Neviem otehotnieť a nemám vôbec nikdy menštruáciu

emi_emi159
18. feb 2019

Ahojte tak píšem zase ja 🙂 minule som vam spomínala že už rok sa snažíme s priateľom o bábätko ale nedarí sa a nemám vôbec menštruáciu už 5-6 rokov iba raz do roka .. naposledy som mala v máji a gynekológ mi dal inofolic . Beriem ho 2 týždne 2x denne a dneska ráno som po 9 mesiacoch konečne dostala menštruáciu 🙂 myslite že pomohol ten inofolic ? A myslite že po menstruacii by som už mala aj väčšiu šancu otehotnieť ? Budem brat ďalej inofolic a uvidime či sa podarí . Veľmi dúfam že áno :( prosím vás napíšte mi ak ste mala niektorá rovnaký problém a podarilo sa vam otehotnieť vďaka inofolicu aj keď ste nemali menštruáciu . Dakujem

anavianavi
18. feb 2019

Ahoj, ja som mala podobny problem. Ziadna MS, niektory rok mozno raz, iny max 4x. Tiez asi 5 rokov. Mne nepomohlo nic, az IVF. Drzim palce, aby to tebe vyslo bez.

siska53
18. feb 2019

@emi_emi159 mam kamosku, co menstruuje tak raz,dvakrat do roka. Ma dve deti.. nejak sa im.podarilo strafit do ovulacie.

mladenca
18. feb 2019

Ano myslim, ze to zlozenie, co obsahuje ma vplyv aj na menzes, tes sa z toho, ze prisla, teraz je vacsia pravdepodobnost, ze to vyjde 🙂

sevcikovaa
18. feb 2019

Odporucam pit alchemiku ta velmi pomaha upravit cyklus

mareka49
18. feb 2019

Mala.som.podobny problem a.pomohol.infofolic:)

lindusss2016
18. feb 2019

Ja som mavala menzes tak raz za tri mesiace a kamoska cca 2 x rocne, obe mame dve deti bez lieciv prirodnou cestou. Da sa to, ale ja som po roku snazenia uz mala ziadanku na prve vysetrenie, no nestihla som ho uz 😃

hadecka39
19. feb 2019

Tak isto ti pomohol, keď vravíš, že si menštruáciu dostala. Niekedy je lepšie sa zveriť do rúk lekárovi, ako by mal človek čakať, či sa telo samo nevylieči alebo sa stav nepopraví

lenka_rus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milus777
19. feb 2019

a vysetroval ti gynekolog hormonalny profil?aby zistil dovod preco nemas ms?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre