Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
26. máj 2009

dobru noc aj tebe ... ja idem kukat Tv a potom do postele

riana12
26. máj 2009

No Zuzi, sla som sa troska "pohrat", ze kym prides a ty uz na dochode 😕

zuzanockamt
26. máj 2009

tak uz mi ide panelak, tak sustredene sledujem 😀 ... a potom musim ist spat, lebo rano musim ist na 7:30 do prace 😝 ... co je pre mna dost skoro 😅

riana12
26. máj 2009

No ja uz teraz vecer pocitacu moc nedavam, len som sa prisla rozlucit, pojdem sa uz chystat do prace.

Tak dobru nocku 🙂

riana12
27. máj 2009

Juuj, no mne ta unava vcera musiela riadne udriet do hlavy. Ze do prace 😀 😀 😀 To malo byt do postele 😅

riana12
27. máj 2009

Leze chlap po poušti naprosto vyčerpanej žízní a potká beduína na velbloudu.
"Prosím vás, mohl bych vás poprosit o trochu vody?"
Beduín na to: "Musím vás zklamat, ale bohužel vodu nemám. Kdybyste si ale ráčil koupit kravatu, tak tu bych měl!"
"Kravatu nechci, já mám žízeň a chci vodu!" - "Bohužel vodu nemám."
Chlap se plazí dál a je stále více vyčerpaný. Najednou se před ním objeví malý beduína a tak se ho ptá:
"Chlapče prosím tě, nedal bys mi trošku vody?" Ale chlapec na to odpoví:
"Nemám, ale nechtěl byste si koupit kravatu?"
To už je chlap naštvaný a křičí: "Já nechci kravatu, sakra, já chci jenom trošku vody!" - "Tak to nemůžu sloužit, pane."
Za chvilku se chlap doplazí do oázy, zajásá a hrne se rovnou do baru. Už od dveří volá na barmana: "Dal bych si, prosím sklenici vody!"
- "Promiňte, pane, ale bez kravaty vás nemohu obloužit!"

cipsinka
27. máj 2009

ahojte baby 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ste sa bavili o kramoch tak ja mam hrooooooooooozne silne prve dva dni,cize tiez si davam velky tampon a este pre istotu volzku ale potom uz iba tamponik a citim sa fajn 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 .

No a dalsia tema boli nakupy tak ja rada nakupujem a nakupujem dost a nepozeram ani na cenu ked sa mi nieco paci sup ho do kosika a hotovo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Teraz ako nerobim tak sa trosku krotim ale ked som robila tak to bolo super,ale ani teraz neotalam drahy ma vzdy na nieco spracuje,je to zlaticko 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
27. máj 2009

ahoj cipsus ako si sa vyspinkala?

riana12
27. máj 2009

Ahoj Cipsus 🙂 Takze ty taka nakupcicka? 😕 😅

MS je uz tu 😝 Zaspavala som nadopovana dvomi ibalginmi, sice vtedy este MS nikde, ale krce riadne, k tomu vlozka "na dobru noc" a bolo 😀 😝

riana12
27. máj 2009

Nely, ahoj, ako sa mas?

nelynka
27. máj 2009

ahoj riana...vpohode a co ty?

riana12
27. máj 2009

Nebyt MS, tak by bolo super...

nelynka
27. máj 2009

tak ja ja mam ale som rada ze dosla len aby do piatku pekne zoslabla, nic viac si neprajem 😀

cipsinka
27. máj 2009

ahoj nely vyspinkala som sa fajn a co ty??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

riana ako tak na to pozeram mame presne rovnake kramy aj bolestive a aj silne 😖 😖 😖 😖 😖 😖 Baby ja nikdy kramy nedostavam na den presne a teraz mi vychadzali presne den pred odletom a som sa utesovala juchuuu ved aj tak mi vzdy meskaju aspon 3 -4 dni a drahy neboj to ako zakon zchvalnosti ti pridu presne a baby by ste neverili oni naozaj PRISLI 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 tak som letela s dvojdnovimy kramamy ale nastastie ma brucho bolelo vnoci,cize pocas letu bola pohoda,ale aj tak nie??Je to riadne svinstvo,ze prisli nacas 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cipsinka
27. máj 2009

nely preco tak upenlivo chces aby do piatku zmizla mrcha???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ja uz od vcera nemam tak sa tesiiiim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

riana12
27. máj 2009

Cipsi, ja si teraz meriam aj bazalku, uz druhykrat sa mi stalo, ze som takmer 2 tyzdne dopredu vedela presne den, kedy to dostanem 😀
Ak sa nestane nejaky zazrak, tak takto o mesiac mam ist na 5 dni na chatu a podla vsetkeho si to tam odbijem celymi kramami 😢 😝 😝 😝 Nuz co, predavkujem sa tam ibalginom, donesiem tony vloziek a tamponov a bude fajn 😀

cipsinka
27. máj 2009

Dnes mam draheho v praci ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a zas som samucka ale chcela by som dnes nieco poupratovat,lebo odkedy sme prisli z dovolenky sa mi nic nechce 😒 😒 😒 😒 😒

cipsinka
27. máj 2009

riane neprijemneeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ,joooj my zeny to mame take tazke 😅 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

riana12
27. máj 2009

Cipsi, tak hor sa do upratovania. Potom ti ten cas bude rychlo letiet 😉

cipsinka
27. máj 2009

a kde je nely???? 😕 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Ozik nely co si si vcera navarila vramci dietky???Ja si idem dat teraz na ranajky jahody mnaaam 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
27. máj 2009

cipsi pretoze v piatok idem do CARu na vysetrenia ohladne toho darcovstva a asi by mi sono neurobila keby som mala silne kramy, neviem..nechcem to zbytocne setko prekladat nech to je cim skorej.. 😉

nelynka
27. máj 2009

cipsi nenavarila som si nic..dneska zase hladovka 😀 😀 😀

cipsinka
27. máj 2009

mne leti aj pri vas ten cas rychlo ked s vami konikujem 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,alebo ked citam knizku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Teraz citam uzasny roman,ze sestry od Danielle Steelovej a potom sa chcem vrhnut na tu rodicovstvo je veda 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
27. máj 2009

ahaaaaaaaaaaaaaaa 😉 😉 😉 😉 😉 😉 To akoze vobec nejedavas???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
27. máj 2009

cipsi ale jedavam, jeden jogurt mi celkom staci, nejaky mam stiahnuty zaludok..
a este tam mam kapustickovy salatik a mm dostane hrachovu polievku na veceru s opekanym starym chlebom 😀 😀 😀

cipsinka
27. máj 2009

nely tak ty budes stihlunka ani dietu nemusis drzat 😉 😉 😉 😉 😉 😉

riana12
27. máj 2009

Cipsi a to mi este s rehotom priatel povie, ze aj on by si chcel aspon raz take kramy vyskusat. Ze urcite to je pohoda. A pritom vie, ake to ja mam perne kazdy mesiac (a niekedy si to stihnem odkrutit aj 2x do mesiaca... 😖). Toz chlapi 😀

cipsinka
27. máj 2009

tak to moj sa mi veru nerehoce on ma vzdy chudatko lutuje a vzdy mi povie joooj keby som si to mohol odbit za teba 😵 😵 😵

nely no ja by som nevydrzala o jednom jogurte teraz ranajkujem jahodky s bananikom 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
27. máj 2009

cipsi alebo chytim zaludocne vredy a budem rada 😀

riana12
27. máj 2009

No ked uz tu tak debatite o dietach. Este jedna vyhoda/nevyhoda MS. Aj ja teraz drzim dietu - nechtiac. Prve dva dni toho dam do seba menej ako 2-rocne deculo. Skor by som to prirovnala k hlaodvke. Co ja budem robit, az budem tehotna? Asi zit so vzduchu 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre