Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
3. jún 2009

cipsi ... ja pozeram zamenu manzeliek na markize ... a MM si uz zvykol, ze stale okupujem NB, tak sa uz ani nesnazi k nmeu dostat 😀

cipsinka
3. jún 2009

aj ja som mala rada zamenu a aj pestunku,ale na nete ide zamena iba na Nove a to mi seka ako slak 😠 😠 😠 😠

nelynka
3. jún 2009

cipsi..tak este lepsie chudak ☹

nelynka
3. jún 2009

zamenu mam rada aj ja, stale podpichnem do stareho ci nechce novu zenu 😀 😀 😀

zuzanockamt
3. jún 2009

tak ja by som do takehoto typu relacie urcite nesla a MM tak isto ... ved si ani neviem predstavit, za by v nasom mini byte mala byt s nim druha zena ... urcite by to tu ziadna nezvladla 😀

nelynka
3. jún 2009

zuzi je to dobra skusenost ako naucit chlapa aby si vazil este viac co ma doma..
ako si si mozno vsimla prave take pary tam chodia, co povecsine maju nejake problemy doma, ci uz komunikacne alebo jednoducho len to ze chla nedokaze tu zenu doma ocenit..

cipsinka
3. jún 2009

ani ja by som do toho nesla nechcela by som ineho chlapa a rodinu aj ked len na tyzden ci ako to byva asi by som sa zrutila to nie je pre mna nie som na to chvalabohu odkazana 😉 😉 😉 😉

cipsinka
3. jún 2009

ano nely ludia si tam chodia riesit svoje partnerske problemy a my to nastastie riesit nemusime no nie??? 😉 😉 😉 😉

nelynka
3. jún 2009

cipsi chodi sa tam na 14dni tusim alebo na 10 teraz neviem presne,,

a asi tak,. my svoje probelmi nemusime riesit na verejnosti..staci ze si ich vyriesime doma 😉

cipsinka
3. jún 2009

nely asi tak 😉 😉 😉 😉

nelynka
3. jún 2009

jaaaj som utahana, dneska sme mali dlllhu vychadzku 😀 😀

zuzanockamt
3. jún 2009

tak ja by som tiez nezniesla cudzieho chlapa 😝 ... my si vsetko medzi sebou vyrozpravame, niekedy sa sice nezhodneme, ale to je predsa vo vztahoch normalne 😉

cipsinka
3. jún 2009

ja toho mojho chlapa Milujeeeeeeeeeeeem,on je taky zlaty vysiel zo sprchy a hovori,ze kludne si kecaj s babami ved zajtra sa mi budes venovat cely den,viem,ze mas dnes tazky den,no nie je uzasny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
3. jún 2009

cipsi je to zlaticko 😵 😵 😵 😵 😵

ja by som mozno cudzieho chlapa v dome zniesla, len by som nezniesla cudziu zensku pri mojom chlapovi, ja som prilis ziarliva na taketo veci a prilis si chranim co je moje...nerada sa delim o take veci ktore patria len a len mne a nikomu inemu 🙂

cipsinka
3. jún 2009

baby vedeli ste o tom,ze najvyssia zena sveta je cinanka 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ja som skoro z noh spadla ved cinania sa zaraduju medzi najmensich ludi na svete,to je paradox,ze??? 😲 😲 😲 😲 😲

zuzanockamt
3. jún 2009

aj ja som unavena, lebo som vstavala uz 5:45 😝 a zajtra tiez dost skoro 6:15 😝 a MM ma bol pockat pred robotou a isli sme na zmrzku a potom sme si este domov kupili nanukovu tortu 😵 ... aspon dnesne poobedie sme boli trosku viac spolu, lebo zajtra ide zase bratovi pomahat a v sobotu idem ja k nasim a on asi znova na dom

zuzanockamt
3. jún 2009

ja nejako extra ziarliva nie som a viem, ze MM by ma len tak lahko nepodviedol s inou

cipsinka
3. jún 2009

ani ja by som nezniesla cudziu zensku pri mojom milacikovi asi by som jej oci vyskriabala ja som ziarlivka ako svet on je iba moj,moj,moj 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
3. jún 2009

treba si aj trosku volnosti dopriat 😉

nelynka
3. jún 2009

cipsi ee to som nevedela..

som zvedava dokedy budem dneska kuvikat..vcera este 2hodin v noci a ja ne a ne do postele, sa mi nechcelo nijak ale uz som nemala co robit ta som sla..a o 9h uz som bola hore.. 😀 😀

cipsinka
3. jún 2009

aj ja viem,ze ma nepodvedie ale to je vo mne ja neviem preco 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
3. jún 2009

my mame volnosti az az ale aj tak sme najradsej ked sme spolu to je pre nas volnost a relax ja neviem my sme asi divny alebo este siaaaaaaalene zalubeni 😅 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
3. jún 2009

ja som bola na zaciatku vztahu velmi ziarliva, ale uz ma to preslo

nelynka
3. jún 2009

aj ja viem ze ma nepodvedie mohol to uz urobit kolko krat chcel a neurobil, ved naco, ma doma co chce..
preco by to aj robil?
ale zase prilisna volnost niekedy nie je dobra..taky vztah u mna nikdy neskoncil dobre a ja to ani nemam rada, ked neviem kde sa naozaj tula..

cipsinka
3. jún 2009

mna to este nepreslo na moje deti a chlapa budem ako tiger chranit az za hrob 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
3. jún 2009

tak my sme radi aj spolu, ale radi si spravime aj svoj program ... uz na sebe tak velmi nevisime ako kedysi ... ale je medzi nami taka mila spolupatricnost ... nieco take, ze proste vieme, ze patrime k sebe

nelynka
3. jún 2009

aj my najradsej relaxujeme spolu, dost sme od seba ked sme v praci,to uplne staci..
a uzivame si spolu kazdu volnu chvilku..

zuzanockamt
3. jún 2009

cipsi ... ved aj ja si svojho chranim, ale nevisim na nom ako kedysi

cipsinka
3. jún 2009

ved aj ked sme doma na SVK tak tam ma najlepsieho kamarata a kolkokrat mu hovorim,ze chod za Ondrom a aaaale nie pod sadaj do auta a vzdy ma niekde zoberie jemu to jednoducho nechyba keby chcel tak moze ist to by som mu nikdy nezakazala,ze nechod bud tu pri mne a on to vie a preto ma ma tak rad 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
3. jún 2009

moj za kamaratmi a ani na pivo alebo nejake tie klasicke chlapske seansy nechodi ... ani ja nechodim na kavicky a podobne hovadiny, to ideme radsej spolu ... sama chodim jedine k nasim a vtedy si MM robi svoj program ... väcsinou ide na bike alebo k svojim rodicom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre