Myslite, že môžem byť tehotná?
Ahojte dievčatá, mamičky, žienky.
Myslite si, žeby som mohla byt tehotná?
Je to po meškaní 4 dňoch MS. Poslednú MS som mala 21.1, a vôbec som si ovulku nesledovala, 3.2 sme mali pohlavný styk so snúbencom. Čoskoro mame mat svadbu, a trosku sa bojím, ale tak určite by to potešilo. Sme spolu dosť dlho, a toto sa mi ešte nestalo... Prosim, napíšete my Vaše skúsenosti s takýmto testom?
Utorok ráno som obiednana k lekárovi, na krv. Ďakujem ďakujem za kazdu odpoved, prajem krásny deň !
@biela_sova ráno som si pre istotu urobila test inej značky, ale len o niečo bola tmavšia druhá čiarka :( a to som mala mrchu dostať v piatok
@diaalex Mne meskala ms 4 dni a robila som si test tu druhu ciarku bolo ledva vidno a uz ma skoro rok a pol 🙃 tu tvoju vidno pekne






@miskamia1 vyzera pozitivne😉