• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

28. septembra 2016 
@lebonka Ved ani ja som nic nenasla
7. júl o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby zomrel pred nedavnom- cca max 3 tyzdne dozadu. Je od nas tak viem. On uz dlhsie bol na tom zdravotne zle
7. júl o 12:45  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (24. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@perlycka
@lebonka
@gabi1234 tie vypocty vraj robi najstarsi syn Eugen. Sak on uz mal 87 rokov - takze to bol uz starsi pan
7. júl o 12:47  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (24. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miska2017 Prekvapilo ma to, nikde som o tom nečítala.
7. júl o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@miska2017 jak mal? Mne stale vychadza ze zije a ma 87 rokov. Mne vypocet robila jeho dcera Stela.
7. júl o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lebonka zomrel mal 87r. Moze byt ze aj dcera robi.
7. júl o 22:04  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (24. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No dufam,ze my to vypocitaju dobre ;)
7. júl o 23:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne už pred 2 rokmi robila výpočet dcéra na ňu som mala kontakt a mailom mi poslala taký list že to robí ona popravde neviem si predstaviť 85 rocneho dedka ako sedí pri počítači a nahadzuje nejaké údaje....
8. júl o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravim, my sme si dali vypocet na dievcatko. Som v 21tt a vraj cakame dievcatko :slight_smile: tak neviem ci nahoda alebo pravda :slight_smile: Jeden pan mi poslal aj jeho stranku kde sa to da vypocitat len je tam len pohlavie tie rizikove faktory tam nie http://astrologie.najdise.cz/plodne-dny/jonasova-metoda-poceti
8. júl o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Viete čo by ma zaujímalo? Či sa dvom babám narodeným v ten istý deň a približnú hodinu zhodujú dni podla výpočtu alebo nie.
8. júl o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@margotka112 ano zhoduju. Ten princip je veeelmi jednoduchy, v rok, den a hodinu kedy si sa narodila, bol mesiac v urcitom bode zatmenia (v %). No a podla Jonasa sme plodne prave v tom dni v mesiaci, kedy je mesiac rovnako na % osvetleny ako v den a hodinu, ked sme sa narodili. Kludne si to mozes overit aj tu, ked sa pozries na svoj datum a hodinu - osvetlenie mesiaca a porovnas s jeho datum vidis ze mesiac je rovnako osvetleny:

http://www.zverokruh.sk/lunarny-kalendar/

no a pohlavie zavisi podla neho na tom, ze v akom znameni sa nachadza mesiac v den oplodnenia (ovulacie) u zeny. T.j. ked si dnes bola oplodnena, a mesiac je v znameni skorpiona (zenske znamenia) bude dievca...
13. júl o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@angela5 otehu som v zenskom znameni a cakame chlapca.
13. júl o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby potrebujem radu....Dnes mi prisiel vypocet.Tie datumy co su oramovane zelenou farbou a cervenou farbou znamena,ze sa prekryvaju cervene a zelene dni?
14. júl o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam tiez ten vypocet na tento rok ale nevyznam sa v nom..... zaujmam ked august je v znameni panny tak ak nahodou otehotiem zaciatkom mesiaca budeme cakat dievca?
14. júl o 19:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. júl o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@perlycka Kto mi stym poradi?
14. júl o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja si chcem dat vyratat pohlavie babatka, mame chlapceka a chceme teraz dievcatko, mozem mat iba dve deticky, tak by ma baba potesila :slight_smile: , ale moc sa bojim, ze sa v tom rozpise nebudem vyznat, pride mi to hrozne komplikovane, pozerala som tie vase tabulky, ale nicomu tam nechapem :slight_smile:
14. júl o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@perlycka aj ja mam taku tabulku no nevyznam sa v nej. ako postupovat???
14. júl o 21:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby na strane 206 mate nafotenu celu brozuru co napisal Mudr. Jonas aj s presnym postupom...
15. júl o 06:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A mne ale uplne vsade opacne vychadza. Dcera mala byt chlapec a Patrik mal byt baba. Vsade kde to skusam..
15. júl o 07:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, staci si porozne precitat pokyny co ste dostatali k vypoctu, da sa to lahko pochopit.
15. júl o 07:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v january 2016 som si dala robit vypocet u dr Jonasa . a nato ako mi ho poslal mi menzes meskal cca 14dni -potom prisiel. tak som pisala mail ze ci sa to nejak posunie tie dni podla jeho vypoctou ked mi meskal. odpisal mi ze nie a teraz mi to vobec nevychadza mam zelene dni a zaroven aj cervene . tak neviem ako tomu chapat - kedy budem moct otehotniet? dakuje za kazdu radu
15. júl o 09:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veronnikaaa No ak sa ti prekrývajú červený so zeleným tak je najväčšia pravdepodobnosť. Červené ti vyrátal on. Zelené si značíš ty podla MS k prvému dňu MS napr. 30.06 2016 si prirátaš 15 dní. Zelený ti výjde na 15.07.2016.
15. júl o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano? najvacsia? no tak to si musim veru precitat... mne sa zda ze tam pisal ze sa nesmu prekryvat. ten priklad 15.7.2016 tak oznacit 6dni hore a 6dni dole ...
15. júl o 09:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@margotka112 nesmu... tak teraz tomu nerozumiem :slight_smile:
15. júl o 09:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veronnikaaa No ja mám napísané v prílohe čo mi došla do mailu. Možnosť počatia sa zvyšuje ,ak sa oba cykly plodných dní prekrývajú. Teda ak sa plne " červený " deň stretáva alebo je blízko "zeleného " dňa.
15. júl o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
To je ale výpočet na pohlavie dieťaťa, ja mám výpočet na plodné dni. tak asi preto. A nám je jedno či chlapec alebo baba..

@veronnikaaa
15. júl o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@margotka112 :slight_smile: nejde mi otvorit ich stranka dr jonasa
15. júl o 09:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veronnikaaa nesmu sa prekryvat ked chces dane pohlavie. ked chces otehu, tak je najlepsie ked sa prekryvaju.
15. júl o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lebonka a ked mi ms meskala cca14dni neposunie sa to nejako?
15. júl o 10:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš