Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
27. máj 2009

Baby ☹ 😠 😢

nelynka
27. máj 2009

tu soooom 😝 😀 😀 😀

riana12
27. máj 2009

A mna ste tu nechali samu 😢 😢

nelynka
27. máj 2009

sak som tuuu 😔

riana12
27. máj 2009

No len ste mat u dlho nechali napospas osudu 😝

nelynka
27. máj 2009

nee..
som bola pozret na mojej svadbe a mali tam svadbu moji rodaci jaj ci som sa potesila 😀

riana12
27. máj 2009

Tam som uz nepachla, ani nepamatam 😀

zuzanockamt
27. máj 2009

Ahojte 🙂
teda baby, vy ste toho riadne vela nakvakali dnes ... ani to nemam sancu citat ... sa musite riadne nudit 😀 ... ja som este v praci nejaku tu hodinku a pol ... dnes bude zase hodina nadcas ... len neviem ako si to stihnem do konca mesiaca vybrat
riana ...a ty stihas aj v praci takto konikovat? 😕 ... aaaa vidim, ze si uz prekrocila 1000-ku 😵

nelynka
27. máj 2009

ja tam chodim a teraz som nahodou otvoril ahehe a kukam Revucane sa brali ta som mala dost xi, som im hned zagratulovala 😀 😀

riana12
27. máj 2009

No Zuzi, dneska je vynimocne casu vela 😲
Aj 1000-ku som prekrocila, som si tu zriadila oslavu, akurat ziadna sa mi neprihlasila na to sampano ☹

cipsinka
27. máj 2009

riana tak ulej za jeden ja si dam a my mame flasu jegermaistra tak si mozme dat tiez po jednom 😉 😉 😉 😉

riana12
27. máj 2009

BUUUUUUM (to akoze vyletel stuplik zo sampana 😀)

Cipsi, tak lejeeeeeeeeeeeeeeeeem. Len poriadne ten pohar drz, nech nerozlejem 😀
A rychlo dajte pohariky aj tie ostatne, este mi zvysilo aj pre vas 😀 😀

nelynka
27. máj 2009

riana aj ja pridavam poharik 😀 😀

zuzanockamt
27. máj 2009

fiiiiiiiha ... tu aka oslava ... ja si to pitie nechavam na vikend, chcela by som si s MM sparvit pekny sobotny vecer pri vinku, ak sa bude dat ... akurat varim veceru ... ryza je uz hotova, este sa vari mäsko, co som mala od pondelka v marinade a upiekla som aj linecke kolaciky plnene cucoriedkami - ale tie som kupila mrazene ako polotovar, takze som ich len upikla v rure a pocukrovala a hotovo ... MM isiel zase pomahat bratovi na dom, takze pride az neskor vecer okolo pol deviatej

leatea
27. máj 2009

ahojte..tak sme naspat z vychodu 🙂 bolo super,ale hrozne kratko..maly je hrozne zlaty..sme mu nahucali do hlavy,nech mu rodicia kupia bazen,tak bola sranda..ked prisla mama..tak mama,chcem bazen..a ked dosiel tato..tato,chcem bazen 😀 😀 😀 a cely cas..to je MOJA krsna 🙂

zuzanockamt
27. máj 2009

ahoj lea ... tak to je je fajn, ze bolo super, ved bodaj by nie, ked si bola doma 😉 ... no uz sa vam to krati, o chvilu uz zase letite naspät

leatea
27. máj 2009

ahoj zuzi..no krati..ale zas sa to aspon krati aj v uk 😀 sice este presne nevieme,kedy sa vratime..ale ten pobyt tam sa krati 😀 😀 😀
ako sa mas?

zuzanockamt
27. máj 2009

a ako dlho este asi planujete ostat v UK? ... pocitate to na roky, ci mesiace? ... my sme sa rozhodli velmi rychlo, v podstate zo dna na den a som spokojna, ze sme tak urobili
mam sa celkom fajn, primerane veku, zdravotnemu stavu a okolnostiam 😀

riana12
28. máj 2009

Malý Janko vedel výborne maľovať. V škole namaľoval na zem medzi lavice myš.
Pani učiteľka ju videla a strašne sa zľakla. Do žiackej knižky napísala:
Váš syn dostane dvojku z chovania, pretože namaľoval na zem myš a ja som
sa jej strašne zľakla.
Otec odpísal:
Len mu ju dajte. V nedeľu namaľoval na šporák kundu. Ja som si spálil vtáka a náš dedo hubu ...

(dufam, ze nikoho nepohorsim 😅)

nelynka
28. máj 2009

riana to poznaaam 😀 😀

nelynka
28. máj 2009

cipsusik moj kde siiiii
co dneska varime???

nelynka
28. máj 2009

Tuniakový šalát

Suroviny:

ľadový šalát, 2 rajčiny, 1 červená cibuľa, 1 biela cibuľa, paprika (môže byť viac farieb), 2 vajíčka uvarené natvrdo, 1-2 konzervy tuniaka v oleji

Postup:

Šalát nakrájame na menšie kúsky, rajčiny na kocky, cibuľu na kolieska a vajíčko na osminy. Zeleninu vložíme do misy pridáme tuniaka a premiešame. Vajíčko pridávame na koniec, aby sa nerozpadlo. Šalát nesolíme!

cipsinka
28. máj 2009

ahojkyyyyyyyyyyy,nelus dnes nevarim nic lebo mam ovocny den 😖 😖 😖 😖 😖 😖 ,ale ten tuniakovy salat si odpisem,len neviem aky to je ladovy slalat 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
28. máj 2009

cipsi to je zeleny salato co sa dava do salatov..
xixi neviem ako ti to mam opisat..proste klasicky salat 😀

toto je ladovy salat
http://data.unisite.sk/wobj-data/702/obrazky/27...

cipsinka
28. máj 2009

ahaaaaaaaaaaaaaa uz viem 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
28. máj 2009

zajtra ideme na tyzdenny nakup potravin tak si ho kupim 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ,boze strasne rychlo to ubieha ved uz sme od zajtra tyzden po dovolenke ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nelynka
28. máj 2009

veru rychlo to ide setko...
aj moj mm dneska konecne posledny den v robote a vikend volny, konecne po tyzndi, uz mu vcera sibalo z toho..
premyslam co podnikneme v sobotu... 😨

cipsinka
28. máj 2009

moje zlato ma iba zajtrajsok volny lebo mal volno v utorok a potom ma az na buduci stvrtok 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a to ideme do jednej firmy zaniest zivotopis uz som v nej robila to bola moj uuuuuuuuuplne prva praca tu v Irsku 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ,ale odisla som odtial lebo nam davali vyplaty formou seku a ten sme si museli pol dna po dubline zhanat,cize to mi vrcholne liezlo na nervy,ale uz davaju na ucet tak by som to chcela znovu skusit no uvidime 😉 😉 😉

cipsinka
28. máj 2009

nely a ty kde si zmizla??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
28. máj 2009

nely normalne mam strach preco si sa takto necakane odmlcala to ty nerobis 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,dufam,ze je vsetko v pohode 😕 😕 😕 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre