Môžem tak skoro cítiť uhniezdovanie ?
Ahojte môže žena cítiť uhniezdovanie po 2-3 dňoch ? Napíšte vaše skúsenosti kedy ste cítili vy
Uhniezdovanie sa neda nijako citit. A uz vobec nie na 2-3 den po stuku.
Oplodnenemu vajicku trva 5 az 10 dni, nez sa uhniezdi.
Druhý deň určite nie. Ja som citila pichnutie na 7. deň, odvtedy som mala zvyšenu teplotu 37,2 a bolesti prs od 8. dňa. Test som robila na 10. deň a na teste bol duch, postupne silnel. Vyšlo to
Bola som 4x tehotná a áno, zakaždým som mala pár dní "po" silné pichavé bolesti na jednom konkrétnom mieste, ktoré potom razom odišli tak, ako prišli. Vždy som hneď vedela, že som tehotná. Príznaky však začali až niekoľko dní po tom.
Uhniezdenie byva od 5-9 dňa po oplodnení a nemyslím že žena vie kedy to je citit no neviem ....ak sa meria BT tak uhniezdenie byva nie je pravidlom zvyčajne riadnym poklesom BT tzv.IP

Nie... uhniezdenie trvá tuším až 10 dní... Testy rob, až keď bude meškať MS