Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
9. jún 2009

aj mne sa viac pacia terasy jooj rano si tam ist vypit cajik alebo kavicku len nas bude stat omnoho viac ako altan no uvidime ako to spravime 😉 😉 😉

zuzanockamt
9. jún 2009

veru ... ranna kava na teraske je uzasna 😵 ... ale aj na balkoniku bude dobre 😵 ... inak mne sa doteraz najviac pacila ranna kava pred stanom pri jazere skoro rano, ked slniecko vychadzalo 😵

cipsinka
9. jún 2009

jasne,ze aj na balkone bude dobre 😉 😉 😉 😉 😉 my keby sme nemali tento dom alebo by ho niekto iny chcel,ze babcu doopatruje tak si asi kupime byt v Leviciach,lebo na dom by sme asi nemali su tam strasne darhe ale byt velky trojizbak s dvoma balkonmi by som brala 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
9. jún 2009

veru domy su dost drahe a hlavne v meste ... niekde na dedine su lepsie ceny, ale zase clovek minie viac penazi na cestovanie 😖 ... my sme mali kedysi v byte dva balkony a bolo to super 😵

cipsinka
9. jún 2009

presne aj moj drahy vravel,ze keby ze sa musia menit plany naaaahodou(ved nikdy nevieme co sa moze stat no nie??)ze by sme nebyvali na Orave tak jednoznacne chceme ist byvat ku Leviciam a on chcel aby sme potom tam niekde kupili dom v tych dedinach su sice lacne domy ale ako si napisala,ziadne skoly,niiiiiiiiiiiic a to by sme precestovali aj gate cize toto nepripada do uvahy keby,ze nechceme deti tak je to ine ale takto urcite nie,tak po hrokom presviecani sme sa zhodli na tom byte 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
9. jún 2009

moja sestra tam ma priatela od zeliezovie, ma tam aj dom, ale sestra tam nechce ist byvat v ziadnom pripade, radsej ostava na orave zatial a potom sa uvidi neskor ako sa to vsetko este vyvinie

cipsinka
9. jún 2009

moji rodicia byvaju 12km od Zeliezoviec 😉 😉 😉 😉 😉 😉 No,tak Moj drahy je levican tak sme sa dohodli,ze ideme na Oravu a on s tym suhlasil a tesi sa lebo sa mu tam velmi paci 😵 😵 😵 😵 😵 ale keby nevysiel babCin dom tak jednoznacne ideme do LV 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
9. jún 2009

ja by som dole na juhu nechcela byvat, lebo som zvyknuta na hory, tak som spokojna v MT a aj na Orave je krasne 😵 😵 😵

cipsinka
9. jún 2009

tak ja som zila aj tam aj tam takze mne to je jedno,pre mna je priorita kde budeme stastni a hotovo 😉 😉 😉

nelynka
9. jún 2009

som tuuu 😀

cipsinka
9. jún 2009

no nazdar najedena 😉 😉 😉 😉

cipsinka
9. jún 2009

neviete ako sa podla tel.cisla da zistit meno?? 😕 😕 😕 😕

nelynka
9. jún 2009

jaaaj dobre to bolo 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

nelynka
9. jún 2009

cipsi to sa asi neda..jedine ze si zavolas operatorovi ale pochybujem ze ti to zistia...

cipsinka
9. jún 2009

lebo mi volalo akesi cislo zo Slovenska a nejaky hlas co absolutne nepoznam tak som zdvihla a rozpravali sa tam ale nic som nerozumela a potom hovorim,ze halo,halo a ta zenska,ze kto si do pici,alebo nieco v tom zmysle a potom zlozila no nechapacka riadna 😲 😲 😲 😲 😲 😲 tak som jej napisala peknu sms,ze ci sa pozname a som jej pisala,ze asi tazko,ze zijem v zahranici a ze tou svojou krasnou slovencinou sa riadne predviedla 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ,ale chapes to sa mi nikdy nestalo 😲 😲 😲 😲 😲

cipsinka
9. jún 2009

a by som nepovedala,ze to bola zena ale nejaka pubertacka co nevie co so sebou 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nelynka
9. jún 2009

cipsi a to ti volala na slovenske cislo alebo na anglicke?

ja akurat riesim tie saty, premyslam ci to mam zrusit alebo si vybrat ine, cipsi porad 😖

zuzanockamt
9. jún 2009

cipsi ... to sa asi niekto bavi 😖 😠 ... mne sa to bezne kedysi stavalo, ked som este ucila na zakladke 😖 😠

cipsinka
9. jún 2009

nelus to mi volalo normalne na irske cislo ale to cislo bolo slovenske 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

nelus ved ked nemaju tvoje cislo tych siat tak by som to asi neriskla lebo zase na ne cakat by ti nemuseli prist na cas a potom co??Asi by som si vybrala ine 😉 😉 😉 😉

Uz prisiel drahy ideme papat tak zatiiiim

nelynka
9. jún 2009

cipsi lenze ja mozem tu objednavku zrust alebo si vybrat ine..a zase bohviekedy by mi dali vediet ze tie i prist nestihnu a nestihnu mi prist ani ine vybrate..

vyriesila som to jednoducho..
napisala som nech zrusia objednavku tuto, ze behom tyzdna im dam ked tak vediet a vytvorim novu objednavku na nove saty..tym padom stihnem najdlhsiu dodacu lehotu 6t a este budem mat aj rezervu asi 2tyzdne..necele..
a medzitym si skocim vyskusat tie co sme dneska s mm pozerali ako by mi padli..
nasli sme mu uuuuuzasnu koselu a slim fit (boli sme v nexte a teda kraasne im prisli nove slim fitky) a za smiesnu cenu...je taka sivohneda taka tmavsia, ale nie je to cierna a ani biela..rposte je pekna a taka trosku leskla..no uuuzasnaaaa...tak skusim tie saty co som kukala a uvidime podla toho..

zuzanockamt
9. jún 2009

konecne som dala varit kuracinku ... zase bude navarene na 2 dni 😵

zuzanockamt
9. jún 2009

no a kde ste sa vsetky stratili? 😕 😅

nelynka
9. jún 2009

zuzi ja som tu ale proserne ma boli hlava, musim si ist lahnut, uz je to na nevydrzanie.. 😖
idem zvracat..
ja sa nadnes lucim..zajtra pridem

zuzanockamt
9. jún 2009

aj mojho draheho vcera vecer strasne bolela hlava ... ani dva ibuprofeny 400 mu nezabrali 😖

cipsinka
9. jún 2009

nely ved to iste som ti napisala,ze zrus tu objednavku a objednaj ine aby Ti stihli prist 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
9. jún 2009

a inak nasli sme incidentku mojho dnesneho volania,drahy tam volal,ze co to ma znamenat a viete kto zdvihol??Moj 13 rocny brat,ja som ostala v nemom uzase a on chudak vyklepany,ze co sa deje a to volala jeho kamaratka moj brat bol na ihrisku hrat futbal a telefon mal polozeny na lavicke pri batohu a tie jeho kamosky si ho bez dovolenia zobrali a jedna sa volala Sandra tak chcela vytocit to cislo,ze ci to je jej a ked som to zdvihla tak potom bola ta jej reakcia taka aka bola 😖 😖 😖 😖 😖 a to dievca ma len 11 rokov,spoluziacka mojej sestry 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 Tak som hned volala mamine,ze co to ma znamenat tak mi to hned pekne objasnila inak aj ona bola vyjavena,ze co si to ta krpana dovolila 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cipsinka
9. jún 2009

alebo ani nie objednaj ale najlepsie by Ti Nely bolo keby,ze si zozenie nejake v tych obchodikoch to by bolo super keby Ti sadli tie co sa Ti pacili a mala by si svaty pokoj a mala by si ich hned domka a srdiecko na poriadku 😉 😉 😉 😉

Dobre dievcata idem aj ja sprchen a slafiiiren tak pa zajtra

etuska
9. jún 2009

Zuzi-ja som varila kuracinku vcera 🙂 tiez mame na 2 dni
Cipsinka-ty si v Irsku-kde presne-lebo ja som potom tvoja suseda zo severu 😅 -no fakt su niektore decka nevychovane 😖

cipsinka
9. jún 2009

euska som z Dublinu aj ty si z Oravy??? 😵 😵 😵 😵

cipsinka
9. jún 2009

uz ma tu niet padaaaam 😅 😅 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre