Mesiac meškajúca MS

sindy1830
15. mar 2019
Pomoc kocky...
Žijem mimo sk na Slovensko idem v pondelok na pár dni už som objednaná k lekárke. Poslednú MS som mala 15.1 takze mi mešká mesiac. Testy negatívne. Dnes som skúšala večer len zo srandy keďže som v Tom že to bude asi cysta. A dnes večer slabý duch. Stalo sa to niektorej že ukázal pozitívny test až tak neskoro??? S priateľom sa pokúšame ale už tok sa nedarí.
lucka12399
15. mar 2019
@sindy1830 ja si myslim ze test by ti ukazal urcite skor ..
lalia25
15. mar 2019
@sindy1830 mne sa ukázal pozitívny test po dvoch dňoch meškania MS
ladygina
15. mar 2019
@sindy1830 test by sa ti ukázal skôr, ja som si robila tri po týždni s odstupom jedného dňa, keď mi meškali asi týždeň a boli pozitívne všetky
titla
15. mar 2019
@sindy1830 No poznám dva prípady, kedy mali ženy ešte v 6tt negatívny tehotenský test a tehotenstvo potvrdil až gynekológ sonom - už bolo vidieť srdiečko. Obe mali tehotenstvo bez komplikácií a zdravé deti. Čiže je to možné, aj keď málo pravdepodobné.
erikamamo
15. mar 2019
tazko povedat. skus este zmenit znacku testu a uvidis. ako no stat sa moze aj take si myslim, no tiez by som povedala, ze by sa to malo ukazat uz skor
zania2292
15. mar 2019
@sindy1830 vieš čo mne sa deje podobne len mne mešká 16dni a tiež negat test. Nic neboli. O dieťatko sa snažíme...
sindy1830autor
15. mar 2019
@zania2292 ja som týždeň pred očakávanou ms mala bolesti v podbrušku ako každý mesiac. Ale ms neprichádzala bolesti v podbrušku som mala cca aj dva týždne od meškajúcej ms pravý prsník má strašne bolel že som nemohla ležať na boku. Teraz nemám žiadne príznaky. Nič neboli. Uvidíme čo mi povie lekárka v stredu.
rocherre
15. mar 2019
Ja to mám podobné. MS meska už 7 deň a test negativny. K dr sa dostanem až tak o týždeň. Podbrusko boli ako pri ms,ale neprichádza.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli