• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
tak ja chcem skocit do prahy k milacikovi mojmu...
12. jún 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... ale aj sa celkom tesim ... kopec ludi bude, budu tam vselijake vystupenia, tak snad to prezijem :sweat_smile:
12. jún 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi oblej studenou vodou :slight_smile:))

zuzi jasne, nejaky program aspon budes mat :grinning:
12. jún 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely k akemu milacikovi?? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
12. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ... ved ho nechaj, nech sa vyspi
12. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... no ved to ... popozerame, co si deturence nachystali ... no a popri tom budeme aj behat hore dole s papiermi a tak podobne :sweat_smile:
12. jún 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ved v noci spal 12 hodin :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nebude spat cez den,lebo potom v noci cumi do noci telku a ja idem spinkat sama a to nemam rada :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. jún 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kricim nanho,ze Matoooooooooooooo vstaaaaaaaaaaaaavaj a on zo spalen,vsak ja nespim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
12. jún 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi k exmilencovi :slight_smile:)

ani ja nemam rada ked cez den spi jak male decko a potom v noci musim ist spat sama :confounded:
cipsi ... aj moj pozera telku dlho do noci a ja si v klude spinkam ... kedze mame len jednoizbak, tak je pri mne v izbe ... hned vedla postele na gauci sedka :wink:
a prva jeho otazka bola,zase kokotnikujes??????????????????????? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. jún 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... aj ja by som si mala najst nejakeho milenca na zabavu, co by so mnou sem-tam zbehol niekam :grinning: :grinning: :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth:
12. jún 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zui aj my ked sme byvali v jednoizbaku tak som ho mala pri sebe v izbe ale neni to ono ako ked lezi vedla teba..ja som dlho bez neho zaspat nevedela a on bol dole a ja hore na posteli..
12. jún 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som toho nazoru,ze cez den mame byt hore a v noci spinkat a nie vylihovat v posteli,radsej sme sa mohli ist prejst,ved som cely tyzden strcena doma :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: sice boli sme dnes v meste v Lidli ale to sme boli za dve hodiny doma a hotovo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. jún 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi mohla by si je to sranda :slight_smile:
ale tak ze drahy bude o nom vediet ako ten moj.. :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... a tvojmu to nevadi? ... co to je len kamarat a len ho tak volas, ze exmilenec? :confused: :sweat_smile:
12. jún 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mna by asi moj zabil keby som mu povedala,ze idem von s exmilencom aj keby to bol jeho naj kamos :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nely ten tvoj exmilenec ma aj frajerku??Len ci ti este oci nevyskriabala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A to vy ste spolu aj to ved vies co ked je exmilenec :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
12. jún 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi mala by si ho viacej tahat von..doobeda povolene hajat, a potom az dovecera sa flakat, ako my :grinning:
ziadne domasedenie..prd

zuzi nevadi..
tak my sme mali dakedy taku bozkavaciu aferku medzi sebou ale fero o tom vie a nestazuje sa, aspon ma klud odomna..my by sme nevedeli ani jeden (ani ja a ani exilenec) mat nieco spolu, obaja mame vztahy, ale tie cucaky si neodpustime :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mojmu by to vadilo, ale tak co uz ... treba si uzit, kym je cas :grinning:
12. jún 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ma frajerku, stretla som sa s nou na sensation a ta je daaaleko od neho, oni maju nejaky divny vztah..on v prahe a ona 400km daleko :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a okrem toho drahy odkedy nerobi nocne vsade chodi somnou vecer :grinning:
12. jún 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ciciky idem lebo drahy si sadol vedla mna a ja nerada pisem ked je pri mne
12. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus tak ho pozdrav nech nespehuje :grinning: :grinning:
papa cmuk
12. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mi otec volal, ze sestru museli odvist do nemocky, lebo mala bolesti ... dufam, ze neporodi ... je uz v siedmom mesiaci
12. jún 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa ... cipsi
12. jún 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... tak to mas poriadne tolerantneho muzika ... ja keby som sa bozkavala s inym, tak si mozem rovno balit kufre a zhanat rozvodove papiere :sweat_smile:
12. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to je neprijemne, to by bolo zle pre babo...
ale snad ju daku dokopy este..

ja som si teraz pisala s holkou co sme boli v jeden den na KET a ona uz 33tt som nechapala, som si uvedomila ze by som zachvilku rodila xexe :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... no dufam, ze este vydrzi aspon mesiac ... ale keby sa aj teraz maly narodil, tak by ho uz nejako vedeli zachranit, aj keby to bolo narocne
12. jún 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to hej, ale hovori a ze lepsie je ked sa narodi v 7mesiaco ako v 8..vraj 8my je kriticky pre novorodence..a maloktoreho zachrania
12. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... to vazne? ... to som nevedela ... ved by to malo byt naopak ... ale pocula som, ze osmy je kriticky :pensive:
12. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok