo keby sa to do vecera uz spustilo 😒

zuzkaprofant
16. dec 2008

No tak to by mal vediet co robi neboj petru ja ti budem drzat palceky aj moj chrobacik v brusku 😀 😀 skus si tak pochodit po byte ci sa to nespusti

petruci6
16. dec 2008

ved som sa presla do nemocky aj spat peso,bola som este kupit havovo tazke granule a nic 😀

zuzkaprofant
16. dec 2008

no ono to pride neboj tak uz relaxuj vyloz si nozky pusti daky filmik a cakaj lebo co ine sa aj da 😉 nepytala si sa keby nesla mala sama ze ci pojdes cisarskym?

petruci6
16. dec 2008

cisarskym nie,lebo rozmery panvy su ok
skor by mi pichol vyvolavacku,ale este nemam ani termin,az bud tyzden
dovtedy asi pocka

zuzkaprofant
16. dec 2008

jaj to to asi boli poriadne ked ti da vyvolavacku ze? To nech malicka ide sama, neboj kazdy den budem na teba mysliet dako to uz zvladnes 😉 vydrzis a mas najkrajsi vianocny darcek aky si kedy dostala pod stromcek 😀

petruci6
16. dec 2008

to ano 🙂

neviem ci to po vyvolavacke boli viac,asi nie,len to predlzuje tu dobu,ako ked by to prislo same
tak hadam ju nebudeme potrebovat

lucim
16. dec 2008

petula, oddychuj 🙂

tribitka
16. dec 2008

petruci, malá ťa riadne naťahuje, potvorka malinká.... 😵
neboj,ona príde v pravý čas.... 😉

zuzi, Kaťa Alex. má od 11.12 syna...... 😀

Babulky, ja mám total krízu....už 2 týždne chodím každý den po obchodoch a absolútne neviem kúpiť nijaký darček......dokonca ani pre malú!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙄 😠 ☹

lucim
16. dec 2008

tribi, my sme tento rok vianoce tiez odflakli ... kazdemu sme kupili kozmeticku kazetu ... a dostanu foto zo sona, tak co 😉 akurat deckam sme kupili kolieska na topanky 🙂

petruci6
16. dec 2008

ja nekupujem tento rok vobec nic 😀

bianca
16. dec 2008

hoj

trib ja som na tom podobne

zuzkaprofant
16. dec 2008

tribit ako to vies co si bola v bj?

bianca
16. dec 2008

jej BJ.Uz sa tesim.Zuzi vy sa nechystate na sviatky domov?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre