Môžem otehotnieť počas neplodných dní?

hanicka45
10. jan 2015

prosim vas mozem otehotniet pocas neplodnych dni

bajana
10. jan 2015

ano, mozes...aj ked si si 100% ista, kedy presne mas ovulaciu, priroda je niekedy nevyspytatelna a aj tu najdes kopec prispevkov o tom, ze zeny otehotneli pocas "neplodnych" dni

erka2014
10. jan 2015

hlasim sa 🙂 36tt :D

sonya79
12. jan 2015

Hanicka45 - ony - tie dni sa preto volaju NEplodne lebo sa pocas nich neda otehotniet. Nato su takzvane PLODNE DNI 🙂 Priroda to tak zariadila a zena je v podstate len par hodin do mesiaca plodna. To, ze spermie preziju par dni v maternici a najdu si cestu / pockaju si na ovulaciu, kedy jedine mozu oplodnit vajicko je druha vec. Ver mi, ked chces otehotniet tak sa snaz cez plodne/vysoko plodne dni...vsetko ostatne je na nic. ALE pravdaze treba vediet KEDY su TIE dni, co pravdaze mozu byt a aj su u kazdej zeny a v cykle ine dni. ... Den 14 je obrovske generalizovanie a moze to viest k mylnym predstavam kedy zena moze ci nemoze otehotniet. 🙂 K plodnym dnom sa rychlo a spolahlivo mozes dopracovat s pristrojom cyclotestBABY a budes tehotna raz-dva. pekny den Ti prajem

kamanima
12. jan 2015

kamoška tak otehotnela

luckahh
12. jan 2015

Ja som otehotnela cca 26. deň cyklu, takže si myslím, že môžeš 🙂

dionyzka
12. jan 2015

ja som merala bazalnu teplotu kazdy den poctivo + ovulacne testy, ked sa teplota zacala zvysovat. Styk sme mali urcite v neplodny den a ovulacia nastala na 6 den po pohlavnom styku. A aka som krasne tehotna. Pravdepodobne mali spermie dlhu zivotnost.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre