Jonášov výpočet pohlavia dieťaťa. Funguje to?

antenka1
8. okt 2013

Mate skusenost s Jonasovou metodou vypoctu pohlavia dietata? Ostedcilo sa? funguje to?

pastelka74
8. okt 2013

NEFUNGUJE...... 😝 😝 😝 ..u mňa veľmi zlá skúsenosť aj čo sa týka výpočtu počatia....zubytočne vyhodené peniaze.....

miskamaj
8. okt 2013

pravdepodobnost je tak 50:50 😉

lucinkab
8. okt 2013

neviem ako moze niekto vypocitat kedy otehotnies... podla mna zbytocne vyhodene peniaze.... nikdy by som za to neplatila, je to ako veštenie... každy dr aj ženy ti potvrdia ak chceš dievčatko sexuj 3-4dni pred uvolnenim vajicka ak chlapca tak co najblizsie k ovulacii... ale stale je to 50:50 ale aspon za to neplatis. my sme mali sex 4dni pred ovu a potom uz nie (vela prace) a čakáme dievcatko 🙂

zsuzsuka
8. okt 2013

no pridavam sa bohuzial, cely jonas je na ....ani nam sa nezadarilo pocatie...komu sa to podari...nahodou... tak ho ospevuju do nebies, komu nie tak opacne..takze asi tak ..mohla som 16 eur na dobreho anjela dat radsej....

skriatok3333
8. okt 2013

Moja znama skusila chceli dievcatko,vsetko dodrzali a ...maju chlapca. 🙂

fliacik
8. okt 2013

Mne termín vyšiel 2x, raz to neskončilo dobre, druhýkrát vyšlo aj pohlavie 😉

cerez
8. okt 2013

Presne ako to tu píše jedna kočka, je to 50 : 50. U známej to zafungovalo, ale iní zas majú opačné skúsenosti. V každom prípade aj keď to bude znieť ako klišé, radšej mať zdravé dieťatko aj keď medzi nôžkami bude to, čo sme si až tak moc neželali. 😀

jul11
8. okt 2013

Inak tu na MK v podobnej teme je link na nemecku stranku,kde si nahodis tie udaje a dostanes ten vypocet hned a zadarmo

katka2402
8. okt 2013

Ahojte,rada by som pridala aj moju skusenost.Dali sme si u dr.Jonasa spravit velky vypocet-najma nam islo o pohlavie,to vsak zatial este nevieme,ale co sa tyka plodnych dni,otehotnela som na prvu supu.Pritom mi vysli plodne dni uplne inak ako ked to ratam podla posl.menstruacie nas kalendaroch na internete.Takze podla mna je to dobry odbornik,mame dokonca spatne spravil vypocet a vysli jej vsetky tri deti ako boli asj real,myslim pohlavie.Takze pohlavie zatial este nevieme,sme 17 tt,tak coskoro snad uvidime.

e_z
15. okt 2013

O Jonášovej metóde nájdeš článok aj vo Wiki Modrý koník: https://www.modrykonik.sk/jonasova-metoda/
Vyskúšala si túto metódu? S úspechom alebo bez? Napíš svoju skúsenosť do Wiki dole pod článkom.
@pastelka74
@zsuzsuka
@fliacik
@katka2402

viikkki
2. sep 2020

@katka2402 vyšlo vám nakoniec to pohlavie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre