Funguje čínsky lunárny kalendár na určenie pohlavia?

baruskah
15. apr 2012

Často tu vidím tabulku na určenie pohlavia dietatka podľa veku matky a mesiaca počatia. Len málo mamičiek pozérá v tabulke lunárny vek, a ten sa môže líšiť od skutočného veku, a potom to vyzerá, že sa tabulka mýli..pozrite si túto stránku http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/... , tam je vysvetlené ako vypočítať lunárny vek matky....dajte mi vedieť, či vám vyšlo pohlavie, alebo sa kalendár mýli...dakujem 😉

tamona
16. apr 2012

No tak pozerala som to a podľa toho by som mala mať dievčatko, ale my čakáme chlapčeka... 🙂

branki
16. apr 2012

tu je este jeden link na cinsky kalendar, podla neho zatial vyslo vsetkym kamoskam, vyskusajte som zvedava, aj mne zatim vyslo 🙂 http://www.chinesegenderchart.info/gender-calcu...

branki
16. apr 2012

ale podla tohto prveho mi to tiez vyslo 🙂

anjelik0907
16. apr 2012

@branki nevyšlo 😉

mia258
16. apr 2012

Nevyšlo ani podľa jedného. Mám dievča a mal to byť chlapec podľa obidvoch kalendárov.

Aj keď, ona je fakt taký chlapec v sukni, takže teraz neviem 😕 😅

anjelicek26
16. apr 2012

To je ako ked si hadzes mincou, tym ktorym padne spravne a vyjde pohlavie, budu zarucene prisahat, ze to funguje, 50% je predsa dobre skore, nie? U mojich deti to sedi, ale to je podla mna cisto nahoda 😉

anjelicek26
16. apr 2012

@branki - haha podla toho je Max baba 😅

branki
16. apr 2012

hehe ved hej iba dve moznosti su, ale aspon na pobavenie je to dobre 😀

rejocka
16. apr 2012

🙂 mne to sedi na 100%,mám dvoch chlapcov a aj terz čakáme chlapčeka,tak u mna to funguje 😉

sympa1
16. apr 2012

ziadny sialeny predpovedajuci kalendar neexistuje...su to nahody ktore maju 2 moznosti

lucka1987
16. apr 2012

@baruskah nie nevyslo .. mne v podstate vsetky tieto tabulky a grafy a neviem co .. predpovedali dievcatko.. a pritom viem na 100% aj den ked som ostala tehotna.. a mame chlapceka 🙂

zden2
16. apr 2012

chichi ani mne to nevyšlo... že dievčatko ukazuje kalendár - strašne som si ho aj priala ale aj tak máme chlapčeka 🙂

poseidonka
16. apr 2012

Ja si myslím, tiež že to nefunguje, ale bodaj by. Kedže neviem kedy som presne otehotnela, nebudem sa k tomu vyjadrovať, ale prvé mame dievčatko a myslím, že aj druhé bude baba, aj keby sme prijali aj chlapca 😀

zuzikkaa
16. apr 2012

@baruskah
@branki tak podla tohto vyslo aj mne 😉

sandy80
16. apr 2012

nevyšlo🙂

mata_ba
16. apr 2012

v jedno mi vychadza dievca,v druhom chlapec...tak co teraz 😀 jeden sa trafi urcite 😀

zaneta123
16. apr 2012

@baruskah mám dve deti, obe podľa čínskeho kalendára mali byť dievčatá a mám dvoch chalanov, takže 100% neúspešnosť.Pri treťom si asi nájdem v kalendári chlapca a možno vyjde dievča 😀 😀 😀 😀

ajca123
16. apr 2012

@baruskah Nefunguje 🙂 pri vsech troch tehu mi vychádzajú dievčatka a mám doma troch fešakov 🙂

ileas
12. júl 2012

funguje to, ja mám doma chlapca a aj v tabuľke bol chlapec 🙂 😀

zimmi
15. júl 2012

tak môžem potvrdit, nám tiež vyšiel chlapček, tak ako v čínskej tabulke.... 🙂

riana12
18. júl 2012

ja som to spatne skusila na mne a bratoch, ja a najmladsi sme vysli podla kalendara, pre prostredneho vychadza dievca, on je chlapec 😀
vsak si to aj ostatne vyskusajte na sebe 😉

dejnas
18. júl 2012

vyšlo mi to pri oboch drobcoch presne naopak 😀

lulu89
23. aug 2012

Ja som si v tom kalendari pozerala moju maminu,sestru a kamosky a kazdej jednej to vyslo......
Neverim na taketo veci,ale je to na zamyslenie......mamine ukazalo 3 dcery a aj ich ma,to aj sestre a tak som si pozrela aj ja a mne vyslo dievca 🙂
Ale uvidime co na to veda a lekar 🙂))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

januska84
23. aug 2012

a ja sa v tom kalendary nevyznam 😒

stojdulka
27. aug 2012

mne pri prvých dvoch dievčatách vyšlo, no tretia mala byť chalan a je dievča, uvidím čo bude pri štvrtom, podľa kalendára dievča a ja tak veľmi dúfam že sa mýli

sakura77
27. aug 2012

nefungujeeeeeeeee 🙂

lengyel
1. sep 2012

Ahojte ja si neviem vyrátať ten lunarny vek matky vie to niekto mam 34 a otehotnela som v júli zatiaľ dakujem

leyla24
2. sep 2012

@lengyel Ahoj, branki dala super odkaz na vypocet lunarneho veku http://www.chinesegenderchart.info/gender-calcu... , je v anglictine ale nic zlozite. Najprv napis svoj datum narodenia-rok-mesiac-den a potom rok v ktorom ste pocali babatko, alebo chcete pocat a stlac submit. Ukaze ti to tabulku, kde mas na zaciatku riadka uvedeny tvoj lunarny vek v roku pocatia dietata a na koci kazdeho riadka v zatvorke mas uvedene rozmedzie pre ktore dany vek plati.
Ale nepotesim ta, ja som to ratala cez taketo kalkulacky aj v tabulkach a moja prva dcerka mala byt chlapec a teraz cakame chlapca a podla c.kalendara to malo byt dievca-takze u mna cinsky kalendar zlyhal na 100% 😨 😀 .

moon1979
2. sep 2012

@baruskah
mne to vyšlo podľa oboch tabuliek, teraz som znova tehotná, podľa tabuliek by to malo byť dievčatko, uvidíme, čo ukáže ultrazvuk 🙂

leyla24
2. sep 2012

@baruskah U mna sa kalendar dvakrat mylil!!! Lunarny vek som si vyratala urcite spravne aj mesiacom pocatia v terajsom tehotenstve som si stopercentne ista. Pri dcerke mesiac pocatia bol bud koniec novembra, alebo zaciatok decembra, ale v kalendari bol na obidva mesiace urceny chlapec 😝 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre