• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

21. septembra 2016 
@tatulienka pocuvaj a tebe ked vypocital september 2013 tak to ti na aky dlhy cas vypocital, lebo on to robi ina na rok... emoticon nepomylil sa?? nebude to september 2012?? to mi nejde do hlavy... emoticon
16. máj 2012 o 23:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambi2 no praveze povedal ze kedze na rok sa nenasiel ziadny vhodny termin, tak mi to vyratal na rok a pol
16. máj 2012 o 23:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatulienka tak toto som mala urobit aj ja tiez si tak vravim ale netreba na to mysliet ved keby mali vo vsetkom pravdu tak by mi povedala ze ake padnu cisla v lote no nie? emoticon emoticon
No a inak jedna znama mi vravela ze taka blondinka vestica ja neviem ako sa vola ale poznam ju z telky zviknu ju davat na markize ked nieco chcu vestit bud ze aky nas caka novy rok atd...... Tak jej syn spachal samovrazdu hodil sa pod vlak tak ta znama mi len tolko povedala ked bola taka dobra vestica tak preco toto nevedela?ze sa to stane a nezabranila tomu proste to je osud zrejme emoticon
16. máj 2012 o 23:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatulienka aha.. tak to funguje...
a sranda je, ze najblizsi termin mi vychadza 3.6 a to je par dni pred mrchou..
@vejvass no pekne... su veci medzi nebom a zemou, ktore sa nedaju predpovedat...

no pojdem ja uz spat, zajtra este pokecame babule...dobruu
16. máj 2012 o 23:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatulienka dobruuu a kukla si si tie stranky ci mas presne tie iste terminy? Daj zajtra vediet teda ci su take iste pa pa emoticon
16. máj 2012 o 23:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vejvass hej, hej..vyslo to presne...3.6-chlapec, 3.7-dievca a 1.8-dievca...presne to sedi..

@bambi2 a kam chodis na tu terapiu?
16. máj 2012 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatulienka no ti vravim ty co chcu len terminy nemusia ani nic platit emoticon
16. máj 2012 o 23:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatulienka ja som mimo sk, nasla som si tu pri mne jednu pani.. tak som zvedava ale citim, ze to pomozem.. ja tomu verim!!!! emoticon
16. máj 2012 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatulienka tak teda dobru ja si pockam este do rana a potom zalahnem emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
16. máj 2012 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vejvass ty si na nocnej ci co?? emoticon
16. máj 2012 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambi2 tak tak zarezavam v praci emoticon
16. máj 2012 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vejvass oha.. to ti nezavidim.. emoticon ale sa ocividne nudis, nie? ked mas este cas tu konikovat emoticon emoticon
16. máj 2012 o 23:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambi2 v pohode vsetci oklo mna emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon dufam ze som teraz nezariekla klop klop radsej emoticon
16. máj 2012 o 23:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vejvass nie neboj... a ty ako s vypoctom?? idete ci nejdete podla neho?? ja to teraz risknem podla bio. ovu a na konci mesiaca to poistim jonasom a uvidime co z toho bude...
16. máj 2012 o 23:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambi2 ja nemam vypocet ja skusim tento mesiac podla bio ovu mam uz aj testiky pripravene zajtra mam 14dc teda skoro uz dnes emoticon
16. máj 2012 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambi2 ale tak ja mavam mrchu tak najdlhsie na 34dc no teraz po kyrete som mala na 41dc emoticon emoticon tak uvidime
16. máj 2012 o 23:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vejvass ja som 12dc a tiez som mala posledny cyklus 34 dnovy.. predtym 32 ale to bolo este pred 2 tehu... takze sa stretneme vo februarovkach emoticon emoticon
16. máj 2012 o 23:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambi2 emoticon emoticon suhlasim a robievas aj ovu testiky alebo merias bazalku?
16. máj 2012 o 23:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vejvass nie nemeriam a netestujem.. iba podla hlienu... vzdy nam to vyslo na prvy sup tak dufam, ze aj teraz to vyjde tak isto... emoticon
16. máj 2012 o 23:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambi2 no na hlien som sa spoliehala aj ja ale teraz ma sklamal v aprili hlien bol a ovulka prd bola az asi v tedy ked som si myslela ze mam uhniezdovanie ma tak bolelo podbrusko a popichavalo a ja som sa tichucko vytesovala emoticon tak teraz skusim testiky no mozne je ze aj tie vyhodim von oknom este emoticon emoticon emoticon
Ja som inak asi padnuta na hlavu ja stale neprestavam dufat ze ostanem tehu aj ked viem ze nam sa to tak lahko nepodari ale tak co mi ostava aspon snivat nie? emoticon
17. máj 2012 o 00:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vejvass preco musis verit, ze sa to podari!!!!! a nemysliet na to hlavne. ja som sa dala na tu reflexnu terapiu teraz tak to klapne!!!!!
17. máj 2012 o 00:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambi2 tak teda mas pravdu teraz to uz klapne emoticon
17. máj 2012 o 00:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vejvass urcite!!! treba pozitivne mysliet!!!!!! drzim ti palce a nezabudni, stretko vo februarovkach emoticon idem hajat.. dobru
17. máj 2012 o 00:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambi2 ok emoticon
Dobru idem asi aj ja emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
17. máj 2012 o 00:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte koceny... emoticon

ste sa tu vykecavali do noci,co?mna furt mata to, ze keby sa nam to nahodou podarilo na ten jonasov termin a nebola k tomu dobra zivotnost tak aby to zase zle nedopadlo :( akosi sa toho bojim...
a ako je mozne, ze aj jonas aj ta vestkyna mi povedali ten isty mesiac na otehotnenie?furt mi to vrta v hlave emoticon
17. máj 2012 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambi2 mas krasnu dcerusku emoticon
17. máj 2012 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vejvass ja tiez neplanujem robit ovu testy ani merat BT, budeme snazilkovat niekedy v strede cyklu a uvidime...tie jonasove datumy mam pred mrchou..tak neviem..
17. máj 2012 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tatulienka diky.. emoticon no nieco na tom bude... emoticon ja si myslim, ze ked tam nemas dobru zivotnost, nemusi sa to skoncit zle... podla mna, väcsinou sa to skonci dobre!!!!! ja mam jeho datumy na konci mesiaca, mrcha na zaciatku tak skusime cez bio ovu a poistime to jeho vypoctom emoticon
17. máj 2012 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš