Muž 0-, žena 0+ . Máte deti?

3. mar 2023

Dobrý deň chcem sa spýtať ci mate detičky, tí ktorí máte s partnerom rovnakú krvnú skupinu ale túto presne 0ku...my s partnerom deti nemáme, nikto nevie, kde je problém.... Umelé nevyšlo 2x...a zhodou okolností mam novu kolegyňu, ten istý problém... Obaja su 0ky a nedarí sa jim otehotnieť.... Tak preto sa pýtam, ze ci to je náhoda alebo chyba je niekde inde... Sme z toho smutní....

zojanka
3. mar 2023

Pri tejto kombinácií by nemal byť žiadny problém. Problém môže byť keď je žena RH negatív a muž pozitív. Ale ani to už v dnešnej dobe nieje nič vážne. My s mužom sme obaja 0ky.

noemi155
3. mar 2023

Mame obaja nulku a obaja pozitívnu a mame dve deti a deti samozrejme takú istú krvnú skupinu ako my
Tiež som sa obávala či to nebude problém ,ale chvála panu Bohu nebol 🙏
Tebe sa vôbec ani neprijme ,či máš za sebou potraty?
Lebo ja som prvé potratila,ale tam bola chyba v hematologii a musela som pichat hneď injekcie na riedenie krvi až do konca šestonedelia
Treba len skúsiť vyriešiť kde môže byt chyba
Možno len moc chcete a si na to moc upata…
Môže byt milión faktorov,len treba skúšať a najmä pozitívne myslieť ak ste teda obaja zdraví…
Držím prsty

jaris84
3. mar 2023

Ahoj,my s manželom sme 0-ky obaja. Ale máme horšiu kombináciu, ja som 0- a manžel 0+. Stále lepšie je,keď je žena+. Na genetike nám to vysvetlila,že skupina - rozoznáva -aj+, zatiaľ čo skupina - rozoznáva iba -. A tam môže byť problém.Máme 1 vymodlenu dcérku,ale aj dosť veľa potratov.

andrejka1974
3. mar 2023

Nie je to v krvných skupinách ,ale niekedy môže nastať problém ja mám 0- a muž b- a u jedného syna čo zdedil po tatovi B- nastali problémy po pôrode veľmi vysoká žltačka sťažené dýchanie v nemocnici bol jeden mesiac ostatné moje deti majú 0- a tam problém nebol

jaskolka
3. mar 2023

Nie je problém v skupine, ale v Rh faktore, ak je žena negatívna a muž pozitívny a plod ma Rh plus,tak telo ženy vytvára protilátky.

paulahr
3. mar 2023

Ahoj, ja som 0- muž je 0+ a otehotnieť sa nám podarilo normálne dokonca na prvý pokus, tehotenstvo som mala relatívne ok okrem problému s krčkom a syn sa narodil 0+

katuskamala1
3. mar 2023

Mame nulky ale neviem ci mam ja - a muz + alebo opacne. Nedarilo sa dlho,mame 2 deti z ivf ET. Ket nevysli .potraty ziadne.

kukulda1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milanemila
3. mar 2023

My mame s manzelom obidvaja 0, ale teda rovnaky Rh faktor. Prve dieta mame na prvy pokus a druhe na druhy, takze v krvnej skupine to asi nebude.

autor
3. mar 2023

@jaris84 no ako keby som o mojej s.... Zle som napísala
@noemi155.... Boli sme na umelom, 2x potrat a aj prirodzene sa raz podarilo a tiež potrat.... Takže ja som taka zúfalá, ze niekdy mam chuť vymeniť chlapa na noc.... Obaja sme vraj zdraví, len sme ostali v šoku, ze kolegyňa co prišla ku mne robiť to isté obaj 0ka a tiež sa jim nedarí....

autor
3. mar 2023

@katuskamala1 ze ste boli tiež na umelom.... Aj my ale bohužiaľ nevyšlo 😪

monika259200
3. mar 2023

Ja 0- a partner 0+. Prvé tehotenstvo nevyšlo potratila som ale teraz sa nám podarilo a som v 4. mesiaci.

katuskamala1
3. mar 2023

Nevyslo lebo nebol ten spravny cas. Bud trpezliva,mamou raz budes. Drzim ti palce.

autor
3. mar 2023

@monika259200 super tak držím prsty, nech to dáte az do konca ❤️

autor
3. mar 2023

@katuskamala1 už mám po 40tke, uz to asi nie je moje poslanie.... Ale veľmi som túžila

nini1978
3. mar 2023

Ja som 0- môj muž 0+,žiadne komplikácie, žiadne potraty,ukážkové tehotenstva', deti majú moju krv skupinu

noemi155
3. mar 2023

A Hematologia čo ukázala???
Keďže otehotnieť problém nemáš ale udržať to
Takze ozaj by som trvala na dobrej hematologicke a vyriešiť to

majki_ki
3. mar 2023

Ja som -, muž je +, máme dve deti, obe na prvý šup. Problém hľadaj inde, verím, že vám v centre urobili/urobia všetky potrebné vyšetrenia.

katuskamala1
3. mar 2023

🩷

autor
3. mar 2023

@nini1978 po pôrode ti nepichali protilatky?

autor
3. mar 2023

@majki_ki ale 0ka ste obaja?

nini1978
3. mar 2023

Nie

mimi410
4. mar 2023

Tam bude problém inde. Mi tiež presne s manželom ja 0+ a on 0- mi sme mali problém so spermiami, absolvovali sme komplet vyšetrenia. Ja som mala ešte problém s Pcos. Ale skôr ako hormonálnu liečbu sme skúsili tradičnu čínsku medicínu. Veľmi pomohlo ale vzhľadom na vek sme šli do ivf. O tri mesiace od stimulácie som otehotnela.

sussana29
4. mar 2023

Ja som 0- a muž 0+. Máme dve deti, ktoré majú krvnú skupinu po tatovi 0+. Podarili sa obe hneď na prvý šup. Po pôrodoch mi pichli protilátky. Nemala som žiadne problémy.

lucynecka
4. mar 2023

Aj my sme nulky obaja. Ja negativ, manzel pozitiv a mame 2 deti. Syn 0 negativ po mne, dcera 0 pozitiv po otcovi. Ziadny vaznejsi problem nebol. Ani tehotenstvo, ani porod, ani po.

autor
5. mar 2023

@sussana29 ďakujem, takže to asi len ku*va náhoda....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre