Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
5. jún 2009

nely..no do augusta mozete este niekam ist..trebars domov..tak to by si sa cestou mohla popozerat po nejakych obchodoch.. ved su to este tri mesiace..casu dost 😉

ta kosela je fakt pekna 🙂

riana..no hodila by som..ale skoda tej slahacky 😀

riana12
5. jún 2009

No Lea, ja dam teraz radsej tie zemiaky. Ale palacku mi mozes odlozit na inokedy 😀.

cipsinka
5. jún 2009

tak idem a zajtra som tu ako na koni a mozno este aj dnes vecer uvidim aky bude plan 😉 😉 😉 😉

leatea
5. jún 2009

riana..no my sme mali najprv hranolky 😀 a to moj mily nezvladol vsetky zjest..taky je plny 😀 😀 😀

baby..no vy ale zdrhate..pekne..ale hadam sa est ukazete..

riana12
5. jún 2009

Bola som si zobrat papanicu k PC 🙂.

riana12
5. jún 2009

Lea a palacinku budu teraz pre koho? Iba pre teba?

leatea
5. jún 2009

no aj pre mileho..ked si urobi miesto v zaludku,tak si urcite da 😀 a aj zajtra mu dam do prace..

riana12
5. jún 2009

No ja uz len odfukujem, bo som si do kopca nalozila 🤐.

Tvoj je teda maskrtnik, ked aj do prace dostane.

leatea
5. jún 2009

on ma rad sladke 😅 takze nech spravim cokolvek,tak si urcite da 😀

a co tvoj?

riana12
5. jún 2009

No moj zbasti vsetko, co mu dojde do cesty 😀

leatea
5. jún 2009

to mas pravdu..ked je clovek hladny zje vsetko..ale chlapom to nerobi nikdy problem zrejme 😀

riana12
5. jún 2009

No asi nie, "srotuju" vsetko doradu 😀

nelynka
5. jún 2009

tak som tuuuu 😀 😀 😀

riana12
5. jún 2009

Ahoj nakupcicka 😀

nelynka
5. jún 2009

lea ja si na slovensku saty kupovat nebudem...
tam nemam taky vyber a uz vobec nie take ceny...
a zase keby som nezohnala krajsie ako tieto tak by ma mrzelo ze som ich neobjednala...
a uz su to len dva mesiace 😀 😀

tak sme kupili tu hombcku jaaaaaj ci je kraasna boze to bude leharo v lete 😀 😀

leatea
5. jún 2009

tak co si nam kupila? 😅 😀

riana12
5. jún 2009

No a ze idu len pozriet 😀 😀 😝

nelynka
5. jún 2009

tak za taku cenu nekup to..a drahy usudil ze je dobra, pevna nie ako niektore ze na nu sadnes a sedis na zemi 😀

riana12
5. jún 2009

No ja nevravim, ze ste nemali kupit. Ale ze idete len pozriet a zrazu uz mate aj nakupene 😀
Potom hod fotecku daku 😉

nelynka
5. jún 2009

jasneee, ked bude poskladana hodim 😀 😀
ale asi az zajtra ju bude skladat mm mozno, ked mu dovolim..
a som mu uz oznamila ze si necham predlzit vlasky, ale uvidim podla toho co mi holky odpisu, pisala som dvom, mali podobne ceny tak som zvedava ktora bude mat lepsiu ponuku 😀 😀

zuzanockamt
5. jún 2009

Ahojte 🙂
len pred chvilou sme prisli domov, boli sme este svokrovcov pozriet, dnes boli na jahodach, tak svokra robi dzem a nam dala tiez jednu misku na zjedenie ... ja sa chystam na buducu nedelu ist zberat jahody, lebo tiez si chcem zopar flasticiek dzmu navarit ... no a dnes musim ist skor spat, lebo rano vstavame skor, MM ide na dom pomahat a ja idem k nasim

zuzanockamt
5. jún 2009

a este som zabudla ... riana blahozelam ku skuske ... moja sestra mala teraz statnice na Bc. vo stvrtok a v piato, spravila na A a na B a este ju cakaju v pondelok a v utorok a ma pokoj ... potom uz len dalsie 2 roky na Mgr. 😀

riana12
5. jún 2009

Ahoj Zuzi 🙂 Dakujem.

Ja som si robila trocha "prieskum trhu", ale nejak si teraz nie a nie najst odbor na Ing. Nas odbor v Ing. neplanuju otvarat, ponukali nam 2 nahrady, ale pochybujem, ze niekto z nas bude mat o to zaujem, ked sme to v Bc. nestudovali 😔. A ak sa mi aj na inej skole nieco paci, tak to je len pre dennych 😠.

nelynka
5. jún 2009

tak riana nieco najdes neboj, mozno buduci rok otvoria nove odbory tiez..

zuzanockamt
5. jún 2009

riana ... mojej sestre tiez u nich v BB na fakulte neotvaraju akreditovany Mgr. odbor v ich odbore ... tak jej ostava len BA alebo brno 😠

riana12
5. jún 2009

Ved hej, vzdy sa moze stat, ze nieco otvoria, co sa mi bude pacit. Ale zase to s Ing. ani nesilim a ked nic nenajdem, dam si pauzu. Nerobim si skolu kvoli titulu, takze sa za tym nebudem nahanat za kazdu cenu. Ked si to hoc aj o 10 rokov urobim, nech 😝 😀

nelynka
5. jún 2009

riana asi tak 😉

riana12
5. jún 2009

Tak, tak 😉

zuzanockamt
5. jún 2009

riana ... ale lepsie je spravit si skolu, kym si este mlada ... mne by sa uz teraz velmi nechcelo studovat 😀 ... ale budem sa musiet 2 roky potrapit, nech mam platovy postup o jednu triedu a koniec 😀

nelynka
5. jún 2009

zuzi kazdy sme iny, mna zase nebavi robit si skolu teraz ale viem ze si nejaku urobim potom, moznio popri materskej, ale teraz sa s tym zatazovat..kym som mlada a mozem si uzivat a nie si trepat do hlavy veci ktore mi aj tak budu na dve veci 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre