O bábo sa snažíme 8 mesiacov

katkaholiova
24. jún 2021

snazime sa 8nesiacov o babo.cca 5dni pijem 2-3x denne alchimilkovy caj ovu test mam pozitivny. po ovu zacinam s dufastonom kolko dni ho mam brat.dr my kazal 11dni ale koli uprave cyklu ale my by sme radi babo. kolko z vas pri takejto kombinacii otehotnelo a kedy

kulumulu123
24. jún 2021

@katkaholiova možno skôr otázka na tvojho Dr ako na MK nemyslíš?

tumira
24. jún 2021

na toto ti mal opovedat tvoj doktor 🙂

anjelicek26
24. jún 2021

To sa musis spytat lekara...ked ti chyba podla krvi progesteron tak sa berie viac, ako ked ti ho dal preventivne, lebo si uz potratila a nevie presnu pricinu.

katkaholiova
autor
24. jún 2021

@anjelicek26 nepotratila len my strane nepravidelne chodi ms mam take ze 23,26 33,36 a teraz 23dnovy cyklus tak my dal koli tomu ale vie ze chcele babo

anjelicek26
24. jún 2021

@katkaholiova tak na upravu cyklu skus pridat este agnus castus a zavolaj lekarovi kvoli duphastonu, podla mna jednu, ak ti podla krvi nedosiel nedostatok, pri nedostatku sa berie vacsinou jedna rano jedna vecer.

lusyc
24. jún 2021

Alebo pupalkovy olej. Mne na úpravu ani k otehotneniu duphaston nepomohol.

katkaholiova
autor
24. jún 2021

@anjelicek26 nebral krv ani nic len cez ultrazvuk ze cca o 3dni ovulacia a nasadil dufaston

anjelicek26
24. jún 2021

@katkaholiova tak striela na slepo hm... ja take nemam moc rada, ale tak uvidite. Lepsi je cyklus monitoring, ultrazvuky, odbery krvi kazdych par dni nech presne vies, kde je problem. Ak je vobec problem.

janetinka27
24. jún 2021

@katkaholiova treba aj odsledovat, ci ovulacia naozaj prebehla a skutocnu hladinu progesteronu

bubka28
24. jún 2021

@katkaholiova tiež som mala nepravidelne cykly a k bábätku sme sa dopracovali až po tom, čo som absolvovala vyšetrenie u endokrinológa na štítnu žľazu. Výsledok? Znížená funkcia štítnej, nedostatok hormónov. Odvtedy každej kamoške, čo chce mať bábätko hovorím, aby si najskôr zašla dat vyšetriť krv, či má okej štítnu. Ona môže narobiť neplechu aj na začiatku tehotenstva. 🙂

katkaholiova
autor
24. jún 2021

@bubka28 to som pocula aj ja.no uvidime tento mesiac co to spravi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre