• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
nely kedy pofotis zahradku??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus neviem...ked prestane prsat konecne, leje uz 3dni jak pridrbane..
vcera sme kupili foliu na bazen a samozrejme sme prisli potom domov a snurka z folie vytiahnuta a Deny si ju veselo obkusoval :grinning: :grinning:
tak musime ist kupit novu snurku ale sme prisli na to ze nemame filtraciu k bazenu tak neviem ako to bude..chlorovanie tam mozme sypat ale prd z toho ked neni filter :angry:
30. máj 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... a aky mate velky bazen?
30. máj 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi priemer 3.92m okruhli na vysku 92cm
30. máj 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som nasla teraz na nete lacku klasika filtrovu nie pieskovu za 600kc takze pohoda...
30. máj 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ... tak to aj dost
30. máj 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni ked si vezmes ze filtrova stoji cez 2000kc
30. máj 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som myslela dost akoze dost vely bazen :wink:
30. máj 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj :grinning: :grinning:
ja som myslela ze draha filtracia :grinning: :grinning:

hej hej ako vpohode..ale na plavanie to neni :grinning: :grinning:
ale staci, kym nie je na novy :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na plavanie nie, ale ked budu horucavy, tak to budete mat super :wink:
30. máj 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ti poviem, uz som testovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dala som plastovu stolicku dnuka a tam som si sadla jaaaj to bola lahoda zuuuzo :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nebolo ti este zima potom? ... bolo uz sice riadne teplo posledne dni,ale aj tak :confused:
30. máj 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
zelam vsetkym peknu nedelu :dizzy_face: ... aj ked s pocasim to tak nevyzera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
31. máj 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako sa dnes mate? U nas je zase nanic pocasie :rolling_eyes:
31. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj riana ... aj u nas je hnusne, iba 10 stupnov vonku ... zacnem o chvilu chystat obed a poobede sa este uvidi co podnikneme
31. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj holky ani u mna neni pekne pocasie ale co uz a co inak ako sa mate???????????
prisla som len na skok musim dnes do prace :(
31. máj 2009 o 12:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte rebeky,

uz som tu nakuk rano ale tu ani nohy :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: U nas je kraaaaaaaaaaaaasne a teplucko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
31. máj 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi :tak si ho pekne uzivaj a hlavne nazariekni to my vsetky tu mame hnusne pocasie a radi sme sli von ale ked je take pocasie tak sa cloveku ani nechce noo aspon mne nie a kto vlastne si ked tam mas tak kraaaaaasne???????? :slight_smile:
31. máj 2009 o 12:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ... tak to ti teda zavidim trosku to poacsie, ale zase tam u vas to je skor vynimka ... poznam z vlastnej skusenosti ... a neda sa to porovnat s tym tepluckom, co byva u nas :dizzy_face: ... ale ja dufam, ze aj tu sa to coskoro zlepsi
31. máj 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali som v Dubline :wink: :wink: :wink: :wink:

zuzi to je jasne,ze sa to neda porovnat s tymi tropami co byvaju u nas v auguste ale toto je ostrov obklopeny morom a ocenanom,cize tu ani take tropy byt nemozu je tu vlhkejsi vzduch co nam vyhovuje aspon vieme dychat nie ako ked sme v lete na SVK tak iba bohujeme od tepla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne cipsi, kedze je to ostrov, tak je tam ina klima nez u nas doma ... my, ked sme zili v UK, tak som si nevedela vynachvalit ako sa mi dobre dychalo, ani ma hrdlo nebolievalo ako doma ... ale zit by som tam uz nechcela ... radsej sa budem varit v tom teple doma :grinning:
31. máj 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi nieco v tom vzduchu naozaj je,ja mam od malicka velmi oslabenu imunitu co sa prejavovalo hlavne tym,ze do pol roka som mala aj 2-3krat herpes na ustach a stale som bola chora v Dubline sme uz cez dva roky a zatial som herpes nemala a ani som nebola nejako velmi chora.Teraz ako sme sa vratili zo SVK tak uz tam som citila,ze sa mi nieco vyhadzuje na pusine a bol to taky maly opar ale nastastie bol iba malicky a to sme na SVK boli len necele tri tyzdne a uz sa to prejavilo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ALe ani ja by som NIKDY nemenila moju rodnu zem za Irsko,proste na SVK som sa narodila a to je moja srdcovka a vychovavat moje deti a zit s mojou rodinkou chcem jedine tam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne stacilo zit v UK 8 mesiacov a povedala som si nikdy viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si varit obed,snazim sa jest v rovnakych intervaloch ako mi to odporucila evit a vcera som nemala ani veceru nejako som na to zabudla :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
31. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme uz skoro po obede ... nejako extra som dnes nevarila ... ostala cesnacka od vcera a spravili sme si len makarony s omackou a so syrom ... este mam chut na nejaky kolacik poobede, ale neviem, ci budem piect alebo niekam vybehneme
31. máj 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez uz po obede a dnes som nemusela varit ja ale varil priatel :grinning: :grinning: tak ja este odychujem kym pojdem do prace a co mate na plane vy????????????
31. máj 2009 o 13:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali ... kedze je tak hnusne vonku, tak asi len doma budeme, mozno len skocime niekam na kavu a kolacik a vecer este budem asi zehlit ... a ty co mas za pracu, ked musis aj v nedelu ist? :confused:
31. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi my kedze nemame zatial ziadne zavazky na SVK a situaci vramci prace je taka aka je tak tu este chceme zotrvat,zatial zaraba len drahy ale vieme z toho usetrit a este si aj dobre zit a pokupit si na seba co chceme,cize aaaaaaabsolutne nelutujeme ja sa potom nechcem trapit,ze kde budeme byvat a co dat dietatu do ust a tu hracku mu nemozme kupit,lebo mi nevyjde na plienky a podobne my si radsej nasetrime tu tie tri roky nas nezaziju aspon vidime svet,more,inu kulturu a podobne,cize som na nas hrdna,ze v 20 rokoch sme sa samy vybrali do sveta a v 23 mame tolko co niektori ani v 30tke alebo aj vyssie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ani my nemame doma ziadne zaväzky, ale ja som bola zo slovenska zvyknuta na uplne inu pracu aj pristup a tak som mala z toho v UK dost dobre depky, preto sme sa aj vratili a hoci MM este stale nema pracu, tak sa tiez nemozem stazovat, ze by sme si zili zle ... dieta zatial neplanujeme, takze my dvaja si vyzijeme uplne v pohode
31. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ziadne depky nemame lebo zatial sme sa nestretli az s takym zlym pristupom a ak by aj tak sa nad tym usmejem a poviem si:,,Sandrus ved ty si tu len pristahovalec kluuuuuuuuud,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
31. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok