Nedarí sa nám otehotnieť, psychicky som na dne.

erika434
8. sep 2019

Ahojte. Neviem ako sa mam vyrovnať s tým, že už 2 roky sa neúspešne snažíme o bábätko a manželom. Dr. ma poslala do CAR na ďalšie vyšetrenia. Manžel je v poriadku. Psychicky to však znasam veľmi zle, vždy keď príde ms mam depresie, plačem, neznášam sa. Stretnutia s tehotnými kamarátkami vždy večer oplakavam, ja im to doprajem. Len mi je ľúto ze prečo práve ja? Myslela som, že mi pomôže aj ľuďom poviem co riešime, že keď sa spýtaju, tak im poviem ze sa jednoducho nedarí a ideme do centra asistovanej reprodukcie. Neulavilo sa mi ani po tom. Na chvíľu... Teraz mam opäť bolesti brucha, o 4 dní mam mat menzes. Dr vravela, že 26 DC si mam spraviť test, beriem duphaston už 4 mesiac.. Ale viem, že tento krát to bude zas zbytočne. Najhoršie je, že ma čaká chirurgické vybratie zubov múdrosti a chcela som ešte tento cyklus počkať dúfajúc že ssa to podarí... Neviem co mam robiť, viem však, že teraz sa 2-3 mesiace nemôžeme snažiť kvôli tým zubom..... Som naozaj psychicky na dne.... Ďakujem za prečítanie. Potrebovala som to napísať aby sa mi uľavilo aspoň trochu. Na dnes rano sa mi snívalo, že som videla svoje kamarátky tehotné okolo mňa.... Ach...

naty1987
12. sep 2019

My sme sa snazili o maleho 3a pol roka folikulometria clostil pregnyl cisteeee psycho.liecba nezabrala a nuteny sex bol horsi a horsi ja som bola na nervy muz tiez prisli vytuzene ciarky a o par dni potrat znova liecba nezabrala a ja na pokraji sil s muzom sme to uz nezvladali a tak som sa na to vykaslala uz som to nechcela nemala som sil riesit to a zacali sme si uzivat jeden druheho a o 3 mesiace som otehotnela ani neviem ako a maly ma uz 7rokov
Obcas treba vypat nechat to tak

siusen2
12. sep 2019

Ja som cakala 8rokov na dieta.hlavne sa musis dat psychicky dokopy.viem je to tazke a viem co prezivas.a ja som tiez bola tak ako ty ale prestan sa lutovat a hlavne ponizovat.musis sa dat do kopy a skusit sa postavit a hlavne hore hlavu.ak potrebujes niekomu vyrozpravat kludne sa ozvy ale do sukromnej spravy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre