Nevyznám sa v ovulačných testoch

1123slniecko
17. okt 2022

Ahojte chcela by som sa spýtať moc sa nevyznám v týchto testoch…..podľa aplikácie som mala mať ovulaciu v nedeľu
Lenze som si robila testy sobotu,nedeľu a dnes ale nejako blednú myslite že ovulacia už prebehla???

1123slniecko
autor
17. okt 2022

Prvý s časom je robený v sobotu poraďte prosím ☺️

lvulik
17. okt 2022

Mobilná aplikácia nemá odkiaľ poznať tvoju ovuláciu. Riad sa testami.

1123slniecko
autor
17. okt 2022

@lvulik áno preto sa pýtam na názor na fotku testov, viem že aplikáciou sa nemôžem riadiť preto som začala už s testami ale nejako sa v tom nevyznám a pýtam sa na názor

jaskolka
17. okt 2022

Mohla prebehnúť, mohla si nezachytit vrchol, možno vôbec nebola a možno ani testy by ti ju neukázali, aj keby, si robila v čase vrcholu ovulácie.
Aplikácie v mobile sú tiež iba orientačne, čiže vôbec nemuselo to byť. Mala si príznaky ovulácie?
Ja za seba poviem, že nikdy v živote som nemala pozitívny ovulačny test - a testovala som ozaj poctivo a 2x denne. A očividne ovulácia bola - 3x tehotenstvo.
Čiže skôr sa sleduj, priznaky, prejavy, BT a podobne.

1123slniecko
autor
17. okt 2022

@jaskolka väčšinou viem kedy mám ovulaciu keďže vtom čase špinim , a mám biely výtok ale tento mesiac som to veru nepozorovala vôbec 🤷🏼‍♀️ asi môže byt že som tento mesiac ani nemala ovulaciu

lucylliana
18. okt 2022

@1123slniecko ak vravíš že mávaš príznaky tak áno je viac ako možné že si ovulaciu nemala. Nie každý ciklus musíš mať ovulaciu niektoré sú aj anovulačne. A ako bolo písané vyššie môžeš skúsiť aj meranie bazálne teploty ak si si nebi istá

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre