Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
24. máj 2009

baby je velke mnus ked som do kysnuteho cesta nedala vajko?

nathali
24. máj 2009

cipi presne tak ani ja by som nemohla ked uz tak si adoptovat ale nie takto!to musis mat silnu volu dat dieta potom niekomu inemu 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

cipsinka
24. máj 2009

nely ja ti neporadim kysnute cesto som este nerobila 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nathali tak tak uuuuplne s tebou suhlasim 😉 😉 😉

nelynka
24. máj 2009

ale ked je na to niekto zvyknuty ako zuzka je to o inom

zuzanockamt
24. máj 2009

baby, ved nerobte z toho dramu ... ja ako ucitelka mam od toho trosku odstup ... je to vlastne podobna praca ako vychovavatellka v DD, len mas dieta alebo deti doma
nely ... moja mama nikdy do kysnuteho nedavala vajicko a bolo vsetko v pohode a svokra zase vzdy dava 😅

nelynka
24. máj 2009

tak moja mama vzdy dava ja som teraz nemala tak som nedala, tak uvidim co to urobi hehe 😀

cipsinka
24. máj 2009

zuzi nikto z toho nerobi dramu ale myslim si,ze je rozdiel ucit deti v skole 8 az 10 hodin a hotovo a je rozdiel s dietatkom zaspavat citat mu rozpravky,dat mu pusku na dobru nocku ja by som bez toho nezaspala keby som mala babo 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,mozno som divna

nathali
24. máj 2009

nel a co ide dobre robit?????????? daj nejaky dobry napad 🙂

zuzanockamt
24. máj 2009

cipsi ... nie si divna 😉
nely ... neboj, podaria si ti tie buchty aj bez vajicka, ale je pravda, ze s vajok su take chutnejsie

nathali
24. máj 2009

noo ja neviem ja keby som mala doma babo tak si nan zvyknem a nevedal by som si urobit odstup

cipsinka
24. máj 2009

baby ja cely den len zerem 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 nic normalne som do ust este nedala len same somariny a to kazdych desat minut,joooj este ze od zajtra zacina masaker 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
24. máj 2009

nathali som si teraz mrkla blizsie tvoju foto a si tam riadna kocka strasne mi takto pripominat tu playmate Evu Cifrovu 😅 😅 😅 😉 😉 😉 😉 😉 😉

nathali
24. máj 2009

to vies to su take dni ze stale musis nieco mat v ustach preto nosium vsade zuvacky 🙂

zuzanockamt
24. máj 2009

nat ... ja by som nechcela babo, chcela by som väcsie uz, tak od troch rokov, aby som mohla chodit aj do svojej prace a ono by chodilo do skolky ... keby si pracovala s detmi a mala taku pracu, tak si dokazes urobit ten odstup
cipsi ... potom daj vediet ake budes dosahovat uspechy, mozno to potom bude motivovat aj mna 🙂

cipsinka
24. máj 2009

no zuzi budem ta informovat,snat sa nejake ti uspechy dostavia 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
24. máj 2009

cipsi neboj len papaj a hlavne by si mala pojest setky sladkosti dneska aby ta nematali potom 😀 😀 😀 😀 😀

nat idem skusit buchty napare urobit 😀 😀 😀

cipsus, tak ja idem s tebou, zistila som ze mam doma este kilo jablk a nejake drobnosti co sa diety tyka jesto tiez..xixi..kym vydrzim vydrzim..
rano pomerame, hodime kila jedna druhej a ide sa na to 😀

cipsinka
24. máj 2009

nathali aj ja by som nosila zuvacky ale bojim sa o blomby 😅 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
24. máj 2009

jasne, ze dostavia, ved ak ides upravovat aj stravu a k tomu das este aj pohyb, tak to pojde ... ja som uvazovala nad 90-dnovkou znovu, ale sa mi to velmi zle organizuje kvoli praci 🙄

nelynka
24. máj 2009

cipsi vies kolko ich mam ja a bez zuvacky sa nehnem, musim mat vzudycky nejaku v ustach ked som prec a duplom po jedle som manik na to 😀

cipsinka
24. máj 2009

nely tie kila radsej vynechame to si kazda radsej napise do dennicka a budem hlasit iba stratene cm a kg dobre??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
24. máj 2009

inak ja zuvacku zujem v kuse a plomby drzia v pohode, este ani jedna nikdy nepustila

nelynka
24. máj 2009

dobre ako chces 😀 😀 😀

cipsinka
24. máj 2009

ja papam mentolove cukricky 😅 😅 😅 😅 😅 .minule presne pred rokom asi dva dni pred odletom mi vypadla blomba lebo som zula zuju a ked mi to zubarka robila skoro som vyskocila z koze tak od vtedy zuvacku ani vidiet nechcem 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
24. máj 2009

nely aj ja mam iba zlty melon skor mam dost zeleninky uz aj brokolicu som si kupila a to uz je vazna vec 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
24. máj 2009

tak ja s tym problem nemam a ani som nikdy nemala, klop klop
ale to ja zujem tak ze kym ju rozzujem tak zujem a potom uz si ju len prehadzujem v ustach na chut 😀

zuzanockamt
24. máj 2009

niektorym ludom vraj plomby dobre nedrzia, tak to zavisi asi od toho, mne nastastie drzia dobre

nelynka
24. máj 2009

nooo ja nakupim tiez ale az na vyplatu zatial budem chalovat co dom da hehe 😀
a ked neda nic budem drzat post..

inak som uz jedla tento rok melon bez kostiek, ako 50kc za kilo ale stalo to zato...uuplne paradny bol 😀

cipsinka
24. máj 2009

nely a s tymi sladkostami nie si daleko od pravdy po dnesnom dni to uz mame riadne vytriedene draheho porazi ked zbada ten minus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

Teraz som si urobila vodu s citronom a aj tak mam kramy tak mi aspon trosku zoslabnu 😉 😉 😉 😉 😉

nathali
24. máj 2009

aj ja mam blomby ale zuvacky proste musim baby ak idete cvicit idem s vami ja nemozem sama lebo to nie je ziadna motivacia a potom m a to rychlo prejde hmmm buchticky tie mam rada ale uz sa musim so sladkym krotit

zuzanockamt
24. máj 2009

baby, zatial sa s vami rozlucim, idem sa trosku zuslachtovat, ako vzdy v nedelu, vlasky umyt, francuzsku manikuru na nechty spravit a potom este treba pozehlit a idem draheho skusit vyhnat umyt riady, som zvedava, ci sa od tej telky odlepi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre