Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
23. apr 2009

mne to je jedno, mama rada chlapov ktory dobre vyzeraju, byvaly mal 190cm a cez 90-100kc a ja som bola akos kriatok pri nom...ani sa mi velmi nepacil ale bol vcelku dobrak zozaciatku...
moj drahy nie je taky vyziabnuty ako to vyzera, vyzera vcelku dobre...mne sa paci...a od cigariet ho neodhovorim, aj ked velakrat mi uz sluboval ze to skusi obmedzovat ale....bohuzial...

zuzanockamt
23. apr 2009

ja som mala byvaleho podobnej postavy ako moj drahy, mne sa moc vysoky nepacia, ale zase musi byt vyssi ako ja ... tak 10 cm viac ako ja, to staci ... ty si dobra, ze nepacil 😀

nelynka
23. apr 2009

fakt sa mi nepacil..
vyzeral jak obor...eeeeee
moj je o 7cm vyssi a staci to, akurat na opetky a nemusim sa daleko nahynat pre pusu...

evitkamalicka
23. apr 2009

hehe tak ja mam 157 cm a manzel 182 cm

zuzanockamt
23. apr 2009

a preco si s nim chodila, ked sa ti nepacil? 😕 😅 ... ja opätky nenosim, len minimalne

nelynka
23. apr 2009

stary je nervozny lebo mu spadla telka a nemoze pozerat a ani pevna linka nejde ale zaujimave ze internet ide vpohode...

zuzanockamt
23. apr 2009

evit ... riadny rozdiel 😉 ... ja mam 170 cm a MM ma 180 cm

evitkamalicka
23. apr 2009

ja opatky tiez nenosim, necitim sa v nich dobre

mimomu
23. apr 2009

ahojte......nely a zuzi vy mate teda temu......ze muziiiiiiiiii 😉 🙂
u nas nikto nie je,tak som vas dosla kuknut sem

zuzanockamt
23. apr 2009

nely ... tak sa moze aspon tebe venovat ... tak sup za nim 😉

zuzanockamt
23. apr 2009

mimo ... no a co budeme rozoberat, ked nie chlapov ... babo zatial neplanujeme a doma ani ziadne nemame este, tak uz len chlapi ostavaju ... lepsie chlapov rozoberat ako to, ci uz mam ovu alebo este nie a ci mi to meska alebo nemeska

nelynka
23. apr 2009

zuzi ved som ti to uz pisala, lebo bol zozaciatku zlaty, ako myslim nie pekny, ale mily, pozorny a dobry v posteli..ale potom ma to uz prestalo bavit ze daval neustale predost kamaratom predomnou a nakoniec ma aj tak podviedol a zacal chodit s druhou..a ta ho ma na haku, ta mu dovoli setko..xixi..ale su z jedjen dediny tak mozu byt kedykolvek spolu..my sme spolu mohli byt len cez prazdniny a soboty iba..

ahoj mimoooo 😀

zuzanockamt
23. apr 2009

nely ... zo zaciatku je mily a zlaty kazdy 😉 ... my s drahym sme sa stretavali len cez vikendy cely rok a pol, lebo nas delilo nejakych 55 km a ja som chodila este na VS a byvala na intraku

mimomu
23. apr 2009

ok,tak ja odchadzam,lebo my babo chceme...papa

evitkamalicka
23. apr 2009

mimou neblaznik, sak aj ja chcem babo a som tu, len sa pekne vrat 😉

zuzanockamt
23. apr 2009

mimo ... ved ostan ... aj ja chcem, ale zatial sa neda, az tak za tri - styri - pät - ..... rokov

nelynka
23. apr 2009

zuzi nemam naladu na neho, je jak z divych vajec dneska a duplom ked mu nejde jeho laskaa...

zuzi pravdu mas, naco rozoberat teploty a neviem co...aaa..lepsie je to nerozoberat a ked sa snazit tak tak ze o tom ani sami nevieme...

ja viem, on chodil do KE na vysku a ja som koncila strednu a medzi dedinami kde byvame bolo 35km...

nelynka
23. apr 2009

mimo zizka napisala ze babo NEPLANUJEME nie ze ho NECHCEMEE 😀 😀 😀

zuzanockamt
23. apr 2009

ak sa ta to dotklo, co som napisala, tak prepac, ale dost mi ide na nervy, ked sa vsade rozobera len BT, ovu a tehu testy a komu meska a komu nie ... treba tomu nechat volny priebeh a vsetko bude ... ja by som chcela aj hned babo, ale nemozem si ho z financnych dovodov dovolit teraz a neviem vobec kedy si ho budem moct dovolit, preto ma vsetky tie reci tak irituju

nelynka
23. apr 2009

zuzi neboj, ja som tiez s tebou...mna to tiez s prepacenim sere a irituje, ked niekto vkuse rozobera teploty a grafy a ovulku a testy a meskanie a neviem co, ja ani nevem kedy ma mrcha prist a ktory DC som hehe 😀

evitkamalicka
23. apr 2009

nely no tak ja napr. tiez neviem kedy mi pride mrcha, teraz po porode mam cyklus taky ze si chodi ako sa jej chce 😅

zuzanockamt
23. apr 2009

nely ... ani ja sa nesledujem, ale tak priblizne viem, kedy by som mala dostat, lebo vsak musim byt pripravena 😀

nelynka
23. apr 2009

tak ja to mam v kalendari a ked uz ma zacina brucho bolet tak pozriem a ahaaaa..uz by mala dojst pani milostiva, ale nepametam si to, sade musim kalendar nosit keby nahodou sa niekto pytal hehe..
ale tento mesiac viem, lebo som ju dostala presne 1.4. takze je to presne podla dni xixi...

zuzanockamt
23. apr 2009

no ved ja tiez znacim do kalendara, lebo kto by si to pamätal 😉 ... mna praveze predtym nejako brucho neboli, to az ked dojde, tak potom nastane bozie dopustenie ... kym som brala HAK, tak nebol problem

nelynka
23. apr 2009

tak aj ja kym som brala HAk bolo vpohode, a aj potom, len uz jak som bola na IVF odvtedy nehorazne, ale stale lepsie ako pred HAK, to len lahnut a spat..teple obklady na brucho..som zvracala, hnackovala, omdlievala...fak to bol des..uz teraz nastastie je to lepsie, ovela lepsie

zuzanockamt
23. apr 2009

tak ja som mavala podobne stavy, ale to este na strednej ... aj teraz som rozmyslala, ze si dam zase HAK, ked este neplanujeme, ale zase nechcem si nicit telo tym svinstvom, lebo mna dost bolievali ruky aj nohy z HAK v poslednom roku uzivania

nelynka
23. apr 2009

tak ja som nastatsie take starosti nemala, teraz som brala tento cyklus na urovnanie a premyslam ze si dam a j dalsi, este mam 3balicky zvysne odkedy som vysadila..uvidime...aj tak nesexujeme tak mi je naprd...xixi

barny
23. apr 2009

zuzanockamt nehovorim z vlastnej skusenosti a dufam ani ty nebudes musiet, ale ked nebudes moct otehotniet niekolko rokov a budes mat za sebo 3 neuspesne ivf, tak aj teba ta BT bude trapit, ale hadam to nebude tvoj pripad 😉 drzim palce nech sa zadari za 4 roky ako planujes 😉

zuzanockamt
23. apr 2009

barny ... verim, ze ma to nebude trapit nikdy 😉 ... a ja by som aj hned mala babo, ale tak prachy nie su, no tak sa neda ... ale to asi nikto nepochopi, kto nezazil

barny
23. apr 2009

zuzanockamt no keby cakam na tie prasule, tak cakam doteraz 😉 vieme co to je, staviame, pozicky a tak dale, maly stoji nieco, ale tak mali sme nieco nasporene nehovorim, nesli sme do toho bez koruny, len lepsie nechat na nahodu ako planovat asi, poznam to z okolia, mame to v rodine aj a skusaju 5 rokov a nic sa im nedari, ale hadam raz, nam to trvalo 16 mesiacov naostro 😀 a BT som nemerala nikdy, tak drzim palce nech to pride v ten pravy cas 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre