Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
31. máj 2009

no veru ku veceru to tu v poslednom case nejako upada 😅 ... ja pojdem o chvilu asi do postele, lebo zajtra rano chcem vstat skor, cakaju ma vybavovacky, idem do zdravotnej positovne ohladom rocneho zuctovania a na urad prace sa informovat ohladom profi rodicovstva a potom okolo desiatej do prace

riana12
31. máj 2009

Zuzi, no budes mat nabity program zajtra, drzim palceky 😉

zuzanockamt
31. máj 2009

veru nabity, ale co narobim, treba to vybavit 🙂

riana12
31. máj 2009

hej, to treba. ked si to teraz obehnes, nemusis nabuduce

zuzanockamt
31. máj 2009

tak rocne zuctovanie treba spravit do konca juna, cize najvyssi cas zacat nieco robit ... no a profi rodicovstvo chcem tiez cim skor zacat, ak sa vsetko podari, tak nech mame dietatko cim skor domka 😵 ... ale velmi sa obavam, ze najväcsia prekazka bude byt a kvoli tomu to aj stroskota 🙄 ... ako nakoniec vsetko 🙄

riana12
31. máj 2009

ved uvidis, co ti zajtra povedia...takze rozmyslate intenzivne nad profirodicovstvom? 🙂

zuzanockamt
31. máj 2009

tak zajtra sa este asi nic konkretne nedozviem, lebo to pojdem len informacne ... no ja rozmyslam dost intenzivne a MM suhlasil ... lebo kym sa dozijeme vlastneho, tak to este nejaky ten rocik potrva

nelynka
31. máj 2009

dobry vecer 😀 😀

nelynka
31. máj 2009

zuzi aj ja mam pocit ze jednoizbak bude trosku problem v tomto...

zuzanockamt
31. máj 2009

nely ... mozno to bude problem, ale ja aj tak verim, ze nam to prejde ... mozno som utopista, ale verim tomu, ze sa to podari 😅

nelynka
31. máj 2009

budem drzat palce nech vam to vyjde..

riana12
31. máj 2009

Zuzi, tiez drzim palceky. 😉

mikkyna
31. máj 2009

Ahojík holky 😉 jsem na MK ouplný nováček 😀 tak sem hledala vhodnou diskuzi a narazila na vás..snad nevadí když se přidám 😅

zuzanockamt
31. máj 2009

no mohlo by ... ak nie, tak si uz potom musim pockat len na to vlastne ... inak dnes v noci sa mi snivalo, ze sa mi narodilo dievcatko a taky super porod bol, ziadna bolest nic 😀 ... len som si nepamätala, kedy sa ma sestricka pytala na meno pre malu, ale bola tam so mnou mama a ta povedala, ze uz sa pytala a ze som im povedala, ze to bude Ema a ja som cela zdesena utekala za setrickou, ze ja nechcem Emu, ale Tamaru Ninu a ona, ze uz je neskoro, ze to sa uz neda zmenit ... no sranda 😀

zuzanockamt
31. máj 2009

vitaj mikkyna a napis nieco o sebe 🙂

riana12
31. máj 2009

Babulky, na dnes sa s vami lucim. Na veceru som sa npraskala, nedobre sa mi pri pc sedi, aj vela hodin je, takze radsej uz idem. Majte sa pekne 🙂

zuzanockamt
31. máj 2009

dobru noc riana

nelynka
31. máj 2009

papa riana dobru nocku... 😉

zuzi take sa aj mne snivalo uz velakrat...to tvoje podvedomie dava najavo ze tuzi po dietati...
mne uz sa narodilo dievcatko, potom chlapcek - Tomas a uz sme mali dokonca aj dvojicky v kociku 😀

zuzanockamt
31. máj 2009

nely ... mne sa tieto veci nesnivaju ... ja nejako intenzivne po dietati netuzim ... ale tuto noc sa mi to snivalo preto, lebo som cakala MS, zvycajne mavam cyklus 25 - 26 dni a teraz uz bol 29-ty den a stale nic, tak som zacala mat nejake obavy, ze sa nieco prihodilo ... ale rano uz MS chvalabohu dorazila ... takze kvoli tomu ten sen

mikkyna
31. máj 2009

Ták kde začít 😀 ..za pár dnů mi bude 27let, jsem vdaná - v září to budou 3 roky, ale jinak sme nakousli desátý rok 🙂 , máme chlapečka Matyáška je mu 8 měsíců pryč a rádi bychom mu časem pořídili sourozence, žijeme v Liberci..pro začátek asi fše 🙂 ráda odpovím - pokud vás zajímá něco konkrétního 😀

zuzanockamt
31. máj 2009

tak to si taka stara ako ja, ja mam tiez 27 a som vydata 2 roky a dieta este nemame a ani v dohladnej dobe este neplanujeme ... tak to zavcasu rozmyslate nad druhym, ked maly ma este len 8 mesiacov 😕

nelynka
31. máj 2009

zuzi nemozes vediet o svojom podvedomi...
ja tiez intenzivne po dietati netuzim ale podvedome by som ho uz najradsej mala doma..
podvedomie nedokazes ovladat, je to nieco hlboko ukryte v tebe..

mikkyna a ako si sa dostala na konika?

zuzanockamt
31. máj 2009

nely ... ja som si ista, ze to bolo len kvoli tej MS, lebo ja si momentalne neviem predstavit, ze by som bola tehu a mala ist na matersku ... to fakt nie

nelynka
31. máj 2009

sak ani ja 😉

mikkyna
31. máj 2009

Však plánujeme do budoucna 😉, nechceme mít jedináčka chtěli bychom se začít snažit až budou malému dva roky a pak se uvidí co na to příroda 🙂
..na koníka úplnou náhodou sem se bavila s kamarádkou, že sem chodí mezi těhulky, tak co bych to nezkusila, jinak sem brouzdala na rodina.cz

zuzanockamt
31. máj 2009

keby bol byt a MM by mal pracu, tak v poho, ale takto nie 🙄 ... uz to nechavam na osud a nic a nikoho nikam netlacim 😀 😉

zuzanockamt
31. máj 2009

mikkyna ... tak ja planujem asi len jedinacika do buducnosti, lebo neviem, ci si trufnem na dalsie dieta v neskorsom veku 😕 😅

nelynka
31. máj 2009

zuzi ja ani tak ani tak..

zuzanockamt
31. máj 2009

tak my uz mame navyssi cas vzhladom k veku, ale pokial nebudu podmienky adekvatne, tak sa musi cakat

mikkyna
31. máj 2009

Tak já počítám, že druhého do třicítky stihnu 😀 snad..ale lámat přes koleno to nebudu 😉 tak nějak si říkám do těch 35 by to šlo..pak bych se bála..nejen vývojových vad, ale vůbec všeho okolo..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre