Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
23. apr 2009

lea ... oki beriem taky vymenny obchod
nely ... ani mne sa moj prehnane nevenuje a od kedy neberiem HAK a boji sa ze by mohlo byt babo na ceste, tak aj sex odmieta ☹ ... obcas mam z tohu depku, potom ma to prejde a tak dookola ... ja som tiez vzdy ta, co vyvija aktivitu

nelynka
23. apr 2009

zuzi a preco mu take veci hovoris ze neberies HAK? moj ani nevie kedy mam krami nie este ci beriem alebo neberiem antikoncepciu..ale moj vseobecne zaujem o sex nema, takze toho sa bojim najmenej ze by som necakane otehotnela..a myslim ze sa to ani nezmeni nikdy pokial on sam nebude chciet...co on nechce..
neviem asi si mysli ze deti nosi bocian...a on nemusi ani prstom na nicom pohnut...fakt uz som vytocena z neho dneska...a ako pomstu bude mat zajtra budicka uz o 9hod. rano...ziadne yspavanie doobeda..prdlajs

zuzanockamt
23. apr 2009

no my sa normalne bavime o vsetkom, aj o HAK a vzdy vie, kedy mam MS ... vzdy sme sa o tom bavili ... je to nezodpovedne, keby som mu povedala, ze beriem HAK a pritom neberiem

nelynka
23. apr 2009

tak ja sa mojmu s takym nespovedam lebo aj tak viem ze ho take veci nezaujimaju ako vsetko okolo...
ked mu aj nieco navrhnem, aj ked sme sli napr, na umele alebo tak, tak len kyvol ze dobre ale nezaujimali ho ziadne veci okolo toho, ako kolko injekcii si budem pichat, kedy na UZV kedy na odber, atd..
jeho to proste "netrapi" a uz vobec nie ci mam HAK alebo nie a kedy mam dostat kramy...ved naco by ho to trapit malo? 😕

zuzanockamt
23. apr 2009

ani mojho to netrapi a nepyta sa, ale ked som isla vysadit HAK, tak sme to pekne predebatovali ... a ked mam MS, tak mi je zle, boli ma brucho, tak sa zaujima, ze co mi je, no tak mu poviem ... ved je to moj muz ... my mame velmi otvoreny vztah

nelynka
23. apr 2009

to aj my, vcelku, ale ze by ho trapilo ked ja sa zvyjam v bolestiach...spyta sa co mi je, a kludne odide pozerat telku... 😀 😀 😀

zuzanockamt
23. apr 2009

no mojho to trapi, ked mi je zle a vie sa postarat 😵

nelynka
23. apr 2009

tak moj ne, ked mu poviem nech mi nieco donesie to neni problem, hned to mam, ale ze by sa chodil pytat ci nieco potrebujem, nehroziiii...
a ani ja sa nestaram ked mu je zle...ako on mne, tak ja jemu..
ale priznam sa, ked lezal v 40kach horuckach tak som sa starala, to by mi nedalo chudak, nevedel ani z postele vstat, to by som bola mrcha... 😔

leatea
23. apr 2009

nely..ak je to sportovy maniak..tak s nim budu najblizsie dva tyzdne na nevydrzanie..ved zajtra zacina majstrak 😵 😵 😵 ja uz teraz zhanat stranku,kde mozem cumiet online zapasy..esteze hrame vecer 😅 😀

ja mam naplaste a moj tiez vie,ze ako sme na to 😀 a vie,ze ju budem musiet vysadit,lebo mam z nej otrasnu alergiu..tak uvidime,ci pomoze pauza..

to mame ale rozdielne polovicky..moj je prehnane starostlivy..raz,ked sme este len spolu chodili,tak ma o tretej rano bral na pohotovost..som sa zvijala v bolestiach ako fras..silny zapal som mala..tak som si nechala aj onjekciu pichnut,aby som to do rana vydrzala..este aj skorosvokra vtedy bola pri mne 😅

zuzanockamt
23. apr 2009

ved moj sa tiez nevypytuje, ci nieco potrebujem alebo nie, ale ked som chora alebo mi je zle tak sa stara a ja sa staram o neho aj ked je zdravy, lebo chory nejako vazne este nebol za tych skoro 6 rokov, co sme spolu

zuzanockamt
23. apr 2009

lea ... to ked sme spolu este len chodili, tak to bola teda poriadna starostlivost z jeho strany, to sa neda ani porovnat teraz ... casom sa to vzdy nejako ustabilizuje

nelynka
23. apr 2009

latea nastastie nie je, ako pozrie si ale ze by nutne potreboval sledovat futbal alebo hokej, to nie, radsej dobry film si pozrie...

tak to hej, aj ja ked som mala blesti alebo daco tak hned ci ideme na pohtovost alebo daco..
ale inak, ked mam teplotu, alebo ma len tak boli brucho, hlava, hocico, nezaaajem..
kymmu ja nieco nepoviem, jeho to nezaujima a ani na to nemysli..
ale urobil pokrok po jeho 30ke..
nikdy sa somnou nechcel bavit na temu deti, take klasika otazky ze kedy, ako, kolko..
a po 30ke ked som sa ho opytala kedy zacneme pracovat na mimcu tak povedal ze vtedy ked si najdem aspon aku taku robotu, nech mam narok aj na matersku..
a ked som mu oznamila, nech sa pripravi na to ze pri IVF zase priberiem aspon 10kilo, ci ma bude milovat aj tak, tak mi povedal ze nepriberiem, ze na ziadne umele uz nepojdeme..tak som zvedava ale poviem vam, milo ma to prekvapilo..naozaj

nelynka
23. apr 2009

ze latea..leatea, sa mi pletu pismenka uz joj 😀 😀 😀
soryyyyy 😅 😅

leatea
23. apr 2009

ja som minule bola taka chora,ze som z postele ledva nevysla..tak normalne aj navaril..som mu povedala presne,tak aj tak spravil..obcas doniesol oskusat ale postaral sa 🙂

nely..a co za problemy mas,ked chodis na umele?
mala by si ho zobrat na chatu 😀

zuzanockamt
23. apr 2009

nely ... my sme sa s drahym bavili o detoch uz asi po polroku od zoznamenia a MM hned vravel, ze ked budeme akotak zabezpeceni, tak mozeme ist na to

nelynka
23. apr 2009

lea moj navaril asi 5x za cele 2roky co sme spolu 😀 😀
ale stalo to zato 😉

ja nemam ziadne problemy, tu ide o mm, mal rakovinu, po operacii siel na ozarovanie a predtym mu doporucili zmarazit spermie keby o ne ozarovanim uplne prisiel..smaozrejme tie boli slabe a bolo ich uz aj vtedy strasne malo..
potm mu kazali dat si pauzu aspon 3-4roky od prirodzeneho skusania, tak sme sa hned supli na umele..to nevyslo a ostali nam mrazaciky tak sme sli aj na KET, minut ich aby sme zbytocne neplatili 😀
to vyslo ale skoncilo MA..
no ale drahy sa citi uz aj na prirodzene skusanie, len je otazka ze odkedy..najprv treba vyriesit to jeho nechcenie..vraj ma malo hormonov ktore podporuju chut na sex, tak sme sli na nadrologiu a v polke maja budu vysledky, co dufam ze bude to, lebo pokial bude akoze "vporiadku" tak sa fakt asi musim zmierit s tym, ze dieta prirodzene mat nebudeme..z toho sexu raz za 3mesiace teda asi tazko..on sa proste nedokaze premoct a ked chut nema tak proste s nim nepohnes ani katerpilarom 😀 😀 😀

nelynka
23. apr 2009

tak zuzi, mne moj povedal po 3dnoch co sme spolu zacali chodit ze si ma na dalsi rok vezme, som ho vtedy vysmiala...
a ked som sa ho opytala co by urobil kebyze mu poviem ze cakame babo, tak ako jediny chlap v mojom zivote odpovedal ze by sa tesil, velmi by sa tesil..
dokonca sme po pol roku vysadili HAK a skusali to prirodzene ale neslo, potom prisla rakovina a nesiel uz ani sex, nie este plodenie ☹

zuzanockamt
23. apr 2009

no moj teda s chutou problem nema ... teraz sa trosku zdraha, kedze vie, ze nie sme chraneni, ale ked som brala HAK, tak bol akcny

zuzanockamt
23. apr 2009

nely ... tak my sme to takto zhurta nebrali 😀

nelynka
23. apr 2009

zuzi my sme vedeli ze sme si sudeny, lebo to bola taka uplne blba nahoda ako sme sa my dali dokopy a jedine co som urobila, pozrela som sa na neho a ked odchadzal uplna blbost, sla som za nim, kam ide..neznama holka ktoru nikdy v zivote nevidel...vraj bol z toho hotovi, ale uz mu to potom nedalo pokoja tiez 😀 😀 😀

nelynka
23. apr 2009

tak zuzi, poviem ti to tak hnusne ale nie je to tak myslene..xixi..nenahnevaj sa..
tvoj ma obe vajcia,moj ma len jedno 😀

leatea
23. apr 2009

nely..tak to su vazne problemy..my uvidime dalsi rok..ze ci sa podari rychlo otehotniet..aby som vyuzila tie volne dva mesiace 😀
niekedy,ked sa clovek snazi,tak to nejde..a ked uz nedufa,tak to pride 🙂

moj mily sa uci varit a aj piect pomaly..aspon tie zakladne..aby vedel,keby nahodou..a aj ked bude sam,kym budem ridit..sice tu je to len na 6-24hodin v nemocnici po porode..a 3dni po cisarskom 😕

zuzanockamt
23. apr 2009

ved jasne nely, ze tvojho muza ovplyvnuje jeho zdravotny stav ... to mi je celkom jasne 😉
no aj ja verim, ze sme si boli sudeni 😀 ... sme sa zoznamili cez internetovu zoznamku 😀

nelynka
23. apr 2009

tak toho sa nebojim ze by moj umrel od hladu kym ja budem prec xixi..skorej sa bojim aby som neumrela od hladu ja, lebo mne sa nenormalne hnusi nemocnicna strava ale fak nenormalneeee 😲 😲 uz teraz mi je zle ked si na to len spomeniem..to je moja jedina obava..

ja som sa aj snazila a aj dufal a aj nedufala a aj tak to neslo..vyslo to po KETe ked som malovala cely barak, stahovala vrecia, skrine a setko..a ked som si sadla a setrila sa, babo odislo, tak chapes? kaz byt v klude a ked som tak to male vdza 😀 😀 😀

nelynka
23. apr 2009

zuzi tak vidis..xixi..ake su nase pribehy zaujimave..
moj predomnou chodil 5rokov s jednou holkou..potom mal uz len nejake kratke znamosti o ktorych vela neviem..ale ani nechcem, iba by ma to stvalo, hovorim si, ze mal len dve o ktorych viem a dost 😀
no a on sam povedal, ze je lepsie s niekym chodit rok, dva, zit spolu v jednej domacnosti a zobrat sa, naco cakat 5-10rokov a potom sa aj tak rozist..
on dobre vedel co hovori... 😉 😉 😉

zuzanockamt
23. apr 2009

no moj mal predo mnou 3 vztahy a ten posledny trval 6 a pol roka

leatea
23. apr 2009

nely..no nebol ten spravny cas pre babo..takze urcite to pride,az bude ten spravny cas 😉

zuzi..aj moj tak zareagoval..byt materialne zabezpeceni a tak mozeme zacat..

nelynka
23. apr 2009

tak ja viem o prvom, ten mal asi 2,5roka alebo tak nejak, druhy mal 5rokov, asi tyzden po 5vyroci sa rozisli...potom viem o jednej s ktorou bol 2mesiace a o poslednej s tou bol s prestavkami asi pol roka..a vlastne koli mne sa s nou rozisiel, co som sa ja bala co bude, ked som sa dozvedela ze ma v prahe holku..ale on tvrdil ze ju nemiluje..ze chce mna, comu sa sice tazko dalo verit ale uverila som..a dobre som urobila..naozaj odkedy som s nim, nevidel ju, nepocul ju a od tej SMS co jej poslal sa mu ona nikdy neozvala...

zuzanockamt
23. apr 2009

lea ... podla mna väcsina chlapov tak reaguje a nevrhaju sa do toho tak bezhlavo ako zeny

zuzanockamt
23. apr 2009

nely .. tak to vam teda pekne vyslo ... zaujimave ... s mojim sa rozisla jeho byvala kvoli inemu, ale dost ju aj chapem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre