Očkovanie a neplodnosť

21. jan 2022

Ahojte covid som mala v novembri a zaciatkom decembra priatel sa dnes dal zaockovat niesom ani antivaxer ani nic podobne prosim vas v buducnosti si planujeme dieta je tu niekto kto bol ockovany a podarilo sa dotycnej zene otehotniet ? Pretoze mam v sebe taky strach ze vakcina moze sposobit neplodnost dakujem za odpovede pekny vecer

vanda323
21. jan 2022

Je tu veľa dievčat, žien čo sú očkované a v pohode otehotneli.
A zas nikto ti na 100 percent v dnešnej dobe nič nezaručí....

fepe5
21. jan 2022

Kolegyna, 2krat ockovana otehotnela,bola uz aj na treti davku pocas tehotenstva cca v 30 tom tyzdni.Vsetko ok.

dominidi
21. jan 2022

Vakcina nema zoadny vplyv na spermie

sona96
21. jan 2022

Sestra je dvakrát ockovana a za mesiac rodí.

petkasaurus
21. jan 2022

V juli druha davka, v novembri som otehotnela

autor
21. jan 2022

Lebo tu som to akurat citala na MK ze jedna zena pisala ze jej manzel ma stym problem prave koli ockovaniu a popravde desi ma to ja som ockovana este neni lebo som prekonana ale budem sa musiet aj ja zaockovat a proste taky strach mam v sebe koli tomuto

petkasaurus
21. jan 2022

Aj ten moj je zaockovany, este aj modernou, silnejsou, v septembri mal druhu davku..

777januska777
21. jan 2022

Vedecké štúdie dokázali, že covid znižuje účinnosť spermií a nie vakcina. Takže vo vašom prípade by som sa obávala skôr toho prekonania.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenush17
21. jan 2022

Vlastná skúsenosť: otehotnela som 5 dni po druhej dávke vo februári (som zdravotnícky pracovník) a v pohode. Takže kľud 😉

cecilia29
21. jan 2022

Ja s mužom sme sa dali zaočkovať v lete. Tri mesiace po druhej dávke som bola už tehu.

azurova99
21. jan 2022

Po očkovaní na prvýkrát, predtym rok snaženia

vler
21. jan 2022

Nechas sa vydesit tym co napisala (a nemusi byt realita ) JEDNA zena na nevedeckej webstranke?

autor
21. jan 2022

Ďakujem za povzbudive odpovede ano ja som prekonala covid priatel ho prekonal tiez a samozrejme aj to sa mi moce hlavou aj ked priebeh sme nemali tazky

93kris
21. jan 2022

Bola som aj s manzelom ockovana AstraZenecou, otehotnela som na prvy sup. Aj dalsie dve moje kamaratky 🙂

dada13288
21. jan 2022

Ja aj muz ockovani dvoma davkami, dieta na prvu supu po 3 mesiacoch od ocko. Dieta sa vyvija uplne normalne, uz som stihla pocas tehu aj tretiu davku. Skor problem mal kamarat, ktoremu extremne zle vysiel spermiogram po covide ..

autor
21. jan 2022

Neviem nejak mam z toho teraz depku ze co ked toto a tamto vsak poznate

venusa85
21. jan 2022

Moja švagriná, pár dní po 2.davke. Je ok

ailiba
21. jan 2022

Ale partner sa už dal očkovať... Tak už je to asi jedno, nie? V každom prípade skôr to ma vplyv na ženu, ako na muža....si myslím.

ysseba
21. jan 2022

Kamoška sa s manželom snažili o dieťa 2 roky a nedarilo sa im. Potom sa aj s mužom dali zaočkovať a hneď po tom otehotnela. Už má zdravú a krásnu dcérku 🙂

ailiba
21. jan 2022

Najlepšie bude, keď to nebudeš riešiť... Kašli na to a užívajte si😉....

autor
21. jan 2022

@ailiba ano iba ma tieto myslienky nenechali na pokoji tak som to musela poriesit trocha 😀😀😀

natalis1998
21. jan 2022

Aj ja som mala tento strach.. dala som si 2 dávky. U mna nastal problém po vakcíne skôr v tom že som nemala ovulaciu. Takze môže to mat vplyv na dĺžku cyklu a jeho priebeh… vrátila sa mi ovulacia po pól roku cca.

ailiba
21. jan 2022

Chápem, ale toto ti naozaj nepomôže. Ver, že bude všetko v poriadku🙏. Ak niekto aj napíše, že mal problém otehotnieť.... Iba sa budeš stresovať. Ľudský organizmus je veľmi komplexný, nikdy nevieme, čo na čo vplýva, ale jednoznačne vplýva psychika na otehotnenie. Držím palce, nech sa vám za darí čím skor💗

janula12345
21. jan 2022

Ako citas, vacsina otehotnela po ockovani celkom rychlo, aj napriek predoslej dlhsej snahe... z toho cyplyva, ze never hoaxom a daj sa zaockovat.. a mozno aj hned otehotnies. 😁 ... inak zaujimave, ze nikto nedal hoax typu ockovanie zvysuje plodnost. A pritom som uz pocula aspon 10 takychto prikladov, kedy sa dlhsie snazili a po ockovani sa zadarilo. 🤷‍♀️

hanka50
21. jan 2022

Ano, sme ockovani a ano,som treti krat tehotna 🙄 nechcene mimochodom😁 aj po tabletke po😊

autor
21. jan 2022

No zatial to tu v diskusii fakt vyzera ze ockovanie s plodnostou nema nic spolocne aj ked viem ze kazdy organizmus je iny 😊

nique
22. jan 2022

Pozri kolko parov je neplodnych bez ohladu na ockovanie. Chapem Ta, ked som mala 25r, brala som antikoncepciu. Na forach som citala, ze dlhodobe uzivanie sposobuje neplodnost. 7r som to mala v hlave. Po svadbe som dieta chcela, ale nepodarilo sa. Snazili sme sa 6r. Bolo to antikoncepciou??? Neviem, asi nie. Riesili sme umele oplodnenie. Na SK su 4 kliniky a plne cakarne. Nam sa to podarilo na 1x, inym vobec. Druhe dieta prislo uz same. Je to niekde vo hviezdach. Takze ockovania sa neboj. Skor sa obavaj, ze deti budes chciet ako ja az po 30tke a to uz bide tazsie ako v 20tke. Drz sa!

alexandra2468
22. jan 2022

Aj ja, aj moj manzel sme ockovani. Otehotnela som na prvy pokus. Som v 19tt a chystam sa na 3. davku

babyjune
22. jan 2022

Ja som otehotnela cca tyzden po druhej davke. Muz bol v tom case uz 3 mesiace plne ockovany. Takze neplodnost vakcina asi nesposobuje.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre