@atka1989 ako som ti písala poznám pár oboja pod 150cm a dosť rýchlo po svadbe mali deti s dvojročným rozdielom. Neviem či to bolo úplne prirodzene alebo pomohli lekári, ale komplikované to určite nebolo kedže mali deti za sebou podľa želania a dlho im to od svadby netrvalo. toto je otázka na lekára gynekologa ohľadom teba či vidí nejaký problém aj ked dôkladnejšie vyšetrenia sa riešia až potom ked sa páru nedarí
@atka1989 ako som ti písala poznám pár oboja pod 150cm a dosť rýchlo po svadbe mali deti s dvojročným rozdielom. Neviem či to bolo úplne prirodzene alebo pomohli lekári, ale komplikované to určite nebolo kedže mali deti za sebou podľa želania a dlho im to od svadby netrvalo. toto je otázka na lekára gynekologa ohľadom teba či vidí nejaký problém aj ked dôkladnejšie vyšetrenia sa riešia až potom ked sa páru nedarí