Môže mať žena ovuláciu počas menzesu?

niqa09
6. jan 2015

Ahojte mamičky alebo budúce mamičky . Vopred sa ospravedlňujem ak je to veľmi hlúpa otázka . Lebo viem, možné je všetko. Ale mňa by zaujímali skúsenosti, prípady, keď vám lekár oznámil, že ste mali ovuláciu počas menštruácie a tak ste otehotneli.Nájde sa tu niekto, komu sa to stalo ? Pokúšame sa o bábo tak mi napadla táto otázka. Ďakujem za všetky vaše reakcie. 🙂

janickacrazy
6. jan 2015

@niqa09 Jeden gynekolog v telke raz vravel, že nejaké 2-3% žien otehotnejú len cez MS. Každopádne to možete skúsit vtedy alebo si kúp ovulačné testy, tak uvidíš, kedy budeš mat ovuláciu. Moja sestra otehotnela asi 2 dni po MS, aspon podla jej výpočtov to tak bolo, lenže tiež to samozrejme nemusí byt úplne presne vypočítané. Ani gynekolog ti to presne nevyráta, tolerancia je 2 týždne hore dole.

niqa09
autor
6. jan 2015

@janickacrazy ďakujem za odpoveď . tie ovulačné testy si zakúpim. ms má prísť v nedeľu ale bola by som radšej ak by už nedošla. uvidíme. snažíme sa zatiaľ krátko. možno mesiac a pól. tak skúšame všeličo.

enka81
6. jan 2015

neviem, ci presne cez MS, ale ja som pri oboch otehotnela tesne po MS, nie tyzden, ale 1 den, viem to naisto, a viem tiez , ze sestra tiez otehotnela tesne po skonceni MS, takze nieco na tom moze byt.

slavkab
6. jan 2015

@niqa09 ja podla ovu testov ovulaciu nemam, ale pocas menstrucie som ich nerobila, tak mozno skusim

niqa09
autor
6. jan 2015

@enka81 diiiiky , dobre sa to číta .. 🙂 aspoň mám o to väčšiu nádej, že sa podarí
@slavkab , presne tak. radšej si sprav, mne to tiež len dnes napadlo. takže si kúpim ovu test a schválne vyskúšam aj ja počas ms. a uvidíme. 🙂

slavkab
6. jan 2015

@niqa09 vyskusam no az koncom mesiaca...daj vediet vysledok potom 😉

slnecnica174
6. jan 2015

Byvala frajerka mojho muza takto otehotnela pocas menstruacie. Podrobnosti pochopitelne neviem, isla vtedy na potrat.

niqa09
autor
6. jan 2015

@slavkab okej ozvem sa. 🙂 ja to skúsim tento víkend

@slnecnica174 ďakujem za odpoveď . info o úspešnosti pozdvihla náladu 🙂

miadi
6. jan 2015

ja som iba citala ze moze toto existovat ovulacia pocas menstruacie...ze otehotniet mozes aj nechranenym sexom pocas menzesu (trosku fuj hehe)lenze oplodnene vajicko ma viac sanci byt vyplavene z tela..najlepsie ked chces mat istotu kedy ovulujes zozen si tie testy...kamoska vedela presne kedy ma ovulaciu a trvalo to 5mesiacov kym otehotnela takze sa netreba stresovat dalsia si verila ze to bude hnet a tiez takych 5mesiacov sa snazili.az ked sa nedari rok treba riesit s doktorom..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre