Môžem mať ovuláciu neskôr?

kvietok227
3. apr 2016

Ahoj baby chcem sa spytat ci mozem mat ovulaciu neskor len sa mi nirvo nevidi , viem ked mam ovulaciu mam taky hlien natahovaci priesvitny presne 29 .03 milovali sme sa s manzelom bez ochrany prerusovane . Ale teraz ma pobolieva v oboch vajecnikoch a mam priesvitny vytok stale na papiere a na nohavickach ms mam dostat o 9 dni mohly by ste mi poradit . Nikdy som si nerobila ovu testy ani nemerala teplotu dakujem za normalne odpovede. Babetku sa nebranime

kvietok227
autor
3. apr 2016

Maly styk cely tyzden cez plodne dni

emakiki
3. apr 2016

@kvietok227 pockaj do MS, teraz ti to nikto nepovie, či si alebo nie sú tehu... Môže to znamenať čokoľvek...

kvietok227
autor
3. apr 2016

@emakiki dakujem

adusha88
5. aug 2016

@kvietok227 Ahoj, mám podobný problém, čakám na mrchu, ale namiesto toho mám nejaký biely výtok. Bola si u doktora a čo ti povedal?

michaela789
7. sep 2016

Baby ako ste dopadli? Mňa teraz trápi presne to isté

adusha88
7. sep 2016

Ja mam cyklus veľmi divný, takže u mňa je ťažko niečo zistiť. Myslela som si, že to bola ovulácia, ale doktorka mi povedala, že ešte len nastane.. Ak chceš vedieť niečo bližšie, napíš mi to do pošty.

emakiki
7. sep 2016

@adusha88 aj ja mám biely vytok a som tehu 😉

ivca88
7. sep 2016

Ja som mala ovulaciu az na 27den cyklu, pricom zeny mavaju zvacsa na 14 den cyklu...
Avsak ja mam dlhsie cykly, takze aj ovulacia sa omeskava

michaela789
7. sep 2016

Ja som ale mala plodný hlien už min Týždeň. A teraz ma pichá v podbrušku. Tak som rozmýšľala či sa NÁHODOU nemôže stať že hlien predbehne ovulku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre