Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Máte "recept" ako na chlapca?

mart1na26
19. dec 2012
Maminky mate recept ako na chlapca?
galaxy
19. dec 2012
Ja som počula a teda aj moja švagrinká mi tak potvrdila - treba si ho spraviť v deň ovu,teda ževraj.
lucka1987
19. dec 2012
@galaxy
@mart1na26 akoze ja som otehotnela v " den ovu " ale mylsim, ze to kazde otehotnenie je z tohto dna.. :-N sa neotehotnies skor ako nebudes mat ovu. otazne je, kedy ju as..
inak som sa pobavila na tom " synculicek" 😃 😃 😃 😃 😃
katecameron
19. dec 2012
tak ja ma synov dvoch a s obidvomi som otehotnela uplne mimo dna ovulacie 😃 ale písu to baby ze zvacsa to tak funguje no u nas nie
mart1na26
autor
19. dec 2012
@galaxy
@lucka1987
@katecameron
dakujem za typy 😉 pri prvom sme sa drzali obutych ponoziek, a "zarucenych" 🙂 poloh, a aj tak sme mali dcernku , a otehotnela som v den ovu lebo som akurat isla od gyndu. Strasne tuzime po synculickovi tak sa nam to snad podari 😃
uhnakova
19. dec 2012
nam sa zadaril synculicek den pred ovulaciou 🙂. Raz som citala o studii, ktora potvrdila zvysenie pravdepodobnosti mat chlapca o jedno percento u zien, co jedli pred otehotnenim kaloricku stravu a hlavne nedrzali dietu. Mozes vyskusat 🙂.
katecameron
19. dec 2012
@mart1na26 inak ja som zas robila vsetko pre dievculiatko a boli dvaja chlapci
mart1na26
autor
19. dec 2012
@katecameron
tak uz mi staci len dufat ze ti muzske spermie budu v kondicke =oD neviem sa dockat zas toho bruska..........
lucinka311
19. dec 2012
Aka pekna tema 🙂 Mne by sa teraz skôr hodil recept na slečnu x-) , kedze nas synator je asi vysledok tych obutych ponoziek :-N
soldi
19. dec 2012
@mart1na26 mame dvoch chlapcov, teda, jeden este v brusku. takze teoreticky by som to ovladat mala 😃
jeden bol splodeny v den ovulacie, druhy dva dni pred ovulaciou. pri oboch som mala uplne inu stravu, proste pri tom druhom bolo vsetko opacne a naznacovalo dievcatko. a figu, je to chlapcek 😃

ziadny recept neexistuje, vajicko prijme presne tu spermiu, ktoru prijat ma a Ty to ziadno neovplyvnis 🙂

@lucka1987 ano, vzdy sa otehotnie v den ovulacie, to je jasne, ale ide o to, ze kedy je pohlavny styk. traduje sa, ze spermie nesuce chromozom Y su rychlejsie ako dievcenske spermie, ale aj kratsie vydrzia. dievcenske spermie su zas pomalsie, ale maju dlhu zivotnost. takze teoreticky by malo platit, ze zo sexu v den ovu a den pred ovu je vacsia pravdepodobnost na chlapceka a ked je posledny sex niekolko dni pred ovulaciou, tak to bude skor dievcatko 🙂
ale ako pisem vyssie, my sme mali posledny sex dva dni pred ovulaciou a je to chlapcek 🙂
soldi
19. dec 2012
@uhnakova he he, takze ak sa bude niekolko mesiacov vyzierat, tak pravdepodobnost nebude 50% ale 51%? to sa vazne oplati 😃
uhnakova
19. dec 2012
@soldi Veru tak 🙂
mart1na26
autor
19. dec 2012
🙂 toto je vystihnute 🙂 je to osud, kazdopadne dam vediet vysedok 😃
dejka77
19. dec 2012
@mart1na26 Recept nemam, podla mna co ma byt to sa stane. Ja som sa vobec nesnazila, dokonca som chlapca povodne ani nechcela a zadarilo sa 🙂 .
sharmana
19. dec 2012
aj ja chcem synculicka 😃 ale tento rok sa do toho ešte nepúšťame, tak si počkám na viacej rád 😉
marmota
19. dec 2012
ahoj, "recept" nemám, ale skús sa pozrieť na čínsky lunárny kalendár: http://www.pohlaviditete.cz/cinsky-lunarni-kale... plus mrknúť diskusku k tomu tu na MK: https://www.modrykonik.sk/forum/o-tehotenstve/f... držím palce. ;o)
galaxy
20. dec 2012
@mart1na26 a ako sa robí to dievčatko???
katecameron
20. dec 2012
@galaxy kukni temu je tu nejaka
mart1na26
autor
20. dec 2012
@galaxy nam sa podarilo v den ovulacie
mart1na26
autor
20. dec 2012
@marmota dakujem =o) podla toho cinskeho kalendara mi vysla aj moja mala presne a teraz nam vychadza chlapec. Odpadnem ,no som zvedava ci je to pravda.
barny
20. dec 2012
podla cinskeho kalendara mala byt baba a mam chalana 😃 co ma byt tak bude, neverim na ziadne taketo veci
monhla
20. dec 2012
Cínskemu neverím. Mala by som mať 2 chlapcov 😃 😃 😃
marmota
21. dec 2012
@mart1na26 aj ja som zvedavá ako to u vás nakoniec dopadne. :o) vieš ale, ako to v tomto smere funguje, nič nie je na 100%, aj samotný kalendár hovorí len o vyššej pravdepodobnosti... dozvedela som sa o ňom, až keď bol drobec na svete, ale keď som si to spätne prepočítala, u mňa to sedí. :o)
mart1na26
autor
22. dec 2012
akurat som preratavala seba a 3kamosky a sedi nam to....... 😃 sranda, no skusime sa toho drzat a uvidime. Inak je dolezite aj jak sa to rata, je tam treba ratat lunarny vek. =-)
zuziklc29
15. jan 2013
ak sa milujete casto budete mat dievcatko,ak sa milujete obcas bude to chlapec . . . . .
czechzuzanaba
15. jan 2013
@zuziklc29 jeee, a ja sem to prave slysela uplne naopak 😃 Ze ty holcici spermie preziji dyl, takze pri castem styku byva chlapec a pri obcasnem baba...
mart1na26
autor
16. jan 2013
No uvidime co s toho bude pravda :o) skusame skusame........ dufam ze nepride mrcha 😞
andrejka1983
16. jan 2013
babenky,no neviem prečo mam pocit ( nie len tu, ale aj tak sem tak ked kecám s nejakou babkou napr.)....že ked poviem že máme krásne dievčatko, tak mi odpovedia....dievča? hej?a však nevadí, druhé sa možno podari chlapec :-S ]-( 😎 ...no ja nemám väčšej zlosti vtedy!!!....co dievčatka su menejcenne alebo co??? co furt každý len syna syna....hlavne že je to zdravé, krásne a naše nie??? 🙂 🙂 🙂 ja by som svoje dievčatko nevymenila ani za 5 chlapcov.....toto by som určite neriešila , takéto otázky, :-N :-N len sa rozčúlim 😃 😃 sorry chi chi
anetkaadamko
16. jan 2013
@andrejka1983 to Ti asi hovoria iba "babky demokratky"..................lebo to bolo kedysi v dobách dávnych, že syn je pokračovateľ rodu.....a proste toto sa stále traduje...........naozaj hlavne, že je dieťa zdravé.......
peta1510
16. jan 2013
@andrejka1983 A to ja mam zase pocit,ze ked som kazdemu povedala,ze mame chlapca,tak vsetci-heeej,chlapec?A take lutostive pohlady 😃 A ze nevadi,tretie bude dievca 😃 tak by sme mali asi vymenit regiony😃DD
peta1510
16. jan 2013
@soldi Tak podla mna to neplati,ak som to spravne pochopila,lebo ja mam druheho syna a ovulaciu som mala den,ci dva po styku...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli