MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

vejvass
10. sep 2013

@tehulka_mk vsak s menstruaciou to ani tak nevadi no ide iba o tu hygienu a tu niako prekusnete no nie?Hlavne nak sa to neprelina so zelenymi dnami to by mali byt dni ovulky ale tak aj tam je este stale sanca vraj 70% sice uz neruci za pohlavie a zivotaschopnost.Ja sa tiez bojim ze ked mi nabehne mrcha ze tych 5 zivotaschopnych dni sa mi na ten truc bude prelinat s mojou ovulkou 😖

voskovka
10. sep 2013

@vejvass a este mi nejde do hlavy jedna vec co ak by nam vyznacil ze mame plodit cez menzes alebo akoze mimo moje plodne dni....mi to nejde do hlavy ved ovulka je cca na 14 den 28dnoveho cyklu a ked som citala diskusia od zaciatku ze niektore otehotneli aj cez menzes....ako je mozne to vajko moze byt oplodnene aj pocas ms....nejde mi to logikuš do hlavy....

tehulka_mk
10. sep 2013

@vejvass No hej,ved my sme to skusali cez menstruaciu,lenze mi to nejde do hlavy uz duplom.Po prve,ved ked menstruujem,vsetko,co mi dal manzel dnu vytecie spolu s krvou von...Aka je tam sanca...Mizerna a druha vec,tak ako pise @voskovka tiez jej nie je logicke to,ze je to este aj mimo ovulacie.Doteraz som verila,sama som podporovala,ale mam taky tusak,ze v tom zatial nie sme...Ale uvidime.

voskovka
10. sep 2013

@tehulka_mk no mna by to dost zaujimalo ze ako je to mozne a keby aj ze by tam bolo vajko a menzesom sa odlucila sliznica...ako moze potom vajicko uhniezdit sa ked tam je menzesom sliznica odplavena prec....ved to nedava logiku....
ja som asi blba ale nechce sa mi verit ze zeny otehotneli cez menzes.....

rebellefleur
10. sep 2013

@tehulka_mk - my sa o dalšie baby pokúsime až neskor a je nám uplne jedno, či bude opat chlapček alebo dievčatko 🙂

eliska3
11. sep 2013

@eju ahoj, ja som riešila minulý týždeň podobný problém. V utorok som poslala vyplnenú prihlášku, peniaze už v pondelok, aby to mali hneď na účte a mohli tak hneď spraviť výpočet. Ale keď výpočet nechodil, vo štvrtok som tam volala, zdvihla mi to Stela, rozumela som jej každé piate slovo, čosi stále plietla o nejakom čísle prihlášky, no z jej hlasu som cítila, že nemá moc chuť sa so mnou baviť. Podľa mena si vyhľadala môj mail, prešla si údaje v prihláške a povedala, že v piatok pošle výpočet, ten prišiel až v sobotu, no ale nevadí, už ho mám, takže uvidíme. Inak presne dni aj pohlavie sedia ako je výpočet na str. http://astrologie.najdise.cz/doktor-jonas/jonas... 🙂

vejvass
11. sep 2013

@voskovka
@tehulka_mk no to je aj pre mňa záhada fakt neviem či je ten výpočet len blud alebo neviem
Podľa logiky nemôže žena otehotnieť mimo ovulacie ale fakt neviem
No my sa začneme pokúšať od novembra až decembra podľa príchodu prvej mrchy a však uvidíme či budem patriť do skupiny kt sa to podarí alebo do skupiny kt sa to nepodarilo je to 50:50
A presne ako píše
@eliska3 na tej stránke je tiež výpočet a mne tiež sedí na chlp až na tie fajvocky zelené som si myslela že to znamena tu životnosť že keď ich je najviac že by to malo znamenať dobrú životnosť ale to mi už nesedí životnosť mám vypočítanu aj tam kde je len jedna zelená

voskovka
11. sep 2013

@vejvass na akej stranke???

voskovka
11. sep 2013

@vejvass aha uz to mam nezobrazilo mi to.... no nam by tento mesiac vysiel chlapec a buduci dievca.....xixi 😀

tehulka_mk
11. sep 2013

@eliska3 Nam sa zhoduju vsetky, okrem jedneho mesiaca,kde je opacne pohlavie!

tehulka_mk
11. sep 2013

@rebellefleur No ved jasne,su aj take baby,kt.je to jedno.Tak vy idete na zivotaschopnost,ked si v tejto skupinke? 🙂

eliska3
11. sep 2013

@vejvass životnosť neviem porovnať, ja som si výpočet dala spraviť na výber pohlavia 🙂

voskovka
11. sep 2013

@eliska3 ty chces tiez dievcatko ze?

tehulka_mk
11. sep 2013

@voskovka Ja co som tu citala,tusim som sla od strany 88 😀 Tak baby si normalne robili ovulacne testy,ovulacia neprebehla a ony fakt otehotneli... 😀 Asi sa nad tym netreba zamyslat a treba to brat ako fakt,ze je to tak 😅

eliska3
11. sep 2013

@tehulka_mk mne sa zhodujú všetky, len v decembri mi neukázalo výpočet a podľa jonášovho výpočtu mám uvedeného chlapca... Dokonca teraz v októbri na začiatku je výpočet na chlapca a koncom októbra na dievča 😨

eliska3
11. sep 2013

@voskovka rada by som 🙂 ty tiež, že 😉

voskovka
11. sep 2013

@eliska3 a este ako...........mne pri druhom tvrdili do 32tyzdna ze dievcatko mali sme meno že Lea a mal mi prist kocik vecicky som mala ruzove nakupene....a vidis to....strasne som bola sklamana vtedy dokonca som si zaplatila 2 mimo doktorov nech mi to potvrdia ci sa doktor nemylil a naozaj chalan......

eliska3
11. sep 2013

@voskovka ja som to nejako tragicky neprežívala, keď som čakala chalanov, len teraz mi nejako ruplo, že chcem dievčatko 😀 Ale aj podľa výpočtu sa to nemusí podariť, treba byť na to pripravená 🙂

voskovka
11. sep 2013

@eliska3 a teraz sa na tom smejem ze je to moj milacek.... .🙂 no nikdy nevies....a kebyze mame tretieho chlapca tak by sme mali troch princov..... ja mozem uz len jedno tehotenstvo....koli predchadzajucim dvom sekciam

eliska3
11. sep 2013

@voskovka tak tak, ja by som svojich tiež nevymenila za nič... 🙂 to sme na tom rovnako, tiež dve sekcie, takže posledný pokus 🙂

tehulka_mk
11. sep 2013

@eliska3
@voskovka Baby,vyjde nam to!!!!Ja som sice odrodila normalne,ale nikdy viac...Teda ak to inak nepojde,tak este raz,kvoli princeznej,ale tri detickysi neprosime 🙂 Stacia dve.

tehulka_mk
11. sep 2013

@eliska3 No tak len podla jonasa sa riad.Ja by som aj tej Stelle zavolala,ale ked si tak somre popod nos...Lebo ja mam od oktobra do decembra vratane samych chlapcov.

eliska3
11. sep 2013

dievčatá ozaj, ešte som sa poistila vitamínmi - horčík a vápnik a kúpila vag. tablety s vit. C, keďže kyslé ph praje dievčenským spermiám... 😉 a treba ešte málo soliť a viac hladovať ako sa prejedať... že vraj... 🙂

eliska3
11. sep 2013

@tehulka_mk ja mám tiež od októbra až január chlapca, ale koncom oktobra mám druhý termín - dievča, tak budeme skúšať, pokiaľ sa nebudú kryť dni, no a potom na dievčatko až vo februári ☹

eliska3
11. sep 2013

@tehulka_mk ale kalendár máš, či? Alebo čo si sa jej chcela spýtať?

tehulka_mk
11. sep 2013

@eliska3 No my uz sme po skusani,ale ak nevyslo,tak potom zacnem pred dalsim skusanim 😝

tessa
11. sep 2013

normálne mi nedalo, a nakukla som sem 😀

A to som si povedala,že už ani nepomyslím na dieťa 😀 Ale vidím, že tu mám dosť spoločného s vami niektorými 😉 tiež 2x sekcia, tiež 2x chlapec a tiež posledná šanca mať dieťa 😉
Ale kto mi zaručí, že to bude na sto péro dievča, že áno 😉
No ja neviem...

tehulka_mk
11. sep 2013

@eliska3 Hej mam,len som sa chcela opytat,ze vzdy mam jeden mesiac dievca a druhy chlapec a teraz zrazu az do januara len chlapci. 😕

eliska3
11. sep 2013

@tessa no myslím, že ani Jonáš ti to nezaručí na 100%, aj u svojich 12 detí (či koľko ich mal 🙂 ) sa u posledného sekol a nech rátal, ako rátal, vždy mu vychádzalo opačné pohlavie. Ale tiež si myslím, že je táto metóda určite spoľahlivejšia ako výpočet krvi, čínsky výpočet a pod....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre