• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
dobre ale uz ozaj sa idem pustit do toho obedu,lebo to nebude obed ale vecera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to dost vadilo, aj ked nejaky extremne zly pristup som nezazila ... lenze ked som mala doma tri roky uplne inu poziciu, tak to bolo pre mna dost tazke sa prisposobit niecomu uplne inemu a bohuzial s ami to ani nepodarilo
31. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes ked pride drahy ideme na prechadzku do parku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a dame si zmrzlinku,kedze mam dnes povolene :wink: :wink: :wink: :wink:
31. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem ist do mesta na kolacik, lenze ked je tak hnusne vonku,tak ma to trosku odradza, no uvidime este
31. máj 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas uz zase leje :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam zeleninu tak uz iba cestovninky sa dovaria a hajde papat,som zvedava dokedy u nas vydrzi taketo pocasie potom nastane zlom a bude tu liat mesiac v kuse :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
31. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mas dnes cestovinovy den?
31. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mam ten mam najradsej,lebo milujem cestoviny a koooooooopu zeleninky k tomu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tento den tiez najradsej, ale kvoli tomu, ze vecer sa moze aj sladke :dizzy_face: ... cestoviny som mala aj ja kedysi velmi rada, ale po piatich rokoch na intraku ich uz az tak casto nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby zase ta dietka? A nevravte, ze to dietka nie je :angry:

Ja som sa dneska naladovala domacimi hranolkami. Odradila som mamu od varenia :grinning: :grinning:, ze aj tak brasko je skoro na cely den mimo, druhy brasko vela jedeniu nedava, len aby bolo veeeela mlieka a co sme traja ostali, ze naco nam robit velke vyvaracky. Popapame aj zo vcera a bude nam hej :slight_smile:
31. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... no je to svojom sposobom aj dieta aj urcity sposob stravovania, lebo sa az tak neobmedzujes ako pri klasickych dietach, ale skor sa ucis spravne kombinovat potraviny :wink: ... no tebe, ked si chuda je fajn, ze sa nemusis obmedzovat, ale nie vsetci mame take stastie, ze mozeme jest co chceme a kolko chceme a ostane to bez nasledkov, takze sa musime sem - tam aj potrapit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No len vcera, ked som sa lucila a spomenula dietu, tak sa tu oborili, ze aka dieta, ze to ziadna dieta nie je.
Len som tym v podstate chcela naznacit, ze pomedzi vasu debatu co idete jest, co ste jedli a pod. sa moje prispevky traia s rychlostou blesku, ze sa medzi vas tazko zaradit a pokecat si.
A tento sposob stravovania nezatracujem. V podstate ziadnu dietu. Len mam problem sa zaclenit do debaty...
31. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved tak sa podme bavit o niecom inom ... ja nemam s tym problem :slight_smile: :wink:
31. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved ani ja nemam :slight_smile:
31. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je dobre :slight_smile: ... ako knizky? ... uz si sa do niektorej pustila?
31. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Knizkam odolavam, inak by mi neostalo na ine cas :grinning: Ked sa raz zahryznem, uz nepustim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a kedy sa teda chystas citat? ... ci cez dovolenku?
31. máj 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cez dovcu, co mam uz buduci tyzden, sa budem ucit na poslednu skusku :grinning:
31. máj 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nebude bohvieaka dovolenka :grinning: ... ja budem mat dovolenku az v juli
31. máj 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No povodny plan bol ist na kratku dovcu koncom juna. A dovtedy som chcela posledne 2 skusky stihnut.
Lenze plany sa zmenili, tak mi ine neostava.
Ak sa mi nieco cez dovcu nebude chciet ist robit, vyhovorim sa na ucenie :grinning: :grinning: :grinning: Ja som ale hnusna, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 3 tyzdne dovolenky, tak by som chcela 2 vyuzit v juli a jeden v auguste pred tym ako nastupim zase do novej prace
31. máj 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hej, treba vyuzit, ked je ta moznost :slight_smile:
31. máj 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre raaaanko, Nely :grinning:
31. máj 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tu nove? trosku som docitala dnesok ale nic takze som nic nezmeskala :grinning:
31. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky..tak sa opat hlasim uz z londyna,ktore ma letne pocasicko :dizzy_face:
31. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nejak sme zacali riesit tohtorocnu dovcu, len Zuzka zmizla.
A ty coze v takuto "skoru rannu hodinu hore"? :grinning:
31. máj 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lea. Jeeej, vam sa zije, my tu div ze nie mrzneme :unamused:
31. máj 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana boli sme vcera na jednej party z radia, co moj milenec tam hrava... :grinning: a sme prisli len o pol stvrtej domov, ta sme si schrupli kus dlhsie...
jaaaaj ci bolo supeeeer, boha.. :grinning: :grinning: :grinning:
ja sa idem pomaly chystat, lebo pojdeme ku svokrovcom na navstevu
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok