• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
dobru noc aj tebe ... ja idem kukat Tv a potom do postele
26. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No Zuzi, sla som sa troska "pohrat", ze kym prides a ty uz na dochode :confused:
26. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak uz mi ide panelak, tak sustredene sledujem :grinning: ... a potom musim ist spat, lebo rano musim ist na 7:30 do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... co je pre mna dost skoro :sweat_smile:
26. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja uz teraz vecer pocitacu moc nedavam, len som sa prisla rozlucit, pojdem sa uz chystat do prace.

Tak dobru nocku :slight_smile:
26. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Juuj, no mne ta unava vcera musiela riadne udriet do hlavy. Ze do prace :grinning: :grinning: :grinning: To malo byt do postele :sweat_smile:
27. máj 2009 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leze chlap po poušti naprosto vyčerpanej žízní a potká beduína na velbloudu.
"Prosím vás, mohl bych vás poprosit o trochu vody?"
Beduín na to: "Musím vás zklamat, ale bohužel vodu nemám. Kdybyste si ale ráčil koupit kravatu, tak tu bych měl!"
"Kravatu nechci, já mám žízeň a chci vodu!" - "Bohužel vodu nemám."
Chlap se plazí dál a je stále více vyčerpaný. Najednou se před ním objeví malý beduína a tak se ho ptá:
"Chlapče prosím tě, nedal bys mi trošku vody?" Ale chlapec na to odpoví:
"Nemám, ale nechtěl byste si koupit kravatu?"
To už je chlap naštvaný a křičí: "Já nechci kravatu, sakra, já chci jenom trošku vody!" - "Tak to nemůžu sloužit, pane."
Za chvilku se chlap doplazí do oázy, zajásá a hrne se rovnou do baru. Už od dveří volá na barmana: "Dal bych si, prosím sklenici vody!"
- "Promiňte, pane, ale bez kravaty vás nemohu obloužit!"
27. máj 2009 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ste sa bavili o kramoch tak ja mam hrooooooooooozne silne prve dva dni,cize tiez si davam velky tampon a este pre istotu volzku ale potom uz iba tamponik a citim sa fajn :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .

No a dalsia tema boli nakupy tak ja rada nakupujem a nakupujem dost a nepozeram ani na cenu ked sa mi nieco paci sup ho do kosika a hotovo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teraz ako nerobim tak sa trosku krotim ale ked som robila tak to bolo super,ale ani teraz neotalam drahy ma vzdy na nieco spracuje,je to zlaticko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2009 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj cipsus ako si sa vyspinkala?
27. máj 2009 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Cipsus :slight_smile: Takze ty taka nakupcicka? :confused: :sweat_smile:

MS je uz tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zaspavala som nadopovana dvomi ibalginmi, sice vtedy este MS nikde, ale krce riadne, k tomu vlozka "na dobru noc" a bolo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2009 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nely, ahoj, ako sa mas?
27. máj 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj riana...vpohode a co ty?
27. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nebyt MS, tak by bolo super...
27. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja ja mam ale som rada ze dosla len aby do piatku pekne zoslabla, nic viac si neprajem :grinning:
27. máj 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj nely vyspinkala som sa fajn a co ty??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

riana ako tak na to pozeram mame presne rovnake kramy aj bolestive a aj silne :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Baby ja nikdy kramy nedostavam na den presne a teraz mi vychadzali presne den pred odletom a som sa utesovala juchuuu ved aj tak mi vzdy meskaju aspon 3 -4 dni a drahy neboj to ako zakon zchvalnosti ti pridu presne a baby by ste neverili oni naozaj PRISLI :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: tak som letela s dvojdnovimy kramamy ale nastastie ma brucho bolelo vnoci,cize pocas letu bola pohoda,ale aj tak nie??Je to riadne svinstvo,ze prisli nacas :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
27. máj 2009 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nely preco tak upenlivo chces aby do piatku zmizla mrcha???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ja uz od vcera nemam tak sa tesiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2009 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cipsi, ja si teraz meriam aj bazalku, uz druhykrat sa mi stalo, ze som takmer 2 tyzdne dopredu vedela presne den, kedy to dostanem :grinning:
Ak sa nestane nejaky zazrak, tak takto o mesiac mam ist na 5 dni na chatu a podla vsetkeho si to tam odbijem celymi kramami :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nuz co, predavkujem sa tam ibalginom, donesiem tony vloziek a tamponov a bude fajn :grinning:
27. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dnes mam draheho v praci :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a zas som samucka ale chcela by som dnes nieco poupratovat,lebo odkedy sme prisli z dovolenky sa mi nic nechce :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
27. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riane neprijemneeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,joooj my zeny to mame take tazke :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cipsi, tak hor sa do upratovania. Potom ti ten cas bude rychlo letiet :wink:
27. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde je nely???? :confused: :confused: :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ozik nely co si si vcera navarila vramci dietky???Ja si idem dat teraz na ranajky jahody mnaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2009 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsi pretoze v piatok idem do CARu na vysetrenia ohladne toho darcovstva a asi by mi sono neurobila keby som mala silne kramy, neviem..nechcem to zbytocne setko prekladat nech to je cim skorej.. :wink:
27. máj 2009 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsi nenavarila som si nic..dneska zase hladovka :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne leti aj pri vas ten cas rychlo ked s vami konikujem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,alebo ked citam knizku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teraz citam uzasny roman,ze sestry od Danielle Steelovej a potom sa chcem vrhnut na tu rodicovstvo je veda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2009 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: To akoze vobec nejedavas???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
27. máj 2009 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsi ale jedavam, jeden jogurt mi celkom staci, nejaky mam stiahnuty zaludok..
a este tam mam kapustickovy salatik a mm dostane hrachovu polievku na veceru s opekanym starym chlebom :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nely tak ty budes stihlunka ani dietu nemusis drzat :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
27. máj 2009 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cipsi a to mi este s rehotom priatel povie, ze aj on by si chcel aspon raz take kramy vyskusat. Ze urcite to je pohoda. A pritom vie, ake to ja mam perne kazdy mesiac (a niekedy si to stihnem odkrutit aj 2x do mesiaca... :confounded:). Toz chlapi :grinning:
27. máj 2009 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to moj sa mi veru nerehoce on ma vzdy chudatko lutuje a vzdy mi povie joooj keby som si to mohol odbit za teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nely no ja by som nevydrzala o jednom jogurte teraz ranajkujem jahodky s bananikom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cipsi alebo chytim zaludocne vredy a budem rada :grinning:
No ked uz tu tak debatite o dietach. Este jedna vyhoda/nevyhoda MS. Aj ja teraz drzim dietu - nechtiac. Prve dva dni toho dam do seba menej ako 2-rocne deculo. Skor by som to prirovnala k hlaodvke. Co ja budem robit, az budem tehotna? Asi zit so vzduchu :unamused:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok