Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
28. máj 2009

Budes fesanda 😵 😀

leatea
28. máj 2009

no ak sa podari,tak aj mozno 😀 😀 😀

riana12
28. máj 2009

Ja som si takto vcera robila nechtiky 😀 Ale uz som si ich stihla onicit 😝. Stale sa niekde musim prstami rypat 😀

riana12
28. máj 2009

No ja uz aj pojdem do postele.
Dobru nocku 😉

nelynka
28. máj 2009

ahojte
idem vam len poriat dobru nocku, teraz sme prisli z nakupu, boli sme adnut este na kafe, kus pokecat..sme sa nasmiala nam obom hrabalo..
zajtra ideme rano do toho centra tak drzte palce..potom ozvem ked prideme domov..

tak dobru nocku papa

leatea
28. máj 2009

no ja sa s tym este stale trapim..robim si tam aj vzor..a akosi neviem aky si mam dat 😕
pekne sny prajem..ja este pobudnem hore..

riana12
29. máj 2009

Lea a hodis foto nechtikov? 😉 😅

riana12
29. máj 2009

Prídu dvaja opití do bordelu a bordelmama má iba jednu pracovníčku. Rozmýšľa. Tomu menej opitému dám živú a tomu druhému nafukovaciu. Keď sa potom zídu tak ten čo mal nafukovaciu hovorí druhému:

"Počúvaj, ja som sa asi miloval so strigou, lebo keď som ju kusol do riti tak vyletela von oknom."

😅 😅 😅

riana12
29. máj 2009

Haloooo 😲

zuzanockamt
29. máj 2009

Ahojte 🙂
a tu zase nikoho ... nejako to tu upada 😕 😅

cipsinka
29. máj 2009

caute 😵 😵 😵 😵 😵 ja som nemala cely den pocitac ste mi chybali 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
29. máj 2009

ahoj cipsi ... konecne sa tu aj niekto za cely vecer objavil 😉

cipsinka
29. máj 2009

ja by som sa aj objavila ale drahy bol menit windows tak zurim,lebo nie som na tento zvyknuta 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzanockamt
29. máj 2009

no zvyknes si neboj sa 😉 ... my sme tiez menili na mojom NB v septembri, lebo sme tam mali vistu, ale ja som ju nechcela, tak mi to svagor preinstaloval

cipsinka
29. máj 2009

aj my sme mali vistu a teraz mame windows XP Profesional ale pride mi taka zastarala vista bola riadne pomala,ale toto mi pride ako z roku pana,dufam,ze si na to rychlo zvyknem 😖 😖 😖 😖 😖

zuzanockamt
29. máj 2009

tak ja mam tiez XP Profesional a v poho ... nevadi mi nic na nom

cipsinka
29. máj 2009

ved v podstate ani mne nic nevadi len si musim zvyknut a som bola nasrata na draheho lebo bol pol dna prec a to ma posledny den volno tento tyzden potom uz iba na buduci tyzden vo stvtrtok,ale teraz seka dobrotu akoby neviem co spravil 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
29. máj 2009

tak ja sa s MM vidim len rano a vecer cely tento tyzden a aj cez vikend bude prec, no ale co uz narobim ... vycitat mu to nejdem, lebo chodi bratovi pomahat na dom a ja som v praci, tak len vecer okolo deviatej sme spolu

cipsinka
29. máj 2009

takze tiez nic moc,co?? 😒 😒 😒 😒 Ale tak z niecoho sa zit musi 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
29. máj 2009

no ale MM teraz nezaraba nic ... ved nebude predsa chodit bratovi pomahat za peniaze ... zarabam len ja zatial

cipsinka
29. máj 2009

no ved ano tak som to myslela,ze robis a preto nie si s nim,to mi je jasne,ze nebude od brata pytat peniaze 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
29. máj 2009

no a zajtra uz o osmej ma byt u neho, som zvedava, kedy sa vrati, chcela som spravit peknny sobotny romanticky vecer, ale asi aj tak dostanem uz MS, tak ma ani nebude mrziet, ked z toho nic nebude

riana12
30. máj 2009

Breeee raaaaaaaaanko spachtosky 😀
Ale idem ja este pokracovat v mojom zimnom spanku 😀 😀 😀

cipsinka
30. máj 2009

ze spachtosky pssssss 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 ja som uz od siedmej hore bola som s drahym na zastavke co je od nas asi jeden a pol kilometra tam s nim sme sli rychlou chodzou a ked som sla naspat sama tak som si to miesala s behom ale nevlaaaaaaaaaaaadzem som na cely den odrovnana a to som dat este prat a pracku mame uplne na dolnom poschodi a my byvame uplne na hornom,cize dnes mam rozcvicky az az 🙄 🙄 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
30. máj 2009

tak ja sa radim medzi spachtosky ... vstavala som az okolo pol desiatej, aj ked prvy raz som vstala uz o pol siedmej, ked MM, ale ked odisiel, tak som este znova zaspala ... teraz kukam priatelov na markize a potom idem upratovat a varit cesnacku a palacinky a zehlit este mi treba 😝

cipsinka
30. máj 2009

zuzi ale ty si to mozes dovolit ty cez tyzden skoro vstavas 😉 😉 😉 😉 😉 Inak ahojky

zuzanockamt
30. máj 2009

cipsi ... niekedy aj cez tyzden vstavam neskor, zalezi co ma caka v praci, ja mam pohyblivu pracovnu dobu, v pondelok idem az na desiatu, lebo tam musim byt az do siestej vecer, ale v piatok som musela ist z domu uz o siedmej 😝 ... prave som sa rozhodla, ze namiesto palaciniek bude ryzovy nakyp, to je lepsie a je s tym aj menej prace ako s palacinkami 😀 ... a aby som aj ja nezabudla, ahoj cipsi 🙂

cipsinka
30. máj 2009

joooj baby my tu tieto tri dni mame takeeeeeee kraaaaaaaaaaaasne pocasicko,ze si ani nepripadam,ze som v Irsku,naozaj nadhera a tepluuuucko 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

zuzanockamt
30. máj 2009

tak cipsi, u nas je teda presny opak, rano boli len tri stupne a dazd, teraz uz sice neprsi, ale je pod mrakom a len 12 stupnov 😝

cipsinka
30. máj 2009

cooooooooo???????????? 3 stupne??? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 bOZE BY som zamrzla 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,dufam,ze taketo pocasicko ostane aspon mam vsetko poprate a poschnute za 15 minut mi konci pracka tak pojdem vesat 😎 😎 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre