Nedarí sa otehotnieť, pretože mám iba vonkajší orgazmus?

dadkaabarino
4. okt 2012

chcela by osm sa spytat ci je mozne ze sa mi nedari otehotniet pretoze nemam vnutorny ale vonkajsi orgazmus .dakujem za odpovede 🙂

bodka13
4. okt 2012

@dadkaabarino myslím,že ak by nastávalo otehotnenie iba pri orgazme,je jedno akom, tak by bolo málo detí na svete 😉 ...ale možno sa mýlim

aduskatt
4. okt 2012

@dadkaabarino myslim, ze tym to nebude.teda som o tom presvedcena..................je vela deti pocatych pri nasilnych cinoch, kde sa obavam, ze orgazmus velmi asi nehrozi...................

nef2702
4. okt 2012

nie, nie je to mozne ze je to kvoli tomu

pampeliska1
4. okt 2012

@dadkaabarino pardon, ale co to je vnitřní a vnější orgasmus?! Asi jsem nevzdělaná 😀 Každopádně bych příčinu neúspěchu hledala jinde 😅

sterre
4. okt 2012

Presne tak, ako hovori bodka13. Tehotenstvo nesuvisi s orgazmom. Ako dlho sa snazite otehotniet? nejaky rok, dva nieje dlha doba. Vies, su veci medzi nebom a zemou... teraz sa rodia krystalove deti (mozes kuknut na webe) a tie potrebuju tie spravne energie v domacnosti, kde sa maju narodit, inak budu stresovane a chore. Obcas to proste trva dlhcsie, kym pride ten spravny cas, kym nastanu tie vhodne podmienky na noveho clena v domacnosti. My sme mali druhe dietatko az po 7 rokoch, teraz vsak viem, ze to prene tak malo byt, sme stastni, ze je to tak. Mozno je u vas nieco nedoriesene, mozno nieco ine, je moznosti vela. Nechaj len prirode volny priebeh a babatko k vam urcite pride a bude s krystalovo cistou dusickou. Taketo deti su obrovskym darom, no su zranitelne, citlive a potrebju vela lasky a slobodneho 'dychania'. Preprilisne upatie sa na tehotenstvo uz od zaciatku vklada napatie a stres. Poznas to, ako sa ti zacne rano, taky mas cely den a plati to o vsetkom. Neboj nic, len nehladaj suvislosti tam kde niesu a netlac na pilu. Uzivaj si zivot slobodne a s usmevom a take iste usmiate babo zrazu budes nosit pod srdcom. Zelam vsetko dobre a pekne.

nef2702
4. okt 2012

@ vonkajsi mysli klitorialny a vnutorny vaginalny 🙂

ssassi
4. okt 2012

vzhledem k tomu, že stahy, které pomáhají postupu ejakulátu, se dostavují i po klitoritálním orgasmu, nějaký zásadní problém bych v tom já neviděla. pro mě to například překážka nebyla 😉

berenika39
4. okt 2012

Ne, není to možné. Jsou i ženy, které nemají orgasmus vůbec, a vesele těhotní. To s tím nesouvisí.

dadkaabarino
autor
4. okt 2012

@sterre Snažíme sa aktívne 4mesiace a inak dakujem 🙂

dadkaabarino
autor
4. okt 2012

@pampeliska1 vonkajsi je klitorialny a vnutorny je vaginalny 😉

martinkatinka
4. okt 2012

@dadkaabarino to je krátka doba... možno ste len nevystihli tvoje plodné dni....

nikolet_89
4. okt 2012

@dadkaabarino skor by som sa ta spytala ci sexujete spravne...malo by sa kazdy druhy den priblizne v rovnakom case...alebo ci si bola u gynekologa ci je s tebou vsetko ok a nic nebrani k otehotneniu...

dadkaabarino
autor
4. okt 2012

@nikolet_89 nie som sprosta ze tu budem pisat o otehotneni skor ako by som navstvili doktorku jasn eze som bola u doktorky a ta mi povedala ze je vsetko ok ...

nikolet_89
4. okt 2012

@dadkaabarino nevravim, ze si sprosta, ale je vela zien ktore to riesia az ked sa nedari rok a potom zistia, ze maju cystu, alebo podobne, alebo zeny co dojdu k dr az ked im vyde pozitivny tehotensky...tak, ked si bola tak potom je to super...sexujte pravidelne kazdy 2 den a drzim palce nech vam to rychlo vyde 🙂

dadkaabarino
autor
4. okt 2012

ďakujem 😉

katren
4. okt 2012

@bodka13
@aduskatt kocky, podla diskusie som normalne ostala v pomykove, ci nie je piatok vecer 😅 😀 😀 😀 😀 😀

aduskatt
4. okt 2012

@katren mozno sa to posunie na stvrtky a mame o den zabavy navyse🙂

aduskatt
4. okt 2012

@dadkaabarino otazka je, na zaklade coho Ti to povedala? sono vajecnikov, hormonalny profil hlbkovy robila?.ci len poholadom na teba skonstatovala, ze vsetko OK........

typa
4. okt 2012

@dadkaabarino podla mna toto s tym sexom, ze sa ma kazdy druhy den je blbost. Chapala by som to, ak ma muz slabe spermie, ale pokial nie, nevidim dovod. my sa s manzelom milujeme denne - niekedy aj viackrat - ako je chut a cakame babo. V tom obdennom sexe to site nebude

bambibam
4. okt 2012

Trošku som sa pousmiala nad otázkou a vysvetlením,ale potom mi prišlo ,že a čo ženy čo sú po umelom oplodnení? pochybujem ,že zažívali .....Ja osobne som sa príjemne necítila

vlnka81
4. okt 2012

tak mi napada...skuste ked ti budu koncit kramy. ja poznam este dve kamosky co sme takto otehotneli - samozrejme vsetky neplanovane 😀 niektore zeny to tak maju - a myslia si ze su neplodne kedze podla kalendara v plodnych dnoch sa nic "nedeje" 😉

evour
4. okt 2012

Mám kamarádku, která se snažila více jak rok otěhotnět a nakonec to zkusili během MS a vyšlo to. 🙂
Každopádně si myslím, že orgasmus není to hlavní, ale určitě pomáhá. Kdyby k ničemu nebyl, tak by ho mohli taky prožívat jen chlapi a ženské jen nastavit. Jsem přesvědčená, že to ten svět vymyslel dobře a orgasmus ženy k početí patří...

dorekapa
4. okt 2012

@dadkaabarino no ja si myslim,ze to nie je pravda.Ja som tiez nemala vnutorny orgazmus a ostala som tehotna az teraz druhemu manzelovi sa podarilo ma priviest k vnutornemu orgazmu a myslim,ze ten vonkajsi je ja tak lepsi..takze orgazmus nema vobec vplyv na tehotenstvo..urcite nie

dorekapa
4. okt 2012

@vlnka81 tiez som o tom pocula.My sme to skusali s manzelom na konci mrchy,ale neuspesne,ale to nevadi..po 4 dnoch ked sa nedalo,to bolo ako vybuch vasne

dorekapa
4. okt 2012

@sterre velmi pekne si to napisala..

ange_de_la_morte
4. okt 2012

myslím že kdyby byla celá podstata ve vaginálním orgasmu tak by lidstvo už dávno vymřelo ... 🙂 🙂

mufyxa
4. okt 2012

@typa není to blbost obden stačí sperma žije uvnitř ještě 48 hodin takže opravdu obden stačí bohatě sex není spartakiáda ,nic proti chuti to je potom jiná 😉

typa
4. okt 2012

@mufyxa ja som to myslela tak,ze nemusis teraz kvoli speriam cakat. My sa milujeme,ked mame chut a moj drahy ju ma stale 🙂

nativanativa
4. okt 2012

@dadkaabarino si na velkom omyle .... orgazmus vobec nevplyva na otehotnenie
napomaha - je lepsie ked ho mas , ale vobec nezohrava hlavnu ulohu , takze bez stresu do toho a hlavne nie s myslienkou ze idem otehotniet 😉

dadkaabarino
autor
4. okt 2012

@katren ty máš stále nieaký problém nikto ta nenuti sem pisat!!!! ja som sa normálne pýtala tak ked nemiesnis odpovedat tak neodpovedaj!!! 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre