Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
30. máj 2009

tak mne je jedno,ake pocasie je vonku,lebo pradlo vesiam vzdy len v kupelni, balkon nemame

cipsinka
30. máj 2009

ani my nemame balkon ale vesiam von na zinky a teraz som dala prat vsetky draheho znackove tricka ak jedno zmizne asi ma obsi to su vsetko je srdcove zalezitosti a dost drahe 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
30. máj 2009

neviem preco mi vynechava pismenka 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
30. máj 2009

ahojky 😀 😀

zuzanockamt
30. máj 2009

my tiez mame pred panelokm zinky vonku, ale tam by som to isto nevesala, vlacit to hore - dole po schodoch ... my sice znackove veci nemame, ale aj tak by som sa bala, ze sa moze nieco stratit ... ja to zavesim do kupelne a na druhy den mam suche

cipsinka
30. máj 2009

my to mame na dvore tu by som to isto tiez nevesala pred panela to by som ani hore schodmi nevysla a uz by tam nic nebolo 🙄 🙄 🙄 🙄

ahoj nely

nelynka
30. máj 2009

ahoj cipsus...zuzi...

ako ste sa tu mali vcera?
ja som to nejako nestihala a nestiham ani teraz..
uz mi lezu na city dvaja ludia a uz z nich nevladzem, uz som normalne musela vypnut telefon lebo ona je jak nenormalna 😠

cipsinka
30. máj 2009

ja som tu vecer tiez nebola iba chvilocku,to ti lezu na nervy ti co im mat ist na svadbu??? 😕 😕 😕 😕

cipsinka
30. máj 2009

ja dnes stiham vsetko,lebo som vstala skoro tak uz mam vsetko co som chcela porobene okrem obedu 😉 😉 😉 Nely co ides dnes papat???

zuzanockamt
30. máj 2009

ahoj nely 🙂 ... a kto ti to ide na nervy? 😕
cipsi ... ty drzis tu dietu? ... ja len ked sa uz zle citim, ze som taka nafuknuta, tak si dam tyzden - dva 90-dnovej diety, trosku schudnem, a potom mam zase tradicny rezim 😀

cipsinka
30. máj 2009

zuzi ano drzim ju,len vcera som ,,trosku,,zhresila uuuuzasnym MC Donaldom 😅 😅 😅 😅 😅 ,ale to bola moja jedina vcerajsia strava.ANo 90 dnovku drzim ale nie tak prisne,snazim sa aby som to nebrala ako dietu ale ako moj sposob stravovania,este som dnes ani neranajkovala akosi po tom behani nemam chut 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,ale za chvilocku si idem robit obed 😉 😉 😉

nelynka
30. máj 2009

hej cipsi ti co maju mat svadbu..ona si mysli ze ja som jeho matka a setko risie cezomna ked sa povadia..
uz som dostala nervy a napisala jej ze ona si stale vybera len slova co sa jej pacia a potom aj tak hudie stale dokola to iste..dokola..
a ze ak bude svadba co si myslim ze nebude lebo na svadbu treba vztah ktory oni nemaju nakolko do vztahu patri dovera ktoru nema on a komunikacia ktoru on nevie...tak ze somnou nech nepocita, ja jej toto dsvedcit nepojdem!
a vypla som telefon

zuzanockamt
30. máj 2009

ja to tiez tak beriem ako zivotny styl a anie dietu ... ja som mala dnes na ranajky pecene jablcka so skoricovym cukrom a teraz idem robit cesnakovu polievku a ryzovy nakyp a vcera som mala len mliecne vyrobky na obed a na veceru zase rybky v oleji a paradajkovej omacke
ale na tej foto, co mas v profile vyzeras byt stihla ... sudim podla tvare 😉

nelynka
30. máj 2009

cipsi ja idem robit chinu s hranolkami..kupila som si zeleniku a kuracie prsia a straasnu chut mam na nu uz a nechcem kupovat u cinaka ziadneho bo by som sa napraskala jak prasiatko potom 😀 😀

zuzanockamt
30. máj 2009

nely ... tak to budete mat fajnovy obedik 😉

nelynka
30. máj 2009

zuzi veru bude...uz sa tesiim jak mala..
dneska ideme zase na party co robi radio sa tesim jak mala uz, zase kusok vypneme..

som chcela ze by sli aj ti dvaja, ale tak ekd sa vadia nech sa vadia..

idem este jemu poslat jednu teplu SMS a budem mat konecne pokoj na dusi...

cipsinka
30. máj 2009

zuzi dik,ze ma tak milo sudis podla foto 😵 😵 😵 😵 a to ako som sa teraz pozrela na tu fotku tak tento windows mi nejako rozsiruje tvar 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
30. máj 2009

to je hrozne ja som s drahym vyse pat rokov a nikdy som nikomu nepisala ked sme si vymienali nazory 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,vlastne my sa ani nehadame len si vymiename nazory a mna by ani nenapadlo niekomu to pisat 😕 😕 😕 😕

cipsinka
30. máj 2009

v dnesnej dobe ma kazdy plno svojich problemov a nemienila by som niekoho zatazovat s tymi mojimi 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

zuzanockamt
30. máj 2009

cipsi ... ale niekedy to pomoze, ked sa vyrozpravas

cipsinka
30. máj 2009

mozno ano inym ludom,ale ja sa nemam na co stazovat ja som stastna a ziadne problemy okrem toho,ze nemam pracu nemam 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
30. máj 2009

bola som umyt riad a este poskladat pradlo a naskriabat zemiacky a na dnes mam fajront 😵 😵 😵 😵

riana12
30. máj 2009

Ahojte 🙂 Idem vas na chvilu pozriet. Ale ste to tu dneska riadne rozbehli 🙂

zuzanockamt
30. máj 2009

ved ani ja sa nemam velmi na co stazovat, ale stastnejsia by som bola, keby mal MM pracu a mohli by sme kupit väcsi byt a mat babo ... ale vsetko raz bude, snad 😅
ja som uz dala varit cesnacku a idem robit uz aj ten nakyp, lebo ryza uz vychladla, tak mozem vyslahat vajicka a sneh

zuzanockamt
30. máj 2009

ahoj riana 🙂

riana12
30. máj 2009

Ahoj Zuzi 🙂
Ja som dneska bola hore uz asi 5:15, pozrela som si nejaky serial, mrkla som tu a potom ma este schytil spanok. Vcera som sa este od dopoludnia citila ako uplna skapacina, vsetko ma bolelo 🙄. Ale uz je to lepsie.

A akaze je tu aktualna tema? Bo tu vlastne rozoberate tych tem niekolko 😕

cipsinka
30. máj 2009

idem ja na tie zemiaky lebo hlad sa blizi nezadrzatelnou rychlostou 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
30. máj 2009

riana ... no asi nejaka jedna tema nie je ... len tak vsetko mozne 😀

riana12
30. máj 2009

No cislo 1 je tu tusim jedlo 😀 😀

nelynka
30. máj 2009

cipsi aj ja sa rada vystazujem ale necama od cloveka ze ten problem bude riesit za mna ako to caka ona 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre