O tretie bábätko sa snažíme už dva roky

srd
4. jún 2021

Dobry večer prajem . Mamičky rada bysom sa spýtala ktorá je natom podobne ako ja s manželom máme 2 krasne zdravé detí vo veku 10, a 14 rokov a rozhodli sme sa že chceme mať tretie no žiaľ bohu nedarí sa nam neviem čím to je ale už vyše 2 roky sa snažíme žiadna sláva. Som stoho dosť smutná keďže mam dvoch synov a zatuzili sme po dievčatku 🙂 strašne túžim mať dievčatko snívam o tom už dva roky precstavujem si ako jej cesem vlasy a pod.... no.nijak sa nam nedari ktorá natom je tak isto alebo vedela by poradiť ďakujem vopred za odpovede

littlebubble
5. jún 2021

@miadi Je to iný vzťah proste ak je veľký vekový rozdiel.Nie je to zlé :D, ale nezaujímavé pre pubertiaka.

ivinkapink
5. jún 2021

ahoj, necitala som celu diskusiu, ale boli sme na tom podobne, snazili sme sa o druhe dietatko takmer 3roky, kym sa podarilo....takze chapem vase pocity, tiez sme nechceli absolvovat umele oplodnenie a nechavali sme to v Bozich rukach, ale zas vysetrit sme sa dali, ci je ozaj vsetko v poriadku, v prvom rade vysetroval doktor muza, a ja som riesila endokrinologiu /stitna zlaza/ nakolko mam problemy aj s nou, ked uz bol muz v poriadku a ja tiez a stale sa nedarilo, dostala som hormony /aby sa tvorilo viac vajicok a bola vyssia sanca otehotniet/ je to na tri mesiace a doktor ma sledoval, v case ovulacie som dostala nejaku injekciu a mali sme mat sex...napriek tomu nic, co bolo velke sklamanie, lebo potom navrhoval zistit priechodnost vajcovodov a umele oplodnenie a do toho sme nechceli ist....tak sme si s muzom povedali ze asi to tak ma byt....a mesiac nato sa mi podarilo spontanne otehotniet... Ja by som odporucala zamerat sa na nieco ine, najst si iny ciel...lebo z osobnej skusenosti viem, ze sa to bude len zhorsovat, tie pocity, ta frustracia z toho ze sa vam nedari pocat... Ak to chcete nechat v Bozich rukach tak to v nich ozaj nechajte, drzim palce 🙂

mirus11
8. jún 2021

Ja vám poviem náš príbeh,my máme tiež 2deticky,a pred vyše 2rokmi som nečakane otehotnela,ale skončilo to MA,tak sme si potom povedali,že by sme to jedno bábätko ešte prijali,a potom behom 2rokov 3x MA,a až na moje naliehanie doktor urobil hormonálnu profil,a tam mi neake hodnoty vyskočili,on mi stále tvrdil,že všetko je u mňa v poriadku,tak po 3MA som sa nahnevala,prešla som k inému gynekologovi,a ten hneď našiel tie hodnoty,že mám zvýšené,a hneď smer hematologia,že načo predošly lekár čakal,keď som mala 3x MA,že tam treba urobiť podrobnejsie vyšetrenia.tak teraz som cakatelkou na výsledky z hematologie.a tiež my lekár stále tvrdil,že je u mňa všetko v poriadku,čo sa týka preventívnych prehliadok.nehovorim,že máš teraz utekať na hematologiu,ale aspom ten hormonálnu profil ti predsa urobiť môže.

elementissa
8. jún 2021

@srd adoptujte si 🙂 das si do podmienok, ze chces dievca a hotovo 🙂 ak nebudes ziadat novorodenca, ale dajme tomu dieta do 2 rokov, tak to bude rýchlejšie, nebudeš čakať 8 a viac rokov na adopciu.

rubinka
8. jún 2021

@srd - keď vravíš že to nechavaš v Božích rukách tak ho pros o dieťa s tým že prijmeš dieťa aké ti on vyberie a že prijmeš aj jeho Božiu vôľu ak ti už ďalšie dieťa dať nechce lebo iba on vie čo je pre teba najlepšie. Potom sa už ďalej tým nezaoberaj a uvidíš čo sa stane.

evina0
8. jún 2021

Pracujem zo zenami co sa im nedari otehotniet. Nakolko pracujem a nastavujem zenam kúry s bylinnych veci, tradicna cinska medicina. Casto sa stane ze im lekar povedal ze je ok a ked si vydupala podrobnejsie vysetrnie tak nasli mnoho veci. Cim je telo starsie tym je tazsie otehotniet
Tam zohrava ulohu vela faktorov no netvrdim ze to je nemozne.mas odsledovanu ovulaciu? Je mozne ze aj partner uz neni uplne ok. Casto sa stane ze prve dietatko sa rychlo zadari a po case uz to je problem. Uponahlana doba, stres zla strava, nedostatok vitaminov a podobne. Ak by si chcela skusit nieco prirodne rada ti poradim.sa. Samozrejme aj psychicka pohoda a prijat ze ak by to bol chlapcek nevadi a uvidis. Cim viac clovek tlaci tzv na pilu tym sa viac nedari. Svagrina sla do toho ze tiez by chceli dievcatko a maju 4 chalanov 🙂

marycarrie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cucoriedkacucoriedka
1. aug 2022

@srd vyhľadať centrum asistovanej reprodukcie...a tam si vás oboch preklepnú..môže byť veľa príčin...už len to že sa napr nerobila folikulometria či hormonálnu profil...a lekár povie že si ok...bez bližších vyšetrení...
Aj ja som bola 8 rokov ok....a v car prišli na to prečo to nejde

cucoriedkacucoriedka
1. aug 2022

@evina0 presne tak

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre