• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

14. novembra 2016 
@pieninka ja mám kamošku, mala 7 potratov + 2 mŕtve detičky (chlapčekov), potom sa liečila, natrafila na nejakého dobrého Dr. v BA, a potom konečne po 11 rokoch vynosila zdravého chlapčeka- rok nedokázala prijať, že je zdravý, nechápala to, no a potom to už išlo krásne po ňom ešte dve krásne baby :slight_smile: treba hľadať príčinu a hlavne nájsť odborníka :wink:
17. okt 2014 o 22:32  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adventmision ahoj...dr.jonas pise aj to ze partnerove spermie by mali byt zdrave mal by byt spraveny spermiogram na to aby to vyslo....
25. okt 2014 o 01:22  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivanuli
@ivanuli ahojky, aj ja mam vypocet pohlavia od Jonasa. Chcem sa spytat, Ty mas tiez tento ? Kedze je v nom uvedene ze k styku ma prist 1 den pred plne cervenym dnom, tzn. ze tento den mozme aj viackrat za den ? Alebo ako tomu Ty rozumies ? Teda, ak mas aj Ty konkretne tento vypocet. Ako dlho skusate? Vdaka.
30. okt 2014 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pieninka ahoj...styk mas mat den pred plne cervenym a podla zelenych dni...ale to len vtedy ak sa neprekryva s cervenym...chapes ? :slight_smile:
1. nov 2014 o 20:21  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leren1 Aha, takze zelene dni sa daju tiez vyuzivat, len sa nesmu stretavat s cervenymi.
1. nov 2014 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pieninka presne tak :slight_smile:
1. nov 2014 o 21:28  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,je tu toho velmi vela a nemam cas to tu vsetko citat,ale ako to funguje s tym dr.Jonasom? zacala som tuzit po babatku,nie je problem urobit,ale mm nechce bo uz nechce dievca,ze ak by vedel ze na 100% bude chlapec tak ide do toho,ale ved co je dnes na 100% vsak?

prosim poradte,ak mate skusenost s tym ze to vyslo aj na pohlavie a kolko si pyta za to,ze vam urobi ten kalendar? dakujem
3. nov 2014 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babulinka29 ahojky, prosim vyslo Vam to pohlavie ?
5. nov 2014 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alchemilkazltozelena ahojky, pls podarilo sa vam otehotniet na to dievcatko ? my sa mame teraz snazit o par dni, a ja neviem, neviem, zee coooo.... :slight_smile:
5. nov 2014 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@christi nie po roku sa nám neotehotnieť takže u mňa výpočet nevyšiel bohužiaľ :frowning2:
6. nov 2014 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@christi dievcatko sice mame ale nie podla jonasa.....je to cele blud podla mna....drzim palce :slight_smile:
6. nov 2014 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alchemilkazltozelena
@babulinka29 och baby, tak to ste ma nepotesili :( v kazdom pripade dakujem za info. No uvidime teda. hmm...
6. nov 2014 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alchemilkazltozelena a podarilo sa Vam teda nahodou ? Kolko ste skusali podla Jonasa ? Resp. po kolkom neuspesnom raze ste to vzdali ?
6. nov 2014 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@christi uz si presne nepamatam my sme skusali vsetko mozne, mne pomohla pauza od konika, branie inofolicu, nasla som si nove zaluby a prestala mysliet na otehotnenie....a vtedy som otehotnela :dizzy_face: snazili sme sa rok, pol roka tak intenzivnejsie
6. nov 2014 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
jonáš ani u nás nefungoval,ak nemáte pravidelný menzes a ovuláciu,tak zbytočne vyhodené peniažky
8. dec 2014 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte baby...prisiel mi kalendar od Dr.Jonasa..mam otazku plodili ste dieta aj pocas mesiaca kde nebola oznacena " dobra zivotnost"?
7. jan 2015 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kacena395 ano,aj vtedy...
8. jan 2015 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eriksonka1234 Nevedela by si zistiť meno toho odborníka, mám tiež kamarátku, ktorá sa veľmi trápi po jednom potrate a teraz viac rokov nemôže otehotnieť. Vopred vďaka!
10. jan 2015 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eriksonka1234 mozes aj mne neake info na toho odbornika co je zac a kde v BA?Dakovala.
10. jan 2015 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamartinka
spýtam sa jej na to a dám vedieť :slight_smile:
13. jan 2015 o 15:00  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som vdaka jeho vypoctu otehotnela za 4 mesiace...treba tomu len verit nesilit to a vyjde to URCITE. a nie som jedina komu tento vypocet pomohol:slight_smile:poznam osobne viacero parov :slight_smile: Drzte sa
Jeho stranka je http://beta.centrumjonas.com/sk
14. jan 2015 o 12:38  •  čaká bábätko, termín má v júni 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ja som si tiez dala vypočítať najlepší termín pre otehotnenie a pohlavie. Išli sme presne podľa plodných dni, ktoré nám vypočítal Jonáš a otehotnela som na šupu. Hneď v prvý mesiac. :slight_smile: Chceli sme chlapčeka, ale práve v ten mesiac mi vychádzalo dievčatko, ale nakoľko som mala zelene a červené dni v rovnakom čase, vypočítané pohlavie sa negarantuje a nám to teda vyšlo, pretože vypočítal dievča a my máme krásneho chlapca! :slight_smile: Aj kamarátka si to dala tiež vypočítať , otehotnela hneď v prvý mesiac a tiež chceli chlapčeka a aj ho maju. Výpočet ma stal myslím že 15,-eur. Na nete sú aj také voľne dostupné výpočty vraj podľa Jonáša, ale mne to s tými jeho originál výpočtami skoro vôbec nesedelo. Takže asi tak. Ak by som chcela tretie dieťa, tak určite by som si to dala zasa vypočítať. :slight_smile:
14. jan 2015 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babenky, ist do toho ci nie? :slight_smile: poznam osobne len jednu babu, ktorej to vyslo...velky ci maly vypocet? Dakujem...
18. feb 2015 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zvazujem stale ci ano ci nie :( :slight_smile: probkem mam ten ze neviem presny cas narodenia a mrcha je kazdy mesiac ale nie vzdy pravidelne ma to vyznam? Kamoska otehotnela na druhy mesic vypocital im chlapca a maju chlapca zdraveho ako buk :slight_smile:
22. feb 2015 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mentolka12 ahoj, ja som si dnes dala vypocitat maly vypocet. co uz mozem stratit.o 2 dni mi dojde vypocet, tak som zvedava. vsak clovek da uz kopec penazi do vitaminov a cajikov, tak 16 Eur ma nezabije.
24. feb 2015 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ja si myslim, ze by si to mala vyskusat :slight_smile: Budes milo prekvapena... Maly vypocet ti staci... Kolko sa uz snazite?
9. mar 2015 o 10:36  •  čaká bábätko, termín má v júni 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som si tiež dala vypočitat a bola to pravda hoci som brala aj ine lieky nato aby sa to podarilo :slight_smile: a mám krasnu uzasnu Stellku
10. mar 2015 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Zdravím snažilky :blush: preve mi prišiel maly výpočet od Dr Jonáša a som s toho debil :joy: červene dni vychádzajú aj cez menštruáciu ? Skúšali ste niektorá počas červeného dňa ovu test
11. mar 2015 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj prosim vas pozerala som si jonasovu metodu tu na nete co ma kalkulacku ale nechapem...vyslo mi tam zelenym OK co to znamena a na dalsi mesiac mam tiez datum ale tam neni OK ale 2x a cerveny vykricnik co to je ? nechapem tomu...najprv ma napadlo to skusit takto a potom mozno ze si objednam jeho vypocet domou...dakujem :slight_smile:
11. mar 2015 o 17:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ja som si dala vypočítať dni dr.jonášovi s výpočtom domov na adresu a vyšlo to tak ako bolo uvedené vo výpočtoch, aj dni aj pohlavie a to som nemávala pravidelný menzes a ovuláciu som si dala podporiť tabletkami a pred týmto všetkým som prešla detoxikáciou... čiže sa tešíme z krásnej a zdravej dcérky... určite odporúčam vyskúšať...
11. mar 2015 o 18:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok