Nedarí sa mi otehotnieť

miska7754
27. jún 2022

Ahojte gynekolog mi kazal ked dostanem. Menzes mam volat sestricke a ona si vyrata ze kedy na ultrazvuk lebo vravim ze sa nam nedari otehotniet tak ze pozre na ultrazvuku volake vajicka ci co ako sa to vola? Lebo ked budem volat zajtra sestricke neviem ako jej to mam povedat

majusikk
27. jún 2022

@miska7754 ze si dostala menštruáciu kedy môžeš dôjsť normalne

miska7754
autor
27. jún 2022

@majusikk ale ona si nebude pametat cez telefon ze aom sa mala. Objednat

janetinka27
27. jún 2022

@miska7754 mas prist na folikulimetriu? nehovorili ti, ktory den cyklu je treba prist?

miska7754
autor
27. jún 2022

@janetinka27 ano medzi 11 az 13 dnom cyklu povedal mi gynekolog ze sledovat vajicka ci co v nedelu som dostala menzes tak zajtra jej zavolam ale neviem co mam povedat

zuzinka888
27. jún 2022

Začneš: Dobry den pri telefone pani/slečna .... Bola som dohodnuta s panom dr. Na ultrazvuk koli zisteniu ovulacnych dni. Potrebovala by som Upresnit termin. Dnes som dostala menstruaciu. Kedy mozem prist?? Potom počkas na odpoved. DAKUJEM. DOPOČUTIA. PRAJEM PEKNY DEN. Potom zlozis.

janai1
27. jún 2022

Žena ktorá chce mať dieťa sa nevie objednať k lekárovi?

janetinka27
27. jún 2022

@miska7754 ano,oni uz budu vediet 🙂

christinka1
27. jún 2022

@miska7754 a ty chceš dieťa keď sa nevieš ani objednať k lekárovi a že pozrie nejaké vajíčka či čo ako sa to volá?!?!?! Wtf??????? A keď budeš mať objednať dieťa,to potom tiež budeš tu písať že ani nevieš kvôli čomu ho tam chceš objednať či co?!?!?!?!? Kks ženy niektoré by ste vážne ani deti mať nemali 🤦🤦🤦🤦🤦

miska7754
autor
27. jún 2022

@christinka1 ja uz mam jedno dieta ja sa viem objednat kolko razy stale sa objednavam... Len som fakt nevedela ako sa to vola

janetinka27
28. jún 2022

@christinka1 zas netreba prehanat 🙂 mnohe zeny, ktore otehotneli bez problemov, nevedia podrobnosti o zenskom cykle alebo o nejakych meraniach a su dobre mamy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre