Nepriechodné vajcovody

maria898
16. máj 2021

Ahojte v piatok mi robili laparoskopiu po mimomaternicovom tehotenstve a dozvedela som sa strasne veci o mojom stave. Samozrejme jeden vajcovod mi museli vziat. Robili mi aj prefuky ale zial ten mi co mi ostal je nepriechodny. Viem ze sa to nejak neda riesit teda napravit, ale predsa sa chcem spytat ci bol niekto v podobnej situacii a skusal nejaku prirodnu liecbu vajcovodu a ci nieco pomohlo. Som z toho psychicky dost na dne kedze som si este zelala babatko. Mam syna bude mat v juli 3 roky. Dakujem za kazdu skusenost

maria898
autor
19. máj 2021

@simi9020 super to sa dobre pocuva

maria898
autor
12. jún 2021

Baby chcem sa spytat ak mate skusenost. Aka bola vasa prva menstruacia po laparoskopii? Bola bolestiva? Silna?

ivi222
3. nov 2022

@frida1990 ahoj,prosim ta,tie ricinove zabaly si ako myslela?iba natriet podbrusko ric.olejom,ci?

frida1990
5. nov 2022

@ivi222 ja dám asi tak 4-5 lyžíc ricínového oleja do sklenej misky, tu dám nad vodný kúpeľ aby sa olej zohrial (olej nesmie prísť do kontaktu s kovom), zohrejeme (ale pozor, nemá sa zohriať príliš, aby sa nezničili účinné látky). Keď je teplý, poriadne ho ponatierame na podbruško, na to dáme bavlnenú alebo ľanovú látku ideálne bielu (napr. Látkovú vreckovku) , na látku dáme potravinársku fóliu, na to uterák, a na to ešte termofor - fľašu s teplou vodou. Dať sa do tepla, vyložiť nohy, nechať pôsobiť aspoň 20 minút, potom si môžme bruško jemne pomasírovať, neumývame. Ricínový olej musí byť panenský za studena lisovaný. Ja na podbruško kvapkam ešte kvalitné esenciálne oleje - kadidlo, šalviu, alebo rôzne zmesi.

ivi222
5. nov 2022

@frida1990 aha, ďakujem pekne za info 🙂

frida1990
6. nov 2022

@ivi222 za máličko ☺️ a ešte taká vec - obklady nerobíme počas menštruácie a samozrejme ani počas tehotenstva.

kristinaskokanova
16. okt 2023

@maria898 ahoj chcela by som sa opýtať či sa ti miminko ešte podarilo mám ten istý problém ako ty , a či si skúšala nejakú liečbu ďakujem

maria898
autor
17. okt 2023

@kristinaskokanova ahoj,my sme dvakrat boli objednany do centra reprodukcneho a vzdy mi to prekazilo tehotenstvo.prvykrat to nevyslo a samo odislo velmi skoro a druhykrat i ked to bola strastiplna cesta to vyslo a moja mala ma 9 mesiacov.takze ano stal sa zazrak

maria898
autor
17. okt 2023

@kristinaskokanova este dodam ze po operacii som sa snazila schudnut co sa mi aj podarilo a zbavilw som sa 15kil co mi ostali po prvom tehu...pripisujem tomu velku vahu...mozno sa mylim,tazko povedat

kristinaskokanova
18. okt 2023

@maria898 to som veľmi rada že sa vám to podarilo ďakujem že si napísala veľmi má to povzbudilo ❤️

kristinaskokanova
18. okt 2023

@maria898 aj si prosím brala nejaké lieky alebo čaje ?

kristinaskokanova
18. okt 2023

@maria898 ahoj viem že to je už staršia téma ale prosím podarilo sa ti otehotnieť ? Ako si sa skúšala liečiť prosím ?

maria898
autor
18. okt 2023

@kristinaskokanova nijak som sa neliecila vyhodila eom z hlavy to ze to nejde.kupila som si zinok,omega 3 a vitamin e a jednoducho sa to stalo ked sme to uz ani necakali.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre