MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

ajena
4. apr 2007

Kila, prosím ťa mohla by si tú stránku upresniť...www.antear je asi neúplná. Ďakujem

kila
4. apr 2007
sindus
4. apr 2007

kila - a merias aj bazalnu teplotu? Podla nej mas kedy plodne dni?

kila
4. apr 2007

Meriam si BT, podľa toho mám plodné dni teraz... 😀 , ovu dnes... 😀 ...ale doteraz nám to nevyšlo, tak preto chcem skúsiť aj Jonáša... ako som už aj vyššie písala - vtedy na kedy mi Jonáš hlási plodné dni sa cítim tiež zvláštne, zväčšujú sa mi prsia a tak, takže možno v tom Jonášovi niečo bude... 😅

sindus
4. apr 2007

kila - ja mam podla BT 10-12 DC a podla Jonasa 26-27 DC, takze uz skusame aj vtedy aj vtedy, ved raz sa to podarit musi!!!!! Aj Tebe drzim palceky, nech je to cim skor!

kila
4. apr 2007

Ďakujem, aj ja ti držím palčeky! 😉

galina75
11. apr 2007

Ahote baby tak dnes som dostala per-mail vypocet od pana Cizka (jirkac@email.cz) - Zhoduje sa na 90% s tym ma tej nemeckej stranke a na 90% S tym na Antear stranke. Pan Cizek pise ze je to vypocet podla Jonasa, spravil ho do 2010 na kazdy mesiac. Tak ideme do skusania.
Doma ma v schranke caka prihlaska od Jonasa a tak uvidim ako sa rozhodnem.
Gala

kikusa100
11. apr 2007

galina75:s urcitostou Ti mozem povedat, ze Cizek robi vypocet podla Jonasa. Je to uplne to iste. Tak ani nemusis posielat.
Iba ked chces vediet, zivotaschopnost plodu, to je asi 5 x do roka alebo ci budes rodit rano alebo vecer a este pohlavie dalsieho dietatka, ale ked Ti ide len o tehu, tak zbytocne vyhodis peniaze, lebo je to presne to iste a sedi to este aj na hodiny.Cizek napise aj presny cas, kym Jonas nie, kaze len 6 12 hodin pred tym, co je siroky pojem.

galina75
11. apr 2007

Kikusa100 dakujem, aj ja si to myslim, ze je to len tahanie penazi od ludi, ale ako uz viacere pisali, clovek chce vycerpat vsetky moznosti, aby si bol isty, ze urobil vsetko co bolo mozne. Este raz dakujem. Gala

sindus
11. apr 2007

galina75 - idem skusit aj ja tam napisat panovi Cizkovi. Co si mu vsetko napisala do mailu, aby Ti dokazal vypocitat? Diky

kikusa100
12. apr 2007

Viem, ze chces urobit vsetko,ja mam vypocet aj od Jonasa aj od Cizka a je to presne to iste... 🙂))

lorry
12. apr 2007

Prosila by som vas o radu Mudr.Jonas sa kde nachadza neviem ci by mi vedel pomoct lebo ja mam taky problem: nemozem otehotnet 3 roky podstupila som vsetky vysetrenia.Nedostavam este k tomu menzes sama od seba som dostala 2-krat a potom nic, bola som aj v Bratislave a doktorka mi predpisala Siofor-500 ale este som ho neuzivala lebo sa bojim, nema s tym niekdo skusenosti a este nieco ten doktor vie vypocitat plodne dni aj ked nedostavam sama od seba menzes.Dakujem vam

ajena
12. apr 2007

ahoj lorry, ja by som ti odporúčala pozrieť tému: aloe vera...tá rastlinka pomohla v mnohých prípadoch, ovšek pokiaľ nešlo o vážnejšie veci ako zrasty a pod.

snoopy
12. apr 2007

ahojte babenky, je možné že tie výpočty Dr. jonáša vyjdú akurát nan mršku? alebo som tam zadala nejaké bludy? ale nezdá sa mi 😒

lorry
12. apr 2007

Ahoj ajena preco si myslis ze by mi to pomohlo to aloe vera, zrasty nemam.Myslis ze Dr.Jonas by mi nevedel pomoct ked nedostavam menzes len s injekciou.Porad mi prosim... ☹

cucuska
autor
12. apr 2007

ahoj lorry. a bola si na hormonálnom profile?????

lorry
12. apr 2007

ano bola som na hormonalnom profile a zevraj mi chybaju hormony a mam malo zenskych hormonou ty nevies kde sa nachadza Dr. Jonas a ci by mi vedel pomoct.pa

lorry
12. apr 2007

galina nevies mi poradit staci Dr.Jonasovi len napisat alebo tam treba ist?Nemas na neho e-mail ak mas posli mi ho. Dakujem pa

lorry
12. apr 2007

Nema s tym niekdo skusenosti ze nedostava menzes a Dr.Jonas jej aj tak vypocital plodne dni a zostala tehohna, alebo to je zbytocne.Ked s tym ma niekdo skusenosti tak mi dajte vediet pa pa 🙂

lorry
13. apr 2007

sinduska a v tom velkom ti co urci, myslis ze by sa to dalo aj mne ked nedostavam sama od seba menzes?pa

lenuliatko
13. apr 2007

Ahoj Lorry, napíšem ti, čo viem o metóde Jonáša ja. On ti určí najplodnejšie dni v mesiaci z astrologického hľadiska. Vychádza pritom z dátumu tvojho narodenia. V tých dňoch v mesiaci si najplodnejšia. Je to samostatný cyklus a môže sa líšiť od menštruačného cyklu. Ovuláciu na to, aby si otehotnela potrebuješ v každom prípade. Najväčšia šanca otehotnieť je vtedy, ak sa tieto oba nezávislé cykly zhodujú, t.j. deň ovulácie je zhodný s najplodnejším dňom podľa Jonáša. Horšie je, ak sú tieto dva cykly odlišné, napr. ovuláciu máš 14DC a podľa Jonáša si najplodnešia cez menzes. Ale ak mávaš ovuláciu, otehotnieť môžeš vždy. A ešte jedna dôležitá vec. Jeho výpočty sú určené LEN pre zdravé ženy. Takže ty by si najskôr mala zistiť, v čom máš problém. Ak nemávaš menštruáciu, pravdepodobne ti dostatočne nedorastá sliznica maternice, a to by sa zrejme ani plod neudržal, alebo nejaké hormonálne poruchy. Takže to najprv rieš s lekármi. Kalendár podľa Jonáša je na určenie najplodnejších dní zdravej ženy, zázraky robiť nevie ani on. Veľa šťastia.

kikusa100
13. apr 2007

Ahojte baby.JOnasova metoda nie je zalozena na tom fiziologickom plodnom obdobi!!!!! vypocitava ju podla datumu zrodu zeny, cize podla mesiaca a tak. Cize sa moze zhodovat aj s mezesom.
Lorry:Neveim ako to je s tym menzesom, ked ho mas len vdaka injekcii, tak mozno Ti moze pomoct, dolezite je, ci mas ovulacii a vajicka zrele atd. Inak jeho metoda pomaha len zdravym parom, ktory su fyzicky v poriadku, len momozu z nevysvetlitelnych pricin otehotniet. Ale treba skusit.
A skuste napisat Cizkovi, je to to iste co Jonas, garantujem Vam.

lenuliatko
13. apr 2007

Pozrite stránku: http://www.centrum.jonas.com/
Je tam tel. č., kde treba zavolať a pošlú objednávku. Tú treba vyplniť a poslať späť. Za pár dní pošlú kalendár. Ak viete presný čas narodenia, môžte si dať vyrátať aj pohlavie.

lorry
13. apr 2007

Dakujem ti lenuliatko skusim mu zavolat a uvidim ci sa to da.pa pa

sindus
13. apr 2007

lorry - v tom velkom urci ci to bude zivotaschopne alebo nie, ci to bude chlapec alebo dievca. Lenze musis vediet presny cas narodenia a pokial viem, tak pomaha len zdravym parom, ktori sa nevedia trafit do tych spravnych plodnych dni, ale skus zavolat alebo napisat. Ja som mu pisala a poslal mi prihlasku, ktoru treba vyplnit a sekom mu poslat peniaze na maly alebo velky vypocet.Sek posle v obalke s prihlasku.

snoopy
13. apr 2007

baby a čo to stojí, taká prihláška a proste všetko okolo toho? Dosť ma to zaujalo, asi ako všetky ktoré sem píšete 😀

sindus
13. apr 2007

snoopy - velky vypocet 600 Sk maly 300 alebo 400 Sk uz si to presne nepamatam. Prihlasku ti posle zadarmo a ked ju vyplnis, tak musis najprv zaplatit ten sek a potom ti posle vypocet.

galina75
13. apr 2007

ahoj snoopy, neviem presne, mam ju doma v schranke🙂, ale pisalo sa, ze maly vypocet stoji okolo 400 sk a velky 600,-, presnejsie napisem po vikende.
No asi tu prihlasku neposlem spät ked je to to iste co mi zadaramo vypocital pan Cizek. Uvidim pozriem si to dnes vecer.
lorry ja som Jonasovi zavolala na 035/6595127, zdvihol to on osobnea tak som mu povedala ze by som sa zaujimala o vypocet a on hned nech mu nadiktujem adresu a ze mi posle prihlasku. Tak som zvedava, dnes je uz v schranke, lebo som mu volala pred 2 tyzdnami a odvtedy som nebola doma.Gala

lorry
13. apr 2007

galina75 ja som mu tiez dnes volala a povedal ze mi posle nejaku prihlasku tak potom sa uvidi. 🙂

tatiana
13. apr 2007

baby, sorry, ale vy mu naozaj idete posielat peniaze?
On ma ale pekny zarobkovy podnik na zufalych zenach a to sa mi vidi dost divne ...
Ale ako myslite, inak takych vypoctov ako dava on je na nete kopec a aj tie linky tu tusim uz boli.
Neviem sa vyjadrit k uspesnosti,ale co tu pisu baby, tak nic moc ..
A dat niekomu 600 Skk len za datumy ... no ja neviem ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre