Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem otehotnieť počas neplodných dní?

hanicka45
10. jan 2015

prosim vas mozem otehotniet pocas neplodnych dni

bajana
10. jan 2015

ano, mozes...aj ked si si 100% ista, kedy presne mas ovulaciu, priroda je niekedy nevyspytatelna a aj tu najdes kopec prispevkov o tom, ze zeny otehotneli pocas "neplodnych" dni

erka2014
10. jan 2015

hlasim sa 🙂 36tt :D

sonya79
12. jan 2015

Hanicka45 - ony - tie dni sa preto volaju NEplodne lebo sa pocas nich neda otehotniet. Nato su takzvane PLODNE DNI 🙂 Priroda to tak zariadila a zena je v podstate len par hodin do mesiaca plodna. To, ze spermie preziju par dni v maternici a najdu si cestu / pockaju si na ovulaciu, kedy jedine mozu oplodnit vajicko je druha vec. Ver mi, ked chces otehotniet tak sa snaz cez plodne/vysoko plodne dni...vsetko ostatne je na nic. ALE pravdaze treba vediet KEDY su TIE dni, co pravdaze mozu byt a aj su u kazdej zeny a v cykle ine dni. ... Den 14 je obrovske generalizovanie a moze to viest k mylnym predstavam kedy zena moze ci nemoze otehotniet. 🙂 K plodnym dnom sa rychlo a spolahlivo mozes dopracovat s pristrojom cyclotestBABY a budes tehotna raz-dva. pekny den Ti prajem

kamanima
12. jan 2015

kamoška tak otehotnela

luckahh
12. jan 2015

Ja som otehotnela cca 26. deň cyklu, takže si myslím, že môžeš 🙂

dionyzka
12. jan 2015

ja som merala bazalnu teplotu kazdy den poctivo + ovulacne testy, ked sa teplota zacala zvysovat. Styk sme mali urcite v neplodny den a ovulacia nastala na 6 den po pohlavnom styku. A aka som krasne tehotna. Pravdepodobne mali spermie dlhu zivotnost.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli